2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canim benim kanim 10.4 :) gunde 2 tane demir hapi kullaniyorum.haline sukret.daha dusuktu yukselmis hali bu :)

canım benim kan değerim 6,7 maalesef ve çok düşük diyor doktorum. sürekli elim ayağım uyuşuk ya karıncalanıyor hele gece o karıncalanmayla uyanıyorum ağlamak istiyorum o an

Canım bende biberon almadım kuzenim aldırmadı aslında, o sezeryanla doğum yaptı başta sütü gelmemiş ama hastanede hemşireler kaşıkla mama vermesini demişler biberona alışmasin diye zaten sezeryanda geç geliyormuş duş aldıktan sonra daha iyiymiş o yüzden bende almadım çok lazım olursa hemen alınır nasılsa. .

canim benim kanim 10.4 :) gunde 2 tane demir hapi kullaniyorum.haline sukret.daha dusuktu yukselmis hali bu :)
:))anlamdim canım benimde moralim bozuldu hemen sayfayi kapadim filan bu aralar herşeyden tirsar oldum. .geçmiş olsun sanada

canım benim kan değerim 6,7 maalesef ve çok düşük diyor doktorum. sürekli elim ayağım uyuşuk ya karıncalanıyor hele gece o karıncalanmayla uyanıyorum ağlamak istiyorum o an

Ay uyuşukluk çok kötü baya düşünmüş evet peki kan iğnesi kullandın mi hemen toparliyormus.. çok geçmiş olsun

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

cnım benim sana yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum daha ortada hiçbişey yokken mama markası araştırmak ve almak bna tuhaf geldi ben sezeryanda doğum yaptım ilk hastanede hemşireler göğsümü sıktı falan damla damla geldi süt neyse 1 gece yattık ertesi gün taburcuyuz gece 12 bebeği susturamadık eşimle hemn çocuk doktorunu aradık dr. sütün gelmemiştir dedi göğsümü sıktırdı gerçektende süt yoktu bize hemen bi mama markası verdi alın bunu verin susar dedi ben mama vermek istemiyorum sütüm için ne yapabilirim dedim duş al gögsülerini sabunla ov dedi yaptım ve gerçektende sütüm geldi. oğlum 4 aylık falandı sütümü bırakmak istedi almamaya başladı 1 gün boyunca aç kaldı sık sık meme verdim reddetti ama neticede almak zorunda kaldı kızlar hemen pes etmek yok annelik kolaymı sağlıklı bir evlat istiyorsanız ilk 6 ay anne sütü şart buna şartlandırın kendinizi. artı oğluma 6 ay süt hariç bişey vermedim ve maşallah kuvvetli bi bağışıklık sistemi var

Ay uyuşukluk çok kötü baya düşünmüş evet peki kan iğnesi kullandın mi hemen toparliyormus.. çok geçmiş olsun

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .[/QUOTE]

canım kan iğnesi değil kan şurubu ve 3 adet serum aldım halada 6 serumum var

Çok etkilendim :) İdolümsün.Helal olsun #diren_memelerim :))))
Ben de göğüslere ılık havlunun sütü getirdiğini okudum.Ya da ılık duş.Süt kanalları gevşediği için foşurduyomuş süt.

cnım benim sana yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum daha ortada hiçbişey yokken mama markası araştırmak ve almak bna tuhaf geldi

Yok sütüm gelmezse diye bir endişem yok, emzirmeme gibi bir düşüncem hiç yok. Ama ben şeker hastası olduğumdan bebeğinde düşük şekerle doğma riski var, yani doğar doğmaz emmesi gerekiyor ki şoka girmesin. Benden süt gelmedi, bekleyeyim dersem beyninde hasar oluşur bebeğimin Allah korusun. O sebeple benim o mamayı bulundurmam lazım, keyfi bir sebebim yok yani doktorların biz diyabetik hastalara önerdiği birşey bu.

Gebelik şekeri değil benimki birbuçuk sene oldu tespit edileli. Şuan çok dikkatli bir biçimde diyet yapıyorum. Genelde yemeklerden sonra bile aç kalıyorum. Günde 5 kere iğne vuruyorum. 6 defa parmaktan kan alıyorum. Şekerden dolayı bebek olumsuz etkilenmesin diye elimden geleni yapıyorum ama gene de hiç bir şeyi riske atamam hazırlıklı olmam lazım.

kızlar dogum yapacak arkadasımızdan haber geldımı 11 de gırıcektı sezeryana cok merak edıyorum

Kizlar agustos annelerinin ilk bebegi haziranda bugum doğdu. Annesi hulya. Kizi defne. Su an kuvezde. 1260 gr dogdu ben henuz gormedim.erken dogmasina ragmen aglayarak dogmus doktor bu iyi bisey dedi.
Şimdi dualarınizi bebegimin kuvez macerasindan sağlıkli cikmasi icin istiyorum. Su an saglikli şükür ama dualarinizla daha iyi olacak insallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

rabbim sağlık wersin insallah kaç haftalık doğdu acaba

yüce rabbim yar ve yardimciniz olsun...Allah anali babali büyütsün insallah...

Canım çok sevindimm sağsalim kurtulmuşsunuz ikiniz de...bundan sonrasında da Rabbim Defneciğimize sağlık sıhhat upuzun bir ömür versin inşallah, maşallah sakın bize yazmayı bırakma haber ver bize defne kaç kilo aldı bilmek isteriz ara ara...

allah analı babalı buyutsun ısallah allah onun kucucuk cıgerlerıne kuvvet versın..hersey düzelicek ve ıyı olucak dualarımız kucuk defneyle..

Allah güzel bebeğinizi size bağışlasın inşallah... Sağ salim kucağına almak da nasip olsun inşallah... Güle güle büyütün inşallah bebeğinizi...

Canım benim inşallah bebeğinde çok iyi olacak maşallah sağlıklı olmasına sevindim
.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

gözünüz aydınn,çok şükür bizde rahatladık allah yardımcısı olsun kocamann bebiş olsun defnecik

Allah sağlık sıhhat versin defne kızımıza, en yakın zamanda kucağına alırsın inşallah yavrunu. İyi olmanıza çok sevindik, hep iyi haberlerini alırız inşallah. Sen nasılsın doğum/sezaryan nasıl geçti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…