2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Geçen hafta üç cenaze kaldırdık arka arkaya. Tabi giremedim siteye konu almış başını gitmiş

Teşekkür ederim canım daha iyiyim zaten umarım artık bizi korkutmaz

Tam olarak aynı şey değil canım ama dediğinde haklısın bir şekilde çıkacak. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah. Ben senden önce doğum yapıcam kısmetse anlatırım sana olanbiteni

Evet sağolsunlar düşünüp yaptılar geldiler. Arkadaş konusunda şanslıyım galiba :))
sağol canım hepimize kolay ve rahat doğumlar nasip etsin Allah

Kizlar merhaba bugun kontrolum vardi hem doktoruma hem saglik ocagina ugradim.kan ve idrar tahlili verdim persembe alicam sonucu izin alamadim cok fazla;( onun disinda benim doktorum gayet iyi dedi.melegim 1300gram olmus.normal dedi doktor .ama asagidaki takvimde 1400 olmasi lazim yaziyor az degil dimi?? Bazen karnimda toplaniyr gibi oluyor dedim hareketmi ediyr toplaniyrmu anlayamadim dedim.oda magnezyum verdi.kan ilacina devam .vitamini birakti yeter artik dedi.7temmuz mutalaka gel rapor yazacagim dedi calistigim icin sonra bi ara 6temmuz gel dedi ama 6si pazara geliyr simdi gunu atlamis olmayayim cumartesidenmi gitsem acaba???

Gogusumden ara ara beyaz kivamli sivi geliyr sut mu yoksa iltihap falanmi dedim.hicbisey demedi olur normal dedi..
Bide dogum hakkinda soru sormayi unutmusum nezman bahsedecek dogum seklinden hicbursey demiyr;((

Son düzenleme:
Kizlar merhaba bugun kontrolum vardi hem doktoruma hem saglik ocagina ugradim.kan ve idrar tahlili verdim persembe alicam sonucu izin alamadim cok fazla;( onun disinda benim doktorum gayet iyi dedi.melegim 1300gram olmus.normal dedi doktor .ama asagidaki takvimde 1400 olmasi lazim yaziyor az degil dimi?? Bazen karnimda toplaniyr gibi oluyor dedim hareketmi ediyr toplaniyrmu anlayamadim dedim.oda magnezyum verdi.kan ilacina devam .vitamini birakti yeter artik dedi.7temmuz mutalaka gel rapor yazacagim dedi calistigim icin sonra bi ara 6temmuz gel dedi ama 6si pazara geliyr simdi gunu atlamis olmayayim cumartesidenmi gitsem acaba???

Gogusumden ara ara beyaz kivamli sivi geliyr sut mu yoksa iltihap falanmi dedim.hicbisey demedi olur normal dedi..
Bide dogum hakkinda soru sormayi unutmusum nezman bahsedecek dogum seklinden hicbursey demiyr;((

Kaç haftalıksin canım.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Benim doktorum vitamini sakın bırakma düzenli iç dedi :?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

iyi aksamlar kızlar çalışanlar arasında aksamlari benim gibi kötü olan var mi karnım belim ağrıyor bebek çok hareketli baya acı veriyor bir tarafa toplaniyor. ayaklarim şişiyor sıcak da cabasi

bu arada doğum yapan arkadaşımiz geçmiş olsun allah anali babalı büyütsün en kısa sürede çıksın yavrun inşallah bugün işte iken aklıma geldin dua ettim

merhaba annelerrrrrrr :)
keyifler nasıl
benim ayaklar shrek in ayakları gibi oldu:KK52:
yere yurda sığmaz oldular
çok fena şiştiler
selülitlerim aldı başını giidiyor:KK53:
yemek borumdaki yanma zaten beni perişan ediyor:KK37:
bi de bugün tansiyonlarım yerlere düştü fenalaştım iş yerinde:KK52:
acile gittik
ölçtüler
büyük 7
küçük 4 çıktı:KK53:
nasıl başım ağrıdı demek bundanmış
bütün gün bulanık gördüm:KK53:
vs vs vs
az kaldı ama yetti gari:KK52::KK52::KK52::KK52:
sağlıklı sıhhatli gelsinler

Kizlar hepinize tek tek teşekkür ederim dualriniz ve ilginiz icin. Birakmayacagim tabiki sizlerin de bebeklerinizi kucaginiza aldiginizi görmek istiyorum.
29 5 tik bugun. Doktorun dedigi tam zamaninda almisiz dogdugunda kakasini yapiodu onu yeseydi cok zor olurdu dedi. Tabi kizlar bundan so rasi defnem icin zor bit surec cok dua edin kuvezden sag salim çıksın diye.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oyy maşallah bebişimize
inşallah herşey güzel olacak merak etme sen
dualarımız seninle

:KK16:16::KK36:
verdimi rapor?
37 hafta sonuna kadar çalışabiliyorsun dimi
3 hafta kalıyor geriye zaten.

vermedi malesef bi hafta zor alabildim. seker var bende insulin kullaniyorum artik yeter sen dinlen dedi. Yoksa niyetim 37 ye kadar calisip sonra 38. Haftada da sezaryen olucam zaten zorunlu, 7 hafta dogum sonrasina kalcakti mis gibi ama evdeki hesap uymadi malesef. Sen aldin mi?

Şimdi bir haber okudum hem üzüldüm hem sinirlendim. 8 aylık hamile kadın halı silkelerken balkondan düştü!

8 aylık hamile kadın niye halı silkeler bilmiyorum. Üstelik eşi de içeride tv izliyormuş!
İşsiz adamla evlen, iki ay sonra hamile kal, 8 ay bebeğini besle büyüt, bir halı uğruna hem kendini hem bebeği kaybet!
Zavallı kadın, ne çok çilesi varmış. Bebeğiyle cennette kavuşurlar artık. Çok üzüldüm çok.

Ya ben evi yaşayacak kadar temizliyorum vallahi, eşim zaten hergün çıkarken tembihliyor iş yapma diye.
Evi bile süpürttürmüyor son zamanlarda kendi yapıyor. Yalnız banyo yapmama bile kızıyor ayağım kayar diye.

Taşınacağım birde ben. Tüller perdeler yıkanacak, halılar yıkanacak, ev köşe bucak temizlenip teslim edilecek.
Bir gram iş yapmadım vallahi daha. Ablamla annem geliriz demişlerdi, gelirse onlar yapacak yok gelmezlerse de bilmiyorum.:KK50:

Gerçekten çok üzüldüm anneye ve bebeğine... Babaya da başın sağolsun diyorum ama aynı zamanda öküz oğlu öküz diyorum.:KK47:

Aman dikkat edin kızlar, eviniz idare edecek kadar temiz olsun yeter. Kınayan kınasın ne bizden ne bebeğimizden kıymetli değil sonuçta.

merhaba annelerrrrrrr :)
keyifler nasıl
benim ayaklar shrek in ayakları gibi oldu:KK52:
yere yurda sığmaz oldular
çok fena şiştiler
selülitlerim aldı başını giidiyor:KK53:
yemek borumdaki yanma zaten beni perişan ediyor:KK37:
bi de bugün tansiyonlarım yerlere düştü fenalaştım iş yerinde:KK52:
acile gittik
ölçtüler
büyük 7
küçük 4 çıktı:KK53:
nasıl başım ağrıdı demek bundanmış
bütün gün bulanık gördüm:KK53:
vs vs vs
az kaldı ama yetti gari:KK52::KK52::KK52::KK52:
sağlıklı sıhhatli gelsinler

hamilelikle herkes ayri ayri problemler yasiyor..benim hamilelikten oncede dusuktu tansiyonum.9a-5 yada 10a-6 yasiyorum bir sekilde :) hic cikmiyor hep dusuk.halsizlik yorgunluk uyusukluk yapiyor tabii..bel agrisindan oluyorum yastiksiz oturmak mumkun degil..aksamlari yan yatsam bir kenara toplaniyor duz yatsam nefes alamiyirum.zaten sicaktan bunaldim ciplak gezicem yakinda.sagsalim gelsinler zamaninda.daha bunlar iyi gunlerimiz

Şimdi bir haber okudum hem üzüldüm hem sinirlendim. 8 aylık hamile kadın halı silkelerken balkondan düştü!

8 aylık hamile kadın niye halı silkeler bilmiyorum. Üstelik eşi de içeride tv izliyormuş!
İşsiz adamla evlen, iki ay sonra hamile kal, 8 ay bebeğini besle büyüt, bir halı uğruna hem kendini hem bebeği kaybet!
Zavallı kadın, ne çok çilesi varmış. Bebeğiyle cennette kavuşurlar artık. Çok üzüldüm çok.

Ya ben evi yaşayacak kadar temizliyorum vallahi, eşim zaten hergün çıkarken tembihliyor iş yapma diye.
Evi bile süpürttürmüyor son zamanlarda kendi yapıyor. Yalnız banyo yapmama bile kızıyor ayağım kayar diye.

Taşınacağım birde ben. Tüller perdeler yıkanacak, halılar yıkanacak, ev köşe bucak temizlenip teslim edilecek.
Bir gram iş yapmadım vallahi daha. Ablamla annem geliriz demişlerdi, gelirse onlar yapacak yok gelmezlerse de bilmiyorum.:KK50:

Gerçekten çok üzüldüm anneye ve bebeğine... Babaya da başın sağolsun diyorum ama aynı zamanda öküz oğlu öküz diyorum.:KK47:

Aman dikkat edin kızlar, eviniz idare edecek kadar temiz olsun yeter. Kınayan kınasın ne bizden ne bebeğimizden kıymetli değil sonuçta.

oyle tabi ama rahat duramiyorum ki..sacim dokuluyor cok hep egilip egilip sac topluyorum..sanki heryer pis.karincalar cikti meydana caresini bulamadim.gelde supurme silme...iyiyken yapayim diyorum yavas yavas hallediyorum iste.

Kizlar hepinize tek tek teşekkür ederim dualriniz ve ilginiz icin. Birakmayacagim tabiki sizlerin de bebeklerinizi kucaginiza aldiginizi görmek istiyorum.
29 5 tik bugun. Doktorun dedigi tam zamaninda almisiz dogdugunda kakasini yapiodu onu yeseydi cok zor olurdu dedi. Tabi kizlar bundan so rasi defnem icin zor bit surec cok dua edin kuvezden sag salim çıksın diye.

Allahım defne bebeği sağlıkla anne ve babasına kavuşturur inşallah...

29+3um canim....

Benimkide toplanıyor 25.haftada belki erken başladı..doktor tekme atarkende yapabilir dedi ki bazen oluyor..Eğer bir saatte beş altı defa oluyorsa o zaman normal değil dedi ..

oyle tabi ama rahat duramiyorum ki..sacim dokuluyor cok hep egilip egilip sac topluyorum..sanki heryer pis.karincalar cikti meydana caresini bulamadim.gelde supurme silme...iyiyken yapayim diyorum yavas yavas hallediyorum iste.

Benim evde öyle, bugün mutfağı filan buharlı makine ile sildim olduğu kadar. Normal zamanda sünger ile köpürterek siliyordum. Şimdi nereye eğileceğim, yere düşürdüğüm şeyi zor alıyorum. Geçen günü çorabımı giyemedim yav, yuvarlanıyordum nerdeyse eşim giydirdi. Zaten yere eğilirken sumo güreşçileri gibi görünüyorum büyük ihtimal, bacakları iki yana açıp yavaşça eğiliyorum. :KK53:

Ben 4'cü kattayım iki defa karınca bastı beni limon dilimleyip koydum geldikleri yerlere, birde bebek pudrası ile çizgi çektim, geri gitti hayvancıklar.

Cam açık ama oturduğum yerde şıpır şıpır terledim, eh kiloda var tabi mahvoldum yani...:KK50: Birde açım ki sorma gitsin.:KK43:
Doğumdan sonra şekerim gene beni idare eder pozisyona gelir inşallah, aç aç olmuyor valla:KK50:

Evet canım bugün sabah sezeryana alacaklardı inş ikiside iyidir sabırsızlıkla bekliyorum gelecek haberi :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

11 gibi girecekti inşallah güzel haberlerle gelir. .

sanırım şimdilik haberler güzel ALLAH daha iyi etsin inşALLAH

Kizlar agustos annelerinin ilk bebegi haziranda bugum doğdu. Annesi hulya. Kizi defne. Su an kuvezde. 1260 gr dogdu ben henuz gormedim.erken dogmasina ragmen aglayarak dogmus doktor bu iyi bisey dedi.
Şimdi dualarınizi bebegimin kuvez macerasindan sağlıkli cikmasi icin istiyorum. Su an saglikli şükür ama dualarinizla daha iyi olacak insallah.

Geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün ayrıca maşallah :nazar: ağlayarak doğmuş…küvezdende en kısa zamanda çıkar bizlerede arada sırada yaz olurmu durumunuzu sende çok fazla strese girmemeye bak üzülmeyin :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

X