2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Her eş farklıdır tabi. Mesela benim ki hayatta izin vermez tek başıma bir yere gitmeme. Evde yalnızken yıkanmama bile izin vermiyor, çıkarken takılıp düşerim diye. Şimdi temmuzun sonunda beni mecburen 15 gün yalnız bırakacak Ankara'ya gidip tayin yerinde işe başlaması gerek. Sırf bu yüzden istifa edeyim bile dedi, aklı bende kalacak diye. Kısacası her kişi kendi eşini daha iyi tanır. Benimkine böyle bir tatil teklif bile edilemez, kafasında saç kalmaz adamın benim için endişelenmekten...:KK9:

Birde nasıl gideceksin? Eşinle gitmediğine göre otobüsle mi? Gidersen de bizim için de yüz bari. Ama çok da dikkatli ol. 28 hafta küçük bir hafta değil sonuçta:KK34:

:)) seninkide benimkinden gecen gun piknige gittik hamak kurdular ama yuksek degil yere yakin.azicik sallanayim dedim herkes otur diyo benkmki olmaz diyo.ben israr kiyamet oturdum 2dk gecmedi hadi yeter hadi deyip durdu kalktm :)

Canim ben hep takipteyim ama ara ara yaziyorum ondan;:):KK9:bi ara giremedim sadece o da cok uzun bi ara degildi canim:KK66::KK9:nasil gidiyi bakalimmm
anladım gizli gizli takip ettin demek.:KK9:İyi gidiyo canım çok şükür şimdilik bi sıkıntımız yok.Biraz nefes darlığı ve iç organlarımda acı hissediyorum onun dışında bişey yok.Bu ayın 20 sinde şeker yüklemesi yapacaklar inşallah şeker falan çıkmaz tedirginim biraz:18:senin nasıl gidiyor?herşey yolunda mı?

canım Eskişehir yoluna yeni bi bebek mağazası daha mı açılmışş vaaavvv:KK53::KK53:bilmiyordum bak çok iyi oldu söylediğinn sağol.Ben acity in ordaki babymall mağazasınıı biliyordum.Ulustakini hiç duymamıştım öğrenmiş oldum

evet mucarcım kesin git ben hafta sonu alışveriş yaptım, park peşiğimizi aldık 300tl . birde puset alıcaktık, baktık pusetli bebek arabalaı da uygun 300tl de bebek arabasını aradan çıkarmış olduk. mağazanın adı bebe marche. $park.jpg $bþk.jpg

Kizlar bende simdi bisey danisicam, cevaplayanlara simdiden tesekkurler. Biz onumuzdeki hafta tatile cikmayi planliyorduk. Kusadasina, yazliga. Ama esimin isi nedeniyle iptal etmek zorunda kaldik. Bu durumda temmuz 15ten once gidemeyiz. Yani ben 32 haftalik hamile olucam. Doktorum gitmeden oncede bakariz sorun olacagini sanmiyorum dedi. Ama riske atmak istemiyorum. Cok uzun bi yol. Haftaya esim olmadan oglumla bir haftaligina gidip gelsem olurmu, esim bozulurmu. Siz olsaniz ne yapardiniz. Bu arada cok sikildim, gitmek ve kafa dinlemek istiyorum gercektennn...

ben olsam eşimsiz gitmezdim canım yaa.. evet belki 28 haftalıkken gidince daha rahat edicen ama
o zaman da eksik kalmış olursun bence :KK34:

evet kızlar öğleden sonra kontrolüm var doktora gidiyorum bakalım durumlar nasılmış,aynı zaman da çalışabilir raporu isteyecem 37 ye kadar bakalım durumumu iyi görüp verecekmi doktor...
canımm bizim ofiste sgk müşavirliği falan yapılıyor aynı zamanda.Bu doğum iznini falan konuştuk dün bayağı bi aydınlattılar beni ben 32.haftamda rapor alacağım sonra bidaha da gelmeyeceğim buraya:KK9:yani 5 haftam kaldı iple çekiyorum rapor alacağım günü off çok sıkıldım iş yerinden

canımm bizim ofiste sgk müşavirliği falan yapılıyor aynı zamanda.Bu doğum iznini falan konuştuk dün bayağı bi aydınlattılar beni ben 32.haftamda rapor alacağım sonra bidaha da gelmeyeceğim buraya:KK9:yani 5 haftam kaldı iple çekiyorum rapor alacağım günü off çok sıkıldım iş yerinden

doğum öncesi iznini hepsini kullanacakmısın?

Tünaydın annişler, yeni gelenlerde hoşgelmişler,

Annişler aranızda baby shower yapmayı düşünen var mı?

evet mucarcım kesin git ben hafta sonu alışveriş yaptım, park peşiğimizi aldık 300tl . birde puset alıcaktık, baktık pusetli bebek arabalaı da uygun 300tl de bebek arabasını aradan çıkarmış olduk. mağazanın adı bebe marche.Eki Görüntüle 1153456 Eki Görüntüle 1153457
pusetli bebek arabasını 300 tl ye mi aldınız????:KK53::KK53::KK53:süpermiş yaaa çok uygun ben sordum hep 1200 1500 tl dediler markası ne arabanın?aldıklarınıza bayıldım güzel günlerde kullanın canım.Benim yatak odama yatağın yanına park yatak sığmaz oyüzden sepet beşiklerden alıcam ben.

doğum öncesi iznini hepsini kullanacakmısın?

canım 8 hafta doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası olarak alınıyorya rapor.Sezeryan olacaklar doğum sonrası raporu 10 hafta oluyormuş.Ben sezeryan olacağım işte hepsini kullanacağım sonrada bide iş miş yok istemiyorum oğluşumla uğraşacağım evde

Kizlar merhaba ben size bisi danışmak istedim belki benim gibi olan vardır bende astım var ama cok nadir zorluyordu beni şimdi hem sıcak hem göbekten nefes almam iyice zorlaştı her akşam astım krizine giriyo gibiyim :KK43: normalde sprey ilacim var ama hamilelikte kullanılması onerilmiyor ne yapmam gerek bilemiyorum daha 2 ayim var son zamanları hiç dusunemiyorum aranızda benim gibi olan var mi

kızlar yavaş yavaş doğuma yaklaşıyoruz çevremde erken doğumlar oldu ama ikiside ikiz di,ve küvezdeler durumlarıda net değil .bizim topikde neyseki şimdilik böyle bişey olmadı inş. 34. haftayıda atlatırızda sorunsuz doğumlar yaparız.

Eki Görüntüle 1153081 malz geldı basladım yapmya nasıl olmuslar
Canım ellerine sağlık çok güzel olmuş.

evet bana herkes epidural olmamı söylüyor ben ondanda korkuyorum ama şu an en cazip o geliyor bana:18::18:
Ddr.um banada spinali öneririm normal doğuma en yakın olan doğum dedi ama bende korkuyorum sonrasında çok baş ağrısı ve kusma oluyormuş :18:
Tünaydın annişler, yeni gelenlerde hoşgelmişler,

Annişler aranızda baby shower yapmayı düşünen var mı?

Canım ben yattığım için geçen haftasonu arkadaşlarım bana yaptılar tabi benim haberim vardı bende onlara ikramlar ve güzel oyunlar hazırladım çok ama çok eğlendik herkes çok memnun ayrıldı.

Öncelikle yeni öğreniyorum forumu kullanmayı,hatam olursa affedin.Ben ankaradayım,başkent üni. Takip yapılıyor,27+5 günlüğüm.alıntı yapmayı öğrenince daha da mutlu olacağım:)ilk bebeğim,bir oğluşum olacakmış

Canim seninle ayni sayılıriz bende 27+6 günlüğüm nasipse benimde oğlum olcak :)

Fikir veren arkadaslarin hepsine cok tesekkurler... kocayla bi uzun uzun konusmak lazim.. Bizi arabayla goturup getirsin olmazsa..

Canım ellerine sağlık çok güzel olmuş.

Ddr.um banada spinali öneririm normal doğuma en yakın olan doğum dedi ama bende korkuyorum sonrasında çok baş ağrısı ve kusma oluyormuş :18:

Canım ben yattığım için geçen haftasonu arkadaşlarım bana yaptılar tabi benim haberim vardı bende onlara ikramlar ve güzel oyunlar hazırladım çok ama çok eğlendik herkes çok memnun ayrıldı.

Baby shower cok tatli bisiy oluyo, dusunen arkadaslarin var ne mutlu sana.. Ben parti yapma hakkimi agustosun basinda oglum icin Ata

X