2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın anneler
nasılsınız
ne var ne yok
az kaldı doğumlara
bu arada tatile gitmeyi planlayan var mı???????????????

evet canım asansörlü.. diğer parkyataklara baktım muşamba bildiğin etrafı cok sağlıksız geldi bunun tahta olması cezbetti beni.. 2-3 yaşına kadar yatabiliyormuş galiba sonra da normal genc odası alıp kenarlarına korkuluk yaptırırım diyorum..hem ben de yanına uzanabilirim arada :)))
Harika,güle güle kullanın inşallah.Fiyatı nedir?

günaydın anneler
nasılsınız
ne var ne yok
az kaldı doğumlara
Tatil hayalimi evimde kuruyorum :KK1:

günaydın anneler... konumuzla pek ilgisi yok ama önerilerinize ihtiyacım var, 3 hafta sonra 3. evlilik yıldönümümüz ve 3 kişi olacağiz (bebiş henüz doğmasa da) :KK49:
aklıma farklı hiçbirşey gelmiyor, 3le ilgili de değişik birşey olabilir, önerisi olan var mı?

Eki Görüntüle 1142653

kızlar baby tech in bu modelini almayı düşünüyorum. hem tahta daha sağlıklı tekerlekli rahat taşınabiliyor..yükselip alçalabiliyor yatagı.. bebek karyolası almayayım diyorum kullanışsız oluyormuş..ilk başlarda yatak odasına koyarım diyorum.. nasıl sizce kullanan var mı? bir kaç yere sordum 750 tl diyorlar cok pahalı geldi..indirimde satılan yerleri var mıdır acaba

Canım ben babyhope marka aldım. 4 çekmeceli sallanıyor çok da güzel görünüyor 70-130 ölçüleri fiyatı da 349 tl.

günaydın anneler
nasılsınız
ne var ne yok
az kaldı doğumlara

yarama değindin yaa nasıl istiyorum tatil ama imkansız gibi gerçi bizim kurum 20 haziranda tatile gönderiyor ama ben gidemem heralde o tarihte izne ayrılmayı düşünüyorum

Harika,güle güle kullanın inşallah.Fiyatı nedir?
:KK1:

fiyatı demiştim 750 cok pahalı geldi bana acaba indirimli satılan yerler var mıdır ya da bu tarzda daha uygun

Canım ben babyhope marka aldım. 4 çekmeceli sallanıyor çok da güzel görünüyor 70-130 ölçüleri fiyatı da 349 tl.

$DPP_214 copy.jpg bundan mı seninki güzel görünüyor fiyat da baya uygunmuş.. güle güle sağlıklı günlerde kullanın bebişinle.. peki tekerlekli mi hareket ediyor mu sallanıyor mu bir de ağır mı cok?

Eklentiler

• $02_3407 copy.jpg
    $02_3407 copy.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
günaydın anneler
nasılsınız
ne var ne yok
az kaldı doğumlara

Adam doğuma izin alabilse diyorum bende çok sıkı ya gicik oldum. ..
Ya birde sende sertleşme olmuştu ya ne oldu bendede cumadan beri var pazar nts ye girdim kasılma değilmiş şimdi ayağa kalkınca oluyor yani göbek deliğinin üstü delik çevresi sert oluyor geçiyor sonra ne olmuştu sende doktor nts sonucuna göre gelmene gerek yok haftaya gel dedi ama canım sıkılıyor

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

yarama değindin yaa nasıl istiyorum tatil ama imkansız gibi gerçi bizim kurum 20 haziranda tatile gönderiyor ama ben gidemem heralde o tarihte izne ayrılmayı düşünüyorum

fiyatı demiştim 750 cok pahalı geldi bana acaba indirimli satılan yerler var mıdır ya da bu tarzda daha uygun

Arkadaşım buna benzer 350 ty aldı.MDF imiş.Bakalım denk gelirse ben de ona bakmaya gidicem.Ama seninki standart fiyat.Genelde böyleler yataklar.

geçmiş olsun canım bende ilk hamileliğimde olmuştum o kadar çok su içtim temizliğe filan çok dikkat etmeme rağmen geçmedi,ilaçda kullanmak istemiyodum,eltim dedi günde 2-3 defa afedersin tuvaletten sonra totişini proteks le yıka bide kesinlikle ıslak bırakma hep çamaşırın kuru olsun,dediğini yaptım 8-9gün sonra tahlil yaptım gerçekten faydası olmuştu enfeksiyon geçmişti,ondan sonrada enfeksiyon olmasa bile günde 1 defa proteksle yıkamaya çalışıyordum,daha da hiç enfeksiyon olmadım,sen bilirsin ama bi dene istersen

Teşekkür ederim canım ne kadar dikkat ediyorum bir bilsen ama kaçış yok doktorum okuldan oluyordur diyor proteks de değişik bir uygulamaymış

Teşekkür ederim canım ne kadar dikkat ediyorum bir bilsen ama kaçış yok doktorum okuldan oluyordur diyor proteks de değişik bir uygulamaymış

canım bide doktor demişti asla oturarak banyo yapma,zararlı demişti,hamilesin yoruluyosun oturarak yıkanmak rahatına gelebilir ama oturarak yıkanma demişti

Eki Görüntüle 1142747 bundan mı seninki güzel görünüyor fiyat da baya uygunmuş.. güle güle sağlıklı günlerde kullanın bebişinle.. peki tekerlekli mi hareket ediyor mu sallanıyor mu bir de ağır mı cok?

Canım tekerlekli değil. Bunlar öyle sağdan sola sürekli yer değiştirmiyor. Şimdi yatakodasına kurduk 6 ay bizimle. Sonra odasını ayıracağım. Kendi odasına götürecek eşim.

Sallanıyor, asansörlü. Geldi kurduk ben memnunum şimdilik. Resmini de koyayım sana:

$images.jpg

yandık cafer bez getir deseneee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:neyse kilolardan kaçış yok anlaşılan korkunun da ecele faydası yok Allah yardımcımız olsun:KK9::emir_bebek:

kilolara fazla takmamak gerek dün mayıs annelerine baktım ben biraz ordakiler hemen hemen bütün kiloları vermişler 4 kilo fazlam kaldı 12 si gitti, 8 i gitti falan yazmışlar :)) bence de hemen gider hele bebeklerimiz güzelce emerse inş :))

Ya kızlar bez demişken bezlerinizi aldınız mı :) Ne aldınız? Dr stok yapmaya gerek yok demişti.Ben o yüzden çok almicam ama kampanya gözlüyorum.

babası mega paket prima aldı 3-6 ben bi tane de beyaz paket prima almak istiyorum hastneye yanıma ondan koycam ama biraz bekliyim belki onu 2-5 alırım
ilk doğduklarında 3- 6 büyük olabiliyor :))

Geçmiş olsun ama normalde lökosit 3 -4 oluyor zaten saklamamis miydin raporunu

Saklamisimdir da kim bilir nerede:) hamilelik bende aşırı unutkanlik yapti canim sabah yapayim dedigimi oglen unutuyorum :KK43:( izin konusunda her turlu dezavantajliim.temmuzda ne zman dogacak bilmiyorum su an patlamaya hazir bombayim ne zman kanamam olursa o zman iste :KK43:( kacinilmaz sanirim bende bu kanama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın anneler
nasılsınız
ne var ne yok
az kaldı doğumlara

Vallahi planı programı yapmıştık kuşadasına gidiyorduk 15 haziranda. Eşimin iş durumundan her an bir pürüz çıkabilir. Eğer çıkmazsa gideceğiz inşallah.

Adam doğuma izin alabilse diyorum bende çok sıkı ya gicik oldum. ..
Ya birde sende sertleşme olmuştu ya ne oldu bendede cumadan beri var pazar nts ye girdim kasılma değilmiş şimdi ayağa kalkınca oluyor yani göbek deliğinin üstü delik çevresi sert oluyor geçiyor sonra ne olmuştu sende doktor nts sonucuna göre gelmene gerek yok haftaya gel dedi ama canım sıkılıyor

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

oluyor oluyor hala oluyor
onlar önemli değilmiş
takma kafana
bir ara benim gün içinde baya fazla oluyordu
doktor alttan muayne etti
normal dedi
kasılma olmaması anormalmiş
doğuma hazırlanıyormuş vücut

kilolara fazla takmamak gerek dün mayıs annelerine baktım ben biraz ordakiler hemen hemen bütün kiloları vermişler 4 kilo fazlam kaldı 12 si gitti, 8 i gitti falan yazmışlar :)) bence de hemen gider hele bebeklerimiz güzelce emerse inş :))

babası mega paket prima aldı 3-6 ben bi tane de beyaz paket prima almak istiyorum hastneye yanıma ondan koycam ama biraz bekliyim belki onu 2-5 alırım
ilk doğduklarında 3- 6 büyük olabiliyor :))

canım benim ağzından bal damlıyor:KK9:inşallah dediğin gibi olur.Gerçi benim derdim doğumdan sonra verememek değil.Veririm ben hareketliyim.Benim korkum doktorum adam kabusum oldu 3 hafta sonra gideceğim kontrolüm var.Beni tehdit etti en fazla 1 kilo almış olarak geleceksin diye :KK9:şu doktordan bi kurtulsaydım:KK9:

Vallahi planı programı yapmıştık kuşadasına gidiyorduk 15 haziranda. Eşimin iş durumundan her an bir pürüz çıkabilir. Eğer çıkmazsa gideceğiz inşallah.

hadi bakalım
ohhhh negüzel
gez bakalım doya doya
ilk çocuksa
zaten bol bol dinlen gez
istediğini yap
sonra çocukla tatil işkence haberin olsun

hadi bakalım
ohhhh negüzel
gez bakalım doya doya
ilk çocuksa
zaten bol bol dinlen gez
istediğini yap
sonra çocukla tatil işkence haberin olsun

Zaten herkes böyle dediği için bir heves rezervasyon yaptık otele :KK17: Bakalım belki işkence olmaz yahu :KK16:

Akşam mayıs anneleri başlığını okudum bolca, doğumdan sonra başımıza geleceklere örnek olsun diye.
Konu başlıkları hep aynıydı :KK37:

Uykusuzluk
Uykusuzluk
Uykusuzluk
Gaz
Gaz
Gaz

:emir_bebek::KK49: Allah sonumuzu hayır etsin :KK52:

X