2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlaaaaar
spinal sezeryan olanlar var mı???
lütfen en ince ayrıntısına kadar anlatın
çok korkuyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmm

walla genetik diyorlar
1.hamileliğimde 25 kilo aldım
çatlamadım

bunda simdi 17 kilo aldım herlade bu da 24 25 le biter
ama bunda çatlamam inşallah çünü göbek ileri doğru gidiyor
esneyecek yeri kalmadı sanki

Maşallah ne güzel yaa..Babamlar araba almış yurt dışında puseti yok portbebe vsr demedim birsey bizim arabımiz yok zaten ama bu çok lazım birşey mi hevesleri kırılmasin diye demedim birşey Babiskom şemsiye filan gösterirken. .neyse yağmurlugu varmış onu göstermedi ama canım babisim

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Eklentiler

• $1402339630324.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 18
kızlar göbeğimin iki tarafınfan mavi büyük çizgi geçiyor damar gibi mor mavi gibi renkte sizce bunlar damarlarım mı yoksa çatlayacak mı??? yani ilerde bunlar beyazlaşıp çatlak mı olacak??

Allah iyiliğini versin e mi :) Hamilelk çizgisi o.Doğumdan sonra geçer.

Kızlar kilo durumlariniz nasıl? :) en az kiloyu kim almış çok merak ediyorum haftanizla beraber yazarsaniz çok iyi olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne güzel kaygıyı atmışsın üzerinden.tek doğum kaç bilmiyorsun sanırım..
orası öyle çok şükür..normalde muayene 187 tl..doğum da 3000 filan gibi bi rakam sanırım..belki daha çok bilemiyorum

kızlaaaaar
spinal sezeryan olanlar var mı???
lütfen en ince ayrıntısına kadar anlatın
çok korkuyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmm

off bugün araştırdım..sonra deli gibi gittim bi wideo izleyim dedim..daha bele iğne wurulurken sırtım acıdı sinirlerim boşaldı başladım ağlamaya( gerisini izlemedim bile..sanırım ben cesaret edemiycem yine genel olucam..yada mütiş bi anestezi uzmanı denk gelicek beni rahatlatıcak tamam dicem spinal..

Ama kesilme anını istersen kötü olursun tabi :) doğumda seni kestiklerini gormeyeceksin ki spinal olan tüm herkez cok tavsiye ediyor bende o şekilde olmayi düşünüyorum :)

ben de çok mrk ediyorum:)) yani mutlaka bi sürü ürün kullanıyolar ama yine de çatlayan çatlar anacım..
Bende bugün tuba Büyüküstünu düşündüm aylar sonra ilk defa dizi izledimde masallah ne kremi boca ediyorlarsa..ama yurt disindaki ünlüler şu amerikada olanlar 8 aylıkken sezeryanla aldırıyor diye okumuştum..aa sezeryan deyince hiç izde yok heralde of neyse bunlarla birşey yarıştiramam en iyisi ben kendi halime yanayım. .
benim dr da 1.750 istiyor doğuma.seçeceğim hastane de en az 800 olacak.b.k yemiş durumdayım.

Canım Allah yardım eder inşallah..bende iki Cumhuriyet altını verecem,hastaneyede tam bilmiyorum toplam max iki gün kalsam 500 muayene ücreti de 122tl.
Belki hastane almazsa 200de oda parası diye düşünüyorum

bencede boswer sen:)))
buarada senin odeme seklin de cok bomba..adam altin gunu yapio sanki:)) bebegin 40i ciksin bize bekleriz sekerim dersin:)

bencede boswer sen:)))
buarada senin odeme seklin de cok bomba..adam altin gunu yapio sanki:)) bebegin 40i ciksin bize bekleriz sekerim dersin:)

Evet ya biz bebeğe takılır saniyorduk bari bizede çeyrek taksa ben doğurttum diye..
Hayır doktorunda bebeği varmış karısı çalışıyormus sadece pazartesi -çarşamba bakıyor onada 3.30 a kadar hemen eve gitmek istiyorum bebek var ya diyor şöyle tam bir iletisime geçemedikte aceleci..

29. haftanin icindeyim 4 kilo..

Hayirda bu 4 kilo ne yahu biz 29 olacaz çarşamba günü 9 kilo aldık (geçen hafta en azından şimdi 10+ olabilir) benim kuzende hamile bende on gün ilerde hiç karni filan yok azıcık bişey diğer kuzenime diyorum ondan kendini mi kiyasliyorsun o ince yapılı zayıf sen at gibi karısın dedi..teşekkür ettim hani at gibi dedi ama güzel demek istedi belki.

at gibi mi:)) iyi bisiy heralde bilemedim:)

7kiloyla doğuma gidersin o zaman :)) bende 27. Haftadaym 6 kilo aldm cok az aldığımı saniyordm smdiye kdr :)

insallah hedef 7 :) sen de az almissin..gayet iyi bence

allahımmmm inanamıyorum
şu dünyada bu insanlarla beraber yaşıyoruz
youtube da doğum hikayesi videolarını seyrediyordum
bir video açtım
baştan şaka zannettim
bi anne bebeğinini öldüresiye dövüyor
inanamadım
yarım saattir ağlıyorum hıçkıra hıçkıra
ben nasıl bakıcıya bırakıcam bebeğimi ya
kafayı yicem

Kızlar kilo durumlariniz nasıl? :) en az kiloyu kim almış çok merak ediyorum haftanizla beraber yazarsaniz çok iyi olur

beni var ya bu gün hasta ettiniz şerbetti kiloydu ben var ya 11 kilo almış durumdayım kendimi durduramıyorum öyle çok da yemiyorum daha 28. haftadayım

ay bence kapatsinlar bu youtubeyi..bak bi acildi abuk subuk seyler izliyip agliyoruz..dua et Allah wicdanli inancli bakici cikarsin kardina

ay bence kapatsinlar bu youtubeyi..bak bi acildi abuk subuk seyler izliyip agliyoruz..dua et Allah wicdanli inancli bakici cikarsin kardina

İzlemeyin ya boşverin dogum hikayelerini okuyun..ben hayal ediyorum normal doğum yaparken eşime saydiracaklari mi çok rahatliyorum. Hayal edin en iyisi

Bende haberde kayseride bjr kadın evde doğum yaparken bebeğine birseyler yapmış demek istemiyorum çok kötü oldum. .Allahım ruh sağlığimizi korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…