2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bende 77 doğumluyum canım, bir oğlumuz olacak kısmetse. İki çocuğum olsun, yalnızlık çekmesinler isterdim ama bu gebeliğimde bile yaşlısın yaşlısın diye test yapıp durdular, ötekinde neler derler bilmem. Eh birde şeker hastasıyım, üstüne tayinimiz çıktı Ankaraya, hepten şansım azaldı.

Annem var, ablam kardeşim var çok şükür. Eşim zaten pamuk gibi bir adam. Allah yalnız olanların yardımcısı olsun, sabır versin. :nazar:

Defnecik, nazlı kuzu Allahım seni tez zamanda sağlıkla anneciğine kavuştursun inşallah.:nazar:

Kızım ne çok şey yaptın yahu:KK53: Bende ablama söyledim valla şeker meker mevlütlük kapı süsü ayarla birşeyler dedim. Denizli denizcili artık ne çıkarsa bahtıma :KK9:
canım benim merhaba nasılsın?ben boş durmaktan sıkılıyorum oyüzden bu şekerlere organizasyon işlerine falan sardım:KK9:ablan sana güzel şeyler yapar merak etme insanın yaptıkça yapası geliyor biri beni durdursun:KK52:

yine yaptın yapacağını biz ayaklı damacana bulduk diye bebişle birlikte havalara girelim sen hemen yeni birşey çıkart :KK70: şimdi de bundan yapmam lazım
kız en iyisi sen benim kızı oğluşuna al rahim kertmesi gibi bi şey yapalım yetişemicem artık ben sana
kızzz yerim seni bennn alemsin:KK9:alırım tabi kızını oğluma:KK8:damacanayı bulmana sevindim.Ben onu süsleyeceğim sonra bardak alıcam renkli pet pardaklardan onun üzerine sticker yapıştırınca tamamdır tepsisini zaten süsledim gördün.Maliyeti çok ucuz bedava nerdeyse uğraş yap işte negüzel.:KK9:sana fikir oluyo bunlar

ellerine sağlık... o kavanozları yerleştirdiğin sepet midir bisiklet midir ne tatlı ya... biz hepimiz sana gelecez bebek görmeye:)))) mutlulukla dağıt inşallah...

evet tatlım o şeker sepetimiz.Beklerim hepinizi keşke gelebilseniz çok mutlu olurum vaktim olsa sizin bebişlerede bişeyler yapıp yollardım teyzesii aşk olsun.:emir_bebek::KK16:Çok teşekkür ederim ayrıca beğenmene sevindim

Bencede Allah büyük sağlık olsunda gerisi bir şekilde halledilir.

Bence 30 çok güzel bir yaş çocuk için kesinlikle ne geç ne erken. Bende 30umda çocuk sahibi olmak istemiştim kısmet bu zamanaymış.

Mucarcım ellerine sağlık çok güzel olmuş bende aldım o kavanozlardan yapıcam kısmetse. Seninkileri çok beğendim etrafındakilerde yapıştırma değil mi? Kopiş çekeyim senden :KK9::KK9:
evet canım o etrafındakiler sticker matbacıya yaptırdım sonra kendim tek tek yapıştırdım canım çıktı vallaha:KK53:ama deydi çok eylendim sende çek kopya bu arada ben 2 farklı model yaptım şekerlerin kavanozunu ama diğerini bitürlü paylaşamıyorum hata oluştu diyo fotoğrafı yüklerken

hamişler merhaba nasılsınız?Bugün çok işim vardı.Evdeyken de hiç iş bitmiyor.Sürekli bişeyler çıkıyor.Bugün oğlumun şeker kavanozlarını yapıp bitirdim bakın bakalım nasıl olmuş?sadece içine şekerleri alıp koyacağım.Eki Görüntüle 1164245 Eki Görüntüle 1164246 Eki Görüntüle 1164247 bu arada şekerleri 2 çeşit yaptım yani 2 farklı sticker ama resim yükleyemiyorum sorun oluyo neden anlamadım.Sadece 3 tane fotoğraf yükleyebildim sonra diğerlerini tekrar deneyeceğim

Çok güzel olmuş, güle güle dağıt canım, ben de bebek şekeri ve kapısüsü yaptırdım, çok güzel oldu...eve gelenlere verivem, hastane ve işyeri için çikolata alıcam...hadi hayırlısı bakalım...

Canim ozel gaziosmanpasa hastanesindeyiz premature bebeklerin ani anini tutmuyo tam iyi diosun bişi çıkıyo dualarla iyi olacak inşallah inaniyorum. O yuzden sizden bol bol dua istiyorum akliniza geldikce hayirlisiyla sorunsuz bir sekilde bu sureci ve sonrasini atlatsin Rabbim ona bizimle hayirli ömürler versin diyorum ben siz de guzel dualar edin ki minigim iyi olsun. Hastanedeyken iyiydim cikip sut goturme bahanesiyle her an en azından kapisina gidiyodum simdi gunde 1 kere gorebiliyoruz aksam gitsek bile gostermiolar onlar da hakli ama cok özlüyorum cok merak ediyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlım Allah sabır ve güç versin , zor bir süreç ama sonu güzel olucak....sanırım 1700 kg yu geçince ve solunumu düzelince eve veriyorlar bebişleri...senin doktor ne dedi bu konuda?bişii sorcam canım ciğer iğnesi yapıldı demiştin doğunca kendisi solunum yapabiliyor mu?

Canim ozel gaziosmanpasa hastanesindeyiz premature bebeklerin ani anini tutmuyo tam iyi diosun bişi çıkıyo dualarla iyi olacak inşallah inaniyorum. O yuzden sizden bol bol dua istiyorum akliniza geldikce hayirlisiyla sorunsuz bir sekilde bu sureci ve sonrasini atlatsin Rabbim ona bizimle hayirli ömürler versin diyorum ben siz de guzel dualar edin ki minigim iyi olsun. Hastanedeyken iyiydim cikip sut goturme bahanesiyle her an en azından kapisina gidiyodum simdi gunde 1 kere gorebiliyoruz aksam gitsek bile gostermiolar onlar da hakli ama cok özlüyorum cok merak ediyorum

Haklısın canım insan merak etmez mi ama sen güçlü ol ki o da daha güçlü olsun sütün kuzunu toparlayacaktir bu mübarek ayların hürmetine rabbim sağlıklı uzun hayırlı ömür versin insallah defnecige

Dun dr a gittm 31+3 dum raporu alayim dedim artik en basta sisteme giriliyo erken vermm imkansiz hamilelign basindan beri kayitli simdi erkene yazarsak rapr geri doner dedi bu 15 gun fln erken alack arkadaslar nasil alacksiniz ... bide bebis 1700 42cm olmus kilosu az geldi bu ay bnde hic kilo almadim zaten bebisimi besleyemedim mi ki 25 gunde 500 gr almis sadece boyu iyi uzuyoda kilo cok :KK43:

Bebişlerin sağı solu belli olmuyo canım , benimki de geçen haftaki kontrolde 350 gr almış , ondan önceki kontrolümde 450 gr almıştı, olsun biz yiyelim de onlar ds alsın çok çok inşallah...

Annişler doktordan çıktım şimdi 30+3 olduk herşey yolunda enfeksiyonum hariç yine idrar kültürü verdim ve yine ilaç alıcam tek seferlik kurtulamadım gitti illet enfeksiyondan en çokda eğer geçmezse normal doğumu etkiler dedi :KK43: ama kızım kocaman olmuş 42 cm 1620 kg içimde nasıl okadar kocaman bişey var mucize Allaım sen ne kadar büyüksün

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah bebişine canım:nazar: ben de geçen ay hiç idrar kontrolü yaptırmadım , bıktım ben de her gittiğimde enfeksiyon çıkıyodu , geçen ay inadımdan yaptırmadım , öbür hafta kontrol var yine , yaptırayım ben de kaçış yok kesin vardır bende de...

hamişler merhaba nasılsınız?Bugün çok işim vardı.Evdeyken de hiç iş bitmiyor.Sürekli bişeyler çıkıyor.Bugün oğlumun şeker kavanozlarını yapıp bitirdim bakın bakalım nasıl olmuş?sadece içine şekerleri alıp koyacağım.Eki Görüntüle 1164245 Eki Görüntüle 1164246 Eki Görüntüle 1164247 bu arada şekerleri 2 çeşit yaptım yani 2 farklı sticker ama resim yükleyemiyorum sorun oluyo neden anlamadım.Sadece 3 tane fotoğraf yükleyebildim sonra diğerlerini tekrar deneyeceğim
Cok guzel olmus arkadasim, ellerine saglik.. boyle akilli becerikli kadinlara bayiliyorumm.. Ben simdi bisey sorrucam, hastane odasi icin ne gibi seyler hazirliyosunuz.. ben lohusa serbeti ve bardaklarini, 30 kadar bebek sekeri ve 30 tane kurabiye goturmrk istiyorum.. ikram olarak herhangi bisey yapmicam.. bu kadari bile fazla aslinda hastane odasina pek gelen olacagini sanmiyorum. Susleme olarakda kapi susu ve stickerli balonlar dusunuyorum..
Bebek sekerlerinin kalanlarini mevlutte kullanirim, lohusa serbeti takiminida... bide su oda kapisina asilan ahsap harfler varya, isim yazmak icin onlardan alaniniz oldumu..

iyi aksamlar arkadaslar,bugun karnimdaki sertlesme ve agri nedeniyle doktora gittim. idrar testi usg ve nst baktilar. idrar yollari enfeksiyonu cikti.onun disinda kasilmalar cikti cok fazla ve bebek kafa asagi donmus. doktor hep erken dogum olacagini soyluyo. igne ilac kullaniyorm oyuzden. bu sekilde sancilari olup bebegi dogum sekli almis arkadaslar varmi aranizda?

Benim sertlesmeler 24. Haftada baslamisti. 24. Haftadan beri bebegimin kafasi dogum kanalinda rahim boyumda kisalma var. 24. Haftamdan beri surekli yatiyorum sadece tuvalet ve banyo icin kalkiyorum. Sukur ki 32+3 e kadar geldik. 38 e kadar dayanirmi bebegim bilemem ama bu durumlarda yatmak en iyisi. Sende endiselenme canim. Yorma kendini.

Ellerine sağlık cok güzel olmuşlar. Rabbim guler yuzle dagitmsyi nasip etsin :nazar:

Allahım çok sıcak ☀️☀️☀️☀️ ramazanda bitsin şöyle 2 haftalık tatil istiyorum 😓😓😓

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Harikalar bizimkilerde oldu bizim 2 isimli olduğı için ipeği yazdırdık şekerlere kavanozları hiç görmemiştim :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Benim sertlesmeler 24. Haftada baslamisti. 24. Haftadan beri bebegimin kafasi dogum kanalinda rahim boyumda kisalma var. 24. Haftamdan beri surekli yatiyorum sadece tuvalet ve banyo icin kalkiyorum. Sukur ki 32+3 e kadar geldik. 38 e kadar dayanirmi bebegim bilemem ama bu durumlarda yatmak en iyisi. Sende endiselenme canim. Yorma kendini.

Canım 34 den sonra pek küveze girmiyorlar , sağlıklı oluyolar , az kalmış senin maşallah :nazar: ben de gün sayıyorum 34 olayım diye hayırlısı....erken doğumdan çok korkuyorum...

cok korkuyorm bende. dedigin gibi surekli yatmak gerekiyo. bende en bastan beri cok sikintili gecirdm ve oyuzden kafama cok takiyorm zaten.insallah 38 i goruruz.ne zor seymis anne olmak 😂

Çok güzel olmuş, güle güle dağıt canım, ben de bebek şekeri ve kapısüsü yaptırdım, çok güzel oldu...eve gelenlere verivem, hastane ve işyeri için çikolata alıcam...hadi hayırlısı bakalım...
çok sağol canım teşekkür ederim.Senin şekerlerin,kapı süslerin ve diğer hazırlıkların da hayırlı olsun sende güle güle dağıt şekerlerini canım:KK16:

Cok guzel olmus arkadasim, ellerine saglik.. boyle akilli becerikli kadinlara bayiliyorumm.. Ben simdi bisey sorrucam, hastane odasi icin ne gibi seyler hazirliyosunuz.. ben lohusa serbeti ve bardaklarini, 30 kadar bebek sekeri ve 30 tane kurabiye goturmrk istiyorum.. ikram olarak herhangi bisey yapmicam.. bu kadari bile fazla aslinda hastane odasina pek gelen olacagini sanmiyorum. Susleme olarakda kapi susu ve stickerli balonlar dusunuyorum..
Bebek sekerlerinin kalanlarini mevlutte kullanirim, lohusa serbeti takiminida... bide su oda kapisina asilan ahsap harfler varya, isim yazmak icin onlardan alaniniz oldumu..
öncelikle teşekkür ederim canım çok sağol.Ben bu gördüğün kavanoz şekerlerden,sonra farklı bir kutu çikolata,lohusa şerbeti bardakları ve tepsisiyle takım,renkli kokulu bebek sabunu dağıtacağım hastanede gelenlere.Hastane odası için renkli stickerlı balonlardan alıp süsleyeceğim.Kapı süsünü benim bir arkadaşım yapacak kendisi çok marifetlidir.Oğlumun evdeki odasının kapısına Çınar'ın odası yazan bir süs almıştım kapıya yapıştırılıyor 3 boyutlu 2 gün önce geldi yapıştırdık çok güzel oldu.Harf derken bunun gibi bişeyden mi bahsediyorsun canım?

Harikalar bizimkilerde oldu bizim 2 isimli olduğı için ipeği yazdırdık şekerlere kavanozları hiç görmemiştim :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
teşekkür ederimm canım.Sizin şekerlerinizde hayırlı olsun güle güle dağıtalım inşallah:nazar::nazar:

X