2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allah yardımcın olsun inşallah canım... inşallah hayırlısıyla evladını zamanında kucağına alırsın... Allah tüm hamilelere de bizlere de yardım etsin...

ilahi sen
aldım sonunda hastane çıkışı
o tulum kadar içime sinmedi ama bu seti de beğendim
bibaby planet zıbın seti
battaniyesi falan çok güzel
ohh ya çok şükür canım hayırlı uğurlu olsun gözün aydın.Buna da alışırsın bu tulumuda seversin insan nelere alışmıyor ki?

not ettim canım çok sağol:))) inşallah RAbbim sağlıkla hayırla zamanında evlatlarımızı kucağımıza alıp, güzel güzel emzirmeyi nasip etsin inşallah...

Allah yardımcın olsun canım benim bu durumuna doktoruna belirttiysen ve bir sorun yok dediyse yoktur inşallah... Allah ne kadar dua isteyen hamile varsa hepsine yardım etsin inşallah...

sütten bahsetmişken
bişey sorayım kızlar
ara ara bazen göğüslerimden süt geliyor
dün akşamda geldi mesela
t*shirt üm ıslanıyor böyle damla şeklinde
bu normal mi?????
siz dede oluyor mu??????????
canım ciddimisin?Bence güzel bişey bu sütün çok olacak demekki yani ben öyle düşünüyorum.sıkma sakın kalsın içerde

bence bu diğer beyendiğinden çok çok daha güzel.Herşeyde bir hayır vardır diye boşa dememişler.Bak bebişine bu daha çok yakışacak bu kısmetmiş ona

aman bunlar bahane
oyalıyoz kendimizi işte doğana kadar
beze bile sarıp getirseler
sağlıklı sıhhatli olsunda evlatlarımız başka ne ister insan dimiii

bi de şööööle güzel bi tatil olsa doğumdan önce de stresimizi atsak ah ahh

ne anne var ne akraba kurda kuşa kocaya kv yem oldum buralarda olmaz arkadaşım yapcam çocuklarımız bir gün arkadaş olur da kızım bana mucar teyze bunları bunları yapmış derse ben o bebemin yüzüne nasıl bakarım ne derim aslında ben den baba daha iyi olurmuştu

yok sıkmıyorum zaten
ara sıra damla şeklinde üstüm ıslanıyor kendiliğinden
daha 1,5 ay var normal mi???

doktoruna sor ama bence normaldir.sütüm yetmezse seni ararım kara borsadan satarsın bana kargoyla yollarsın.Belliki seninki fazla olacak

kızz öyle bir damardan girdinki varya ağlıycam şimdi.Çocuğa bu saydıklarımızı yapmazsan ayıp sana sen yapmazsan ben yapıp yolayacam sana

ay canım geçmiş olsun inşaallah bi sıkıntın çıkmaz...
benımde oyle oluyor bı anda aşağı dogru agrı gırıyo hareket edemiyorum zaten iğnede yaptırıyorum her hafta erken doğum önlemek için,36.haftada bırakıcam yaptırmayı bakalım bebişim ne zaman gelecek....

Allah yardımcın olsun inşallah canım... inşallah hayırlısıyla evladını zamanında kucağına alırsın... Allah tüm hamilelere de bizlere de yardım etsin...

Ya ne güzel iste ben nette okudum öyle göğsünden süt gelenlerin sütü çok oluyomus benim daha hic gelmedi goguslerimde sadece bir beden büyüdü bazen kafama takiliyor benim sutum olmicakmiki (

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

sütten bahsetmişken
bişey sorayım kızlar
ara ara bazen göğüslerimden süt geliyor
dün akşamda geldi mesela
t*shirt üm ıslanıyor böyle damla şeklinde
bu normal mi?????
siz dede oluyor mu??????????

evet canım geliyor ,benımde bı kere damla şeklınde ıslanmış tı sabahına farketmiştim ,bıraz sıktırsam iyice gelir yani ama ben geldiğini gördüğümde içine bastırıyorum çıkmasın diye sıkılmaması gerekiyormuş o ilk süt sonraki süte göre daha yararlıymış bebek için..

kızlar gece/gündüz sık sık gece tuvalete çıkıyormusunuz ? yoksa bende mi bir anormallik var :18::18::18::44::44::44:

beeen:))) azcık bir su içeyim hooop gidiyorum... ve 3-6 ay arası bu durum azalacak filan diye çok okudum orda burda ama gebeliğimin başından beri aynıyım... doktora demedim ALlah korusun bi sorun olsa o der diye düşündüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…