2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben ilk doğumumu özel hastanede yaptım arkadaşlarımda hep özelde yaptılar hiç duymadım şerbet dağıtılma olayını ben.. iyice mi özellerde acaba ben hastanede dağıtamam çünkü annem kaynanamlar başka kimse gelmez hastaneye ama keşke gelcekler çok olsada ben de senin şu damacanadan alırdım bayıldım onaa

inş olmaz canım ilaçlar falanda işe yaramıyor evet yaa artık elimizden geleni yapçaz ve dua etçez bol bol

bayıldım ben bunaa

kızlar gece/gündüz sık sık gece tuvalete çıkıyormusunuz ? yoksa bende mi bir anormallik var :18::18::18::44::44::44:
evet canım çıkıyorum bu çok normal bişey ama bazen tak geliyor yaa.. ALLAH başka dert vermesin

kızlar sizlerden ricam var,
herkes doktora doğum parası + hastane parası toplam tutarını ne kadar ödeyecek yazabilir mi?

canım ben mapfre'liyim..8 muayene + doğum 2700lü bişiy ödedim..medicanaya gidiyorum.daha doğurmadan paramı ödedim yani:)

Kaçıncı haftada başladı çatlamaya..bende henüz yok ama 30 dan sonra başlar diyorlar. .catlamasa keşke ama umudum yok

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

ya ben çatlak göbeğimi açınca muayenede çok moralim bozuluyo kızıma hamileyken az kilo aldım 8,5 ay çatlamadım...ooh dedim fıstık gibiyim..son 2 hafta çatır çatır çatladım( şimdi karnım büyüdükçe onlar belirginleşti yeni çatlak yok henüz ama yine son aydan korkuyorum..yenileri eklencek diye(

bide benim bisürü nurtopu gibi warisim oldu hem ağrıyo hem berbat görünüyo..

canım hiiç ilgisi yok..benim hamileyken hiç öyle sütüm filan gelmemişti..doğumdan sonra sütyenimi açtığım an şapır şapır üstüme akıyodu üzülüyodum boşa gidiyo diye:) hiç bunları düşünüp şimdiden kafanızı yormayın..çook su tüketin doğumdan sonrada..en iyi su süt yapar..

Varis kötü ağrısı daha kötüdür eminim. .aman göbisleri açıp gezmiyoz ne yapalım. .bende kesin çatlarimda bari az az olsun . ya birde şeyi merak ediyorum bu ünlüler hiç mi çatlamiyor çatlayacaksa kremde fayda etmiyor diyorlar ama onlarda yok hepsi bikini giyiyor birşey yok

Bende henüz catlamadim ama her an olabilir dusuncesindeyim su ünlüler meselesini bende bir cozemedim ya üniversite okumadim maalesef ama okusaydim bu unlu hamilelerin üzerine arastirip tez yazmak isterdim hele tuba buyukustun kiz ikiz dogurdu yaaaa kadinda tik yok maşallah onu görünce sinirleyorum hadi bir iki tanesinde yok arkadaş hiçbirinde de olmazmi

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ben de çok mrk ediyorum:)) yani mutlaka bi sürü ürün kullanıyolar ama yine de çatlayan çatlar anacım..

wallaha mı
desene boşa gidiyo bizim sütler
napsak ki

ne tatilmi dedin nerdeeee bendeeeee gitmeek istiyorummmmm

walla biz 3 -4 günlüğüne bi yerlere gitmek istiyoruz ama
bana tatil mi olur işkence mi olur bilemedim
zira hala mide bulantılarım ara ara devam ediyor
bi de ona eşlik eden ishalimiz var
bide bütün bunların üstüne tek kişilik dev kadro 4 yaşında cadıların cadısı bi kızım var

walla genetik diyorlar
1.hamileliğimde 25 kilo aldım
çatlamadım

bunda simdi 17 kilo aldım herlade bu da 24 25 le biter
ama bunda çatlamam inşallah çünü göbek ileri doğru gidiyor
esneyecek yeri kalmadı sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…