2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Simdi kesmeyip giydirecegin zamanda kesebilirsin yada benim gibi yumusak etiketlileri bırakıp sert olanlari kesebilirsin :)

Rica ederim sanada faydali olduğuna çok sevindim :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Size en sin serumdan magnezyum aldigimi solemistim ama doktorum uyardı damardan magnezyum normlde riskli dedi bnden surekli kan alip miktarina bakiolardi. Simdi cikardilar oral yolla gunde 4 tane alicm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eğer magnezyum kullanarak azalmaya başlarsa zaten ben hic yanaşmam seruma çok dayanılmaz hale gelirse ozaman

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Simdi kesmeyip giydirecegin zamanda kesebilirsin yada benim gibi yumusak etiketlileri bırakıp sert olanlari kesebilirsin :)

Tamamdır kızlar cok sagolun ben en iyisi ilk giydirceklerimin etiketlerini sökeyim sonrakiler inşallah doğumdan sonraya kalsın. Bazı ürünlerinki çok güzel baskı seklinde bazılarıda destan gibi uzadıkca uzuyo :))

Tatlım çok geçmiş olsun , ben bayadır girmiyodum yeni gördüm , bebeğine sağsalim kavuşmanı diliyorum...inşallah kanamaların azalır yokolur sen de bebişin de çok çok iyi olursunuz...

Herkese selam kızlar , nasılsınız bakalım ?ara sıra girip okuyorum sizi ama eskisi kadar yazamıyorum , ekrana çok bakamaz oldum başıma ağrılar giriveriyor malesef...ben aynıyım hala doktorum beni yatırıyor bu gidişle de kaldırmayacak , ya sabır çekiyorum valla,neyse napalım bebişim sağlıklı olsun da 7 ay yattım , 2 ay daha yatarım ...hepinizi öpüyorum...

Sag ol cnm bnm plasenta previa olayi boyle iste bklim ne kadar dayanabilecegiz bebegimle. Duş falan napiyosun cnm sen bna yasak napcam ben allahim diyorum havalar ayrı sicak allah yardimcimiz olsun

Dun aklimdaydin bu kiz bayadir girmiyor gözükmüyor diye iyi olmama çok sevindim eğer basini agritiyosa tabiki girme ama arada haber ver tabi merak ederiz yatmanada hala üzüldüm ama yuzduk yuzduk kuyruğuna geldik biraz daha sabir canim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canım duş olayını abartmadan çabucak halletmeye çalışıyorum , haftada bir kere tabureye oturarak en fazla 5 dk sürecek şekilde şipşak alıp hemen geri yatıyorum, mecburen , sana yasaksa şu şekilde yapabilirsin kolonyalı ıslak mendiller hep elinin altında olsun sıcak bastıkça yattığın yerden kullanırsın ,eğer tamamen yasaksa haftada bir kere köpüklü bezle bi yakının eşin falan seni silebilir sonra da ıslatılmış bezle tekrar silebilirler..benim bundan önceki hamileliğimde hiç kalkmamacasına yatıyodum hatta tuvalete kalkmak banyo yapmak yasaktı , bu şekilde halletmeye çalışıyordum canım...sağsalim yavrularımıza kabuşalım inşallah...

Sabır taşı oldum çıktım valla ama buna şükür , az kaldı evet sabır , canım mağnezyumu ben de 20. Haftadan beri içiyorum , ağrılara birebir , o sayede ağrım çok olmuyor, kullan bence ..ben magnorm içiyorum , tadı güzel ...bazılarının tadı kötü oluyomuş ama magnormun tadı iyi,tavsiye ederim canım..

Tesekkur ederim canim Banada doktorum magnorm verdi bana da tadi güzel geldi daha bugün içtim ilk defa ama sanki etki etti bile

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Olsun canım sağlıkla gelsinde zamanında kuzucuk yat bakalim. .Tansiyonun nasıl oldu düzeldi mi. ?

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Olsun canım sağlıkla gelsinde zamanında kuzucuk yat bakalim. .Tansiyonun nasıl oldu düzeldi mi. ?

İnşallah canım , tansiyonum normale döndü , kahveden çıkmış tansiyonum onu farkettim , günde 1 türk kahvesi içiyodum meğersem o çıkarıyomuş , kahve içmeyince normal bi de tuzu falan da azalttım tabi...

Canım benim ikinci gebeliğim kızım 3.5 yasında ve ilkinde senin dediğin gibi sürekli sırtüstü ve yastik yorgansız yatırdım ama kafasının arkası çok bombeli değil bunda aldım mutlaka yan yatmaya alışsın diyorum ama bakalım uygulaması zor olursa bende riske atman...

güzel annelere selam....
bebek şekeri, magnet, anne-bebek saç bandı-tacı takımı bebişlere özel tasarımlar sayfama bekliyorum hayırlısıyla evlatlarınıza kavuşursunuz inşallah
birkaç örnek ekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:

Artik oyle yapacagim minigim icin canım inşallah sonu güzel sonuclanir hepimiz icin Rabbimin izniyle

tatlım sen baskı kur dr.unun üzerinde..
yoksa sezeryana meyilliyse normale yanaşmayabilir
inş ALLAH gönlüne göre verir canım

kızlar ne soracağım yaa... şimdi şu lohusa geceliği uzun kollu ve kalın bişey mi olmalı eve gelincede ne kadar giyilecek o gecelik hava soğumuş olacak evde ben ince bişey giymiyorum hiç...o gecelkte böyle polardan falan olsa nasıl olur...birde sezeyandan sonra pijama altlı olanların bel kısmı karnı acıtır uzun düz tek parça gecelik olmalı diye duydum siz ne düşünüyorsunuz bu sefer cevap verin ama:)

Canim doğumdan sonra tek parca gecelik kullanilmasi oneriliyo hemsirelerin rahatlikla bakabilmesi kontrol edebilmeleri ve senin rahat olabilmen icin bende öyle aldim dogum ağustosa denk geleceği için geceliği sifir kollu sabahligi uzun kollu bisey aldim ama kumasi ince çünkü hava hala sicak olacak eve geçtiğinde zaten devamlı gecelikle dolasmicaksinki yani ben dolasmicam en azindan oyuzden pek onu düşünmedim ozaman giyerim duruma gore evden giyerim biseyler

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…