2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

izleme canım öyle şeyler ...

insallah hedef 7 :) sen de az almissin..gayet iyi bence[/QUOTE]

Valla tebrik ediyorum 30. Haftadayiz 10 kilo aldim

7kiloyla doğuma gidersin o zaman :)) bende 27. Haftadaym 6 kilo aldm cok az aldığımı saniyordm smdiye kdr :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende 28deyim 5kilo aldim oda sadece gobek var..arkadan bakan hamile diyemez.bence bebek iyi okdugu surece bir mahsuru yok doktirumda iyi diyor.ama saglik ocagindaki uyus hemsire yine kilo almamissin rejimmi yapiyon neden boyle diye takmiyomm :)

beni var ya bu gün hasta ettiniz şerbetti kiloydu ben var ya 11 kilo almış durumdayım kendimi durduramıyorum öyle çok da yemiyorum daha 28. haftadayım

Doğum haftamız aynı ama ben 12-13 kg aldım. Bakmıyorum artık tartıya moral bozmaktan başka işe yaramıyor. Zaten aç dolaşıyorum, bir de üzerine kilo aldığımı görürsem iyice moralim bozulacak...

Kahvaltıda üç dilim ekmek yiyordum çok dediler ikiye düşürdüm. Şimdi onada çok diyorlar, bir dilim ekmek, iki zeytin bir minik peynir yedim. Bunda da şekerim yüksek çıkarsa artık ne yaparım bilmiyorum.

Doğum ücretlerini hiç bilmiyorum. Özel bir hastane de garip bir deneyim yaşadığımdan hoşlanmıyorum oralardan. Hani şöyle iyi bir yere gitmeye de paramız yetmez. Hemen yakınımda ablamın doğum yaptığı hastane var, orayı düşünüyordum ama orası da 3 kere isim değiştirdi. Güvensizlik verdi bana. Çocukluğumdan beri Gata'ya alışmışım, oraya gidiyorum gene. Normal devlet hastaneleri gibi çok kalabalık olmuyor şimdilik. 3-4 doktor var, hangisi denk gelirse ona muayene oluyorum. Ayrıntılıma iki kez profesör baktı amniyosentez olduğum için...

Kötü yanı çok tabi, özel hastaneye benzemiyor sonuçta ama Allah korusun ters birşey oldu, bizim hastane de şu yok sizi başka hastaneye göndereceğiz gibi bir şeyin stresini yaşamak istemedim. Ben Pendikteyim hastane Kadıköy de inşallah yetişiriz zamanında valla şimdi en çok ondan korkuyorum.:44:

Eskiden de içim cız ederdi o görüntülere nedense şimdi daha çok etkileniyorum. Bakıcıya gene el dersin yabancı dersin birşey dersin. Ya bebeği 9 ay karnında taşıyıp işkence eden annelere ne dersin? Sonra da seri katil, sapık niye oluyor? İşte çoğu anne babadan ötürü. Allah evlat gibi, anne babanın da hayırlısını versin.

Kaçıncı haftada başladı çatlamaya..bende henüz yok ama 30 dan sonra başlar diyorlar. .catlamasa keşke ama umudum yok

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

hangi haftada başladı bilmiyorumda ben geçen hafta gördüm tesadüfen, hep boy aynasından bakıyordum yok gibiydi. gün ışığında yüz aynasını göbeğimin altına yaklaştırdım aman yarabbi yarılmışım haberim yok, o günden beride sürekli bakıyorum hoş yeni çatlakları fark edermiyim bilmiyorumda morelim bozuluyo her baktığımda çözümüde yok

Ben de çok kilo aldım bir hafta dondurma yedim en az 2 3 kilo o yapmıştır acayip yarıyor bana dondurma böyle giderse 25 ile tamamlarim herhalde

:))))))))))))))))))))))))yürü beeeee kim tutar seni canım benimm helal sana :))

bende bi yerlere gitmeye hevesleniyorum , gebeliğim riskli geçmeseydi gidecektik doktor yolculuğuda yasaklayınca iyice kaldım böyle...

kızlaaaaar
spinal sezeryan olanlar var mı???
lütfen en ince ayrıntısına kadar anlatın
çok korkuyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmm

aynennn bende çok korkuyorum ama bebeğimin ilk sesine çıkışına şahit olmak istiyorum , bütün korkularımı göze alıp bende spinal olmak istiyorum ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…