2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar Google a philips aydınlatma ürünleri yazın veya bebek odası lambaları yazın modellere bayılacaksınız

mide bulantisi 1 haftadir bendede var..genel bir durum sanirim..

evt tvde haberlerde cikti tasarruflu ampuller cep telinin 40 Kati radyasyon yayiyormus.ben evdekileri cikarttim bebise ve bize zarar vermesjn diye

kızlar ya diş ya da diş eti iltihaplanması olursa bebeğe bişey olur mu dişçiye gitmekten çok kokruyorum...20lik dişim çekilcekti hamilelikten önce hamile kalınca iptal oldu şimdi bi kaç gündür dişim felaket ağrı yapıyor birde ağzım fena kokuyor...doktor çektirebilirsin dişini dedi ama bebeğime bişey olursa diye korkuyorum of yaaaa

Merhaba kizlar, ya aklima bisey takildi son zamanlarda benim hep karnimin bi tarafi sertlesiyo otururken de yururken de ayakta dururken de sertlestigini hissediyorum ve elimi oraya koyuyorum gercekten tas gibi olmus oluyo ama agrim sizim yok. Bu kasilma midir sizce? Bu cumartesi randevum var 31+4 olcam dr nts ye baglar mi artik bu haftadan sonra?

Canım diş konusunda birşey olursa gidebilirsin, aklına gelecek her türlü işlem yapılabilir dişine dedi benim doktorum. Senin ki de onay vermiş. Birşey olmaz allahın izniyle olsa doktorlar yaptırmazdı.

Fırsatı olan mutlaka gitmeli.Ben başka yerde gittim.Müthiş faydalı :)

Ben bebek için lambader alıcam :) Şöyle ışığını tavana veren cinsten bir şey düşünüyorum.

Benimde ayakta oluyor pazar acile gittim nts ye bağladılar ama kasılma filan çıkmadı zaten ayağa kalkınca oluyor geçiyor anlamadim...sende gidince söylersen yapar

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

renni tableti düzenli kullanıyormusun
ben rahatsız oldukça alıyorum
günde en fazla kaç tane alınabiliyordu?

Arkadaşım ben hemşireyim ve renni tablet yerine kesinlikle şurubunu kullanmalısın. Renni tablette aliminyum var buda fazla kullanılmasında bebeğe zarar verebilen bir madde ama şurupda yok ve şurubu günde 5-6 defa kullanabilirsin. Benim elimden düşmüyor resmen su içince bile reflü oluyorum.

Evet daha önce de hiç olmamıştı demir ilacı icmistim aç karna iciliyor ama bir daha onu da hayatta içemem teşekkür ederim sana da geçmiş olsun

Aynı sorun bende de oldu hemen doktorumun yanına gittim. Meğer çocuk oraya toplanmış uyuyor. Artık yeri eskisi gibi rahat değil dedi. Rahat olmadığı için hareket alanları azaldı ve hareketleri de kısıtlandı bunun için bir yerlere toplanıyor dedi doktorum. İçin rahat olsun arkadaşım artık bunlar normal

Geçen günü eşim, çocuk büyüyünce onunla aynı kıyafetleri giyeceğini söyledi. Aynı kıyafetlerin ve ayakkabılarının küçüğünü de ona alacakmış.
Şimdi denk geldim de resimlere özellikle anne-kız ne güzel oluyor. Olsun bizde aynı tişört yada eşofman giyeriz kuzumla

tabletin tadı fena değil onu bile kırıp kırp su ile zor yutuyorum
gaviskondan sonra şuruptan tiksinir oldum
o agır nane ve koyu kıvam düşündükçe agzıma geliyor sanki
renie şurupta aynıysa içemem heralde yaaa

cok guzeller :)) kizimla bende boyle giyeriz cok tatliiiii

Gaviskonun tadını bilmiyorum ama portakallı olanı vardı galiba onun. Bu arada renni tableti yutarsan bi anlamı kalmaz çiğnemen lazım yoksa işe yaramaz. Boşu boşuna aliminyum alma derim ama sonuçta tercih senin canım.

Canım diş konusunda birşey olursa gidebilirsin, aklına gelecek her türlü işlem yapılabilir dişine dedi benim doktorum. Senin ki de onay vermiş. Birşey olmaz allahın izniyle olsa doktorlar yaptırmazdı.

daha minicik bebişim annenin hissettiği acıyı onlarda hissedebiliyormuş o hissetmesin acıyı (((43:

daha minicik bebişim annenin hissettiği acıyı onlarda hissedebiliyormuş o hissetmesin acıyı (((43:

Ah canım benim hassaslaşma dur. Böyle de dişin acıyor onu da hissediyor bebek.
Eğer seni rahatsız etmiyorsa ok ama acı çekmenin manası yok doktor da onayladıktan sonra demek istedim

Ben doktorumu yeni değiştirdim. eski doktorum gaviscon u 3'er 3'er yazıyordu. yeni doktorum ya ne gerek var sodanın içine karıştır ayranı oyle iç yada ayrana 1 kaşık karbonat at aynı işlevi goruyor dedi. o günden beridir hangisi elimin altındaysa onu yapıyorum reflu sorunum kalmadı gibi kızlar. tavsiye ederim. kesinlikle işe yarıyor. Hem ayran içince ekstra olarak az da olsa kalsiyumda almış olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…