2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ay canım geçmiş olsun inşaallah bi sıkıntın çıkmaz...
benımde oyle oluyor bı anda aşağı dogru agrı gırıyo hareket edemiyorum zaten iğnede yaptırıyorum her hafta erken doğum önlemek için,36.haftada bırakıcam yaptırmayı bakalım bebişim ne zaman gelecek....:KK16::KK16::KK16:

geçmiş olsun canım... inşallah erken olmaz ama senin sebebin ne ne sıkıntın var?? Allah şifa versin..

aman bunlar bahane
oyalıyoz kendimizi işte doğana kadar
beze bile sarıp getirseler
sağlıklı sıhhatli olsunda evlatlarımız başka ne ister insan dimiii

bi de şööööle güzel bi tatil olsa doğumdan önce de stresimizi atsak ah ahh

ne tatilmi dedin nerdeeee bendeeeee gitmeek istiyorummmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

geçmiş olsun canım... inşallah erken olmaz ama senin sebebin ne ne sıkıntın var?? Allah şifa versin..

canım 1-1,5 ay önce kasılmalarım başladı doktora bahsettim erken doğum olabilir diye önlem aldı yürümeyi yasakladı,bide iğne verdi,ağır kaldırma , temizlik yapma , hattta afedersin kabız bile olma dedi (olmamaya çalış dedi yani):KK17: zorlamaya gelemiyorum yaniii:KK9:

canım 1-1,5 ay önce kasılmalarım başladı doktora bahsettim erken doğum olabilir diye önlem aldı yürümeyi yasakladı,bide iğne verdi,ağır kaldırma , temizlik yapma , hattta afedersin kabız bile olma dedi (olmamaya çalış dedi yani):KK17: zorlamaya gelemiyorum yaniii:KK9:

Anladım canım... hamdolsun bu tarihe kadar gelmişsin inşallah bundan sonrayı da sağlıkla su gibi atlatırsın...

beeen:))) azcık bir su içeyim hooop gidiyorum... ve 3-6 ay arası bu durum azalacak filan diye çok okudum orda burda ama gebeliğimin başından beri aynıyım... doktora demedim ALlah korusun bi sorun olsa o der diye düşündüm...

benim şurda 1 haftadır başladı bazen oluyor bazen olmuyor bebek aşağıya iniyor diye olabilir mi acaba ?:44::44::44:

Kimin kanamasi varmis kizlar?nasil simdi o arkadasimiz? bu arada kizlar bende duymusdum sut geliyor sozunu ama bende yokkk simdi benim sutum azmi olucak? bu arada bende bebegimi sanki kasiklarimda hiss ediyorum sanki benim de oglusum asagda gibi ama doktor iyi erken dogum tehlikesi yok demisdi insallah evlatlarimiz sagsalim vaktinde gelsinler kollarimiza insallah amin

kızz öyle bir damardan girdinki varya ağlıycam şimdi.Çocuğa bu saydıklarımızı yapmazsan ayıp sana sen yapmazsan ben yapıp yolayacam sana :KK52::KK9::KK52:

işte budur teyze dediğin böyle olur :KK70: ama başarıcam arkadaşım çok çalışacağım az kaldı okullar kapanınca koca göbeğimle her işi hallederim inşallah o hastaneye bir gidicem ki şerbet sabun yağ bal :KK37: hepsi birbirine girmiş

kızlar göbeğimin iki tarafınfan mavi büyük çizgi geçiyor damar gibi mor mavi gibi renkte sizce bunlar damarlarım mı yoksa çatlayacak mı??? yani ilerde bunlar beyazlaşıp çatlak mı olacak??

benim karnımda değil ama
bacaklarım kırmızı kırmızı yarık hemde popodan başlıyor eklem yerine kadar
çok moralim bozutu
karnımı kremlicem derken diger yerlni unuttum
ve fark etmedimmm
ne yapıcamm

Son düzenleme:
kızlar gece/gündüz sık sık gece tuvalete çıkıyormusunuz ? yoksa bende mi bir anormallik var :18::18::18::44::44::44:

5,5 yaşındaki oğlum bile "anne tuvaleti yatağının yanına taşıyalım diyor :KK52:
bazen 2-3 saat gitmediğim oluyor (nadiren),bazen de gidip geliyorum 10 dk sonra tekrar sıkışıyorum.menekşe toprağı derlerdi zaten bana şimdi daha fenayım şehrin tüm wc lerine girdim diyebilirim.:KK33:

kızlar sizlerden ricam var,
herkes doktora doğum parası + hastane parası toplam tutarını ne kadar ödeyecek yazabilir mi?

kızlar gece/gündüz sık sık gece tuvalete çıkıyormusunuz ? Yoksa bende mi bir anormallik var :18::18::18::44::44::44:

gündüz evet de gece çıkmıyorum. Işdeyken çok su tüketiyorum 20 dakıkada bır gıdıyorum sanırım bakmadım ama akşam 8den sonra sıvı fazla tüketmiyorum gecede wc kalkmıyorum.kalkınca geri uyuyamıyorum çünki

benim karnımda değil ama
bacaklarım kırmızı kırmızı yarık hemde popodan başlıyor eklem yerine kadar
çok moralim bozutu
karnımı kremlicem derken diger yerlni unuttum
ve fark etmedimmm
ne yapıcamm

pofff benimde göbeğim ne biçim çatladı baktıkça ağlayasın geliyo çok morelim bozuk bu konuda:KK14:

pofff benimde göbeğim ne biçim çatladı baktıkça ağlayasın geliyo çok morelim bozuk bu konuda:KK14:

Kaçıncı haftada başladı çatlamaya..bende henüz yok ama 30 dan sonra başlar diyorlar. .catlamasa keşke ama umudum yok

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

X