2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aksamdan beri aklimda we duamdasiniz anali kizli..insallah kucagina alip koklaman da nasip olsun..habersiz birakma bizi..hosgelmis defnecik

aynısıymış hakkaten teşekkür ederim.. normalde varisim de yoktu benim ama.. bu gün tekrar başladım magnorma sen haifledi deyince..
tuvaletle ilgisi bilmemki var mıdır..

canim cok sevindim isteyim ara ara grdm siteye haberini almk icin
cok sukur allah anali babali buyutsun insallah saglikli mutlu huzurlu bir omuru olsun
defne bebek cok aceleci napicksn valla yandin...biran once saglikla evinize donun insallah...

O minik beden hepsinin altından kalkacak ve eminim herşey yoluna girecek içime doguyor küvezde bile belki çok durmucak bebişin şimdiden çok merak ediyorum Allahım ona güç kuvvet versin müsait olduğun her anda bize haber ver olurmu kendine iyi bak strese girme sütün gelsin bol bol emzirebil yavrunu inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm cnm benim durumum senden biraz farklı bende gebelik şekeri çıktı yeni öğrendim sayılır bir haftadır kontrol ediyorum diyet yaparak ama sürekli inişli çıkışlı dengede gitmiyor insülin iğnesi vurunacam sanırım sormak istediğim iğnelerle dengeye giriyormu şeker bende bebeğime zarar gelsin istemiyorum

Ayy maşallah,gerçekten ağlayarak doğması çok güzel.görürsün herşey çok güzel olacak,süpersiniz siz:)hayırlı uğurlu olsun:))

29+4 o civarlarda olması lazım

aceleci defnecik hoşgelmişşşşş
Allahım analı babalı büyütsün cümlemizinkini inşallah..

kızlar arkadaşım yeni doğum yaptı demiştim
bebek maşallah 4.150 doğdu.sütü olmasına rağmen hemşireler sezeryan doğumda mamayı mutlaka arada verdiklerini söyledi.
hastanede şırınga ile verildi mama benim oğluma da arada biberonla mama vermişlerdi.hastanelerde bu mamalar nasıl yapılıyor ne marka kullanılıyor bilen var mı acaba?
biliyosunuz ankarada bi hsatanede bebekler mamadan zehirlenmişlerdi..

Canım rabbim uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin defne bebeğe çabucak toparlanir insallah sana da cok geçmiş olsun

Çok duygulandım,sağlıklı,sıhhatli,,hayırlı ve güzel bir ömrü olsunTabi sizinle inşallah :)

Defne bebek hoşgelmis. Rabbim bebeğine sağlık sıhhat versin, sakın korkma ağlayarak dogması cok guzel kilosuda iyi. Insllah çarcabuk küvezden de çıkar meleğin ve onu doya doya koklarsın. Bizi mutlaka gelişmelerden haberdar et, dualarımız senin ve Bebeginle...

Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip eder inşallah. İnşallah tez zamanda kucağına alırsın yavrunu

Kizlar hepinize tek tek teşekkür ederim dualriniz ve ilginiz icin. Birakmayacagim tabiki sizlerin de bebeklerinizi kucaginiza aldiginizi görmek istiyorum.
29 5 tik bugun. Doktorun dedigi tam zamaninda almisiz dogdugunda kakasini yapiodu onu yeseydi cok zor olurdu dedi. Tabi kizlar bundan so rasi defnem icin zor bit surec cok dua edin kuvezden sag salim çıksın diye.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dualarımız her zaman seninle canım , merak etme defne çok sağlıklı bi şekilde kısa zamanda çıkıcak küvezden, nerdeyse 30 haftalık doğdu , bu da iyi bişiii...

Şekerimi dengelemek, hep aynı sonuçları almak benim aylarımı almıştı. Sonra dengeledim ama o zaman ilaç kullanıyordum sadece, gebelikte hemen insüline geçtik. Gebelikte de iyi gidiyordum. İnsüline alışmıştım, günde 6 defa yiyordum gene. Ama 24'cü haftadan sonra yükseldikçe yükseldi. Özellikle sabah açlık tokluk şekerimi dengeleyemedim bir türlü. Öğlen ve akşam değerlerim ise doktorların istediği gibi. Değerlerin nasıl bilmiyorum ama doktor eğer insülin verirse o değerlere göre ayarlamasını yapar, yani değerlerini doğru yazmam lazım. Gebelerde tokluk şekeri yemek yedikten bir saat sonra bakılıyor. Bana söylenen tokluğumun ilk bir saat ölçümünde 130'un altında olması, açlıklarda 90'nın altında olacak...

Benim mesela sabahları 100-105 çıkıyor halen, toklukları 140-150 bile oluyor. Bir dilim ekmek, bir dilim peynir, domates, tere, roka yediklerim bunlar ama gene de yüksek çıkıyor. Moralim bozuluyor haliyle hem aç kalıyorum hem yüksek çıkıyor diye. Gece 21:30'da ara öğünüm vardı, bir bardak süt ile bir meyve... Şimdi o meyveyi de kestiler, sabaha etki ediyor diye...

Yürüyüş yapmak çok düşürüyor şekeri, ben yemeklerden sonra evin içinde yürüyorum 20-25 dakika.. Nerdeyse yürüdüğüm dakika kadar az çıkıyor şekerim. Yani 140 çıkacağına 120 çıkıyor.

İnsülinin bebeğe yada bizim vücudumuza bir zararı yok. Hep aynı saatlerde dikkatlice vurmak gerekiyor. Yemeklerden 20 dakika önce aç karnına vurulacak. Ben 5 defa vuruyorum şimdi. Can sıkıcı birşey ama ne yapalım dayanacağız.

Geçen hafta gittiğimde bebek üç gün ilerideydi, haftaya tekrar gideceğim. Umarım normal gününde çıkar kilosu. İnsan bebeği tombiş tombiş doğsun istiyor ama benim gibi şekeri olanların bebeklerinin kilosu problem oluyor ne yazık ki.

Çok mu uzun yazdım ne. İnsülin yapmana gerek kalmaz inşallah. Sormak istediğin birşey olursa ben buralardayım.

Allah analı babalı sağlıkla büyürmeyi nasip etsin canım benim. Hoşgelmiş aramıza defne :) herşey güzel olacak be topiğimizin ilk bebeği ünvanını taşıyacak o hep özel olacak

allah sabır ve sağlık versin inşallah bundan sonrası iyi olacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…