2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim ben de dun yaptirdim daha onceki daha temizdi dun nadir lökosit hucresi 5 6 epitel doku ve bol amorf fosfat var yazio sonucu bugun gostercem nette baktim ama cok aydinlanamadim. Ama ilk hamile kaldigimda lokosit 0.9 du bende doktorum o degerin tehlikesiz oldugunu söyledi. Ya da sadce 9 muydu acaba hatırlamıyorum ama bol su icince duzeldi. Dolaptan vikardigin hicbir seyi direk agzina atma once oda sicakliginda beklet demisti hemsirem de.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçmiş olsun ama normalde lökosit 3 -4 oluyor zaten saklamamis miydin raporunu

Arkadaşım.Ben konuyu anlayamadım sanırım.Erken alınca bir faydası var mı ki? Sonuçta bebeğin doğacağı tarih belli.Aktarım yapmanın bir yolunu mu buldunuz?

30 haftalikken 32. Haftadasin gibi gosterecek ve calisabilir raporu alicam 3 hafta o dogum sonrasina aktarilacak oteki turlu dogum sonrasi 8 hafta olackken simdi 11 hafta olack cocugmla daha cok kalabilmis olucam bakalim

Herkese günaydın canlar :)
biz de maraşa gittik geldik eşimle,doğurmadan geldim şükür.
kızlar geçen gün dr a gittim kızım 1071 kg olmuş boyu 36 di.çok şükür iyi gidiyor.
haziran sonunda doğum iznine çıkcam dr asistanı öncesinde 20 gün rapor alıp 2.900 doğum parası yerine 3.500 tl alan bi kadından bahsetti.sen de yap dedi böyle bişey nasıl oluyo haber vercek bana.ama öncesinde bilgisi olan var mı diye ya da yapmayı düşünen sormak istedim..

Canim nasil yapacaksin 20 günlük rapor isini? Bende dogum iznine ayrilicam temmuzun 15 de ama ücretli dogum iznimden düsecekler. Bana kalsa 37. Haftama kadar calismak isterdim dogum sonrasinda dogum iznimi kullanmak isterdim, ama ailemin yanina gidecegim icin erkenden ayrilmak zorundayim. Böyle oluncada dogumdan sonraya fazla birsey kalmiyor. Sen önce rapor kullanip sonra mi ücretli dogum iznini kullanacaksin?

Herkese iyi akşamlar idrar yolu enfeksiyonum vardi 10 gün antibiyotik kullanmıştım geçmişti sonrasında da 10 günde bir idrar tahlili yaptırdım bugün lökosit degeri 8-10 çıktı kurtulayacagim bu durumdan herhalde tekrarlayıp duruyor benim gibi olan var mı ya o kadar su içiyorum dikkat ediyorum nafile

geçmiş olsun canım bende ilk hamileliğimde olmuştum o kadar çok su içtim temizliğe filan çok dikkat etmeme rağmen geçmedi,ilaçda kullanmak istemiyodum,eltim dedi günde 2-3 defa afedersin tuvaletten sonra totişini proteks le yıka bide kesinlikle ıslak bırakma hep çamaşırın kuru olsun,dediğini yaptım 8-9gün sonra tahlil yaptım gerçekten faydası olmuştu enfeksiyon geçmişti,ondan sonrada enfeksiyon olmasa bile günde 1 defa proteksle yıkamaya çalışıyordum,daha da hiç enfeksiyon olmadım,sen bilirsin ama bi dene istersen

Canim nasil yapacaksin 20 günlük rapor isini? Bende dogum iznine ayrilicam temmuzun 15 de ama ücretli dogum iznimden düsecekler. Bana kalsa 37. Haftama kadar calismak isterdim dogum sonrasinda dogum iznimi kullanmak isterdim, ama ailemin yanina gidecegim icin erkenden ayrilmak zorundayim. Böyle oluncada dogumdan sonraya fazla birsey kalmiyor. Sen önce rapor kullanip sonra mi ücretli dogum iznini kullanacaksin?

valla tam ayrıntılarını öğrenince buraya da yazarım ama evet önce rapor sonra doğum izni kullancam inşallah

30 haftalikken 32. Haftadasin gibi gosterecek ve calisabilir raporu alicam 3 hafta o dogum sonrasina aktarilacak oteki turlu dogum sonrasi 8 hafta olackken simdi 11 hafta olack cocugmla daha cok kalabilmis olucam bakalim

Çok güzel :) Cevap için teşekkürler.

valla canım ben şok olmuştum kilomu görünce yememde hiçbir değişiklik olmadan 4-5 kilo birden aldım:KK43:(
yandık cafer bez getir deseneee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:neyse kilolardan kaçış yok anlaşılan korkunun da ecele faydası yok Allah yardımcımız olsun:KK9::emir_bebek:

yandık cafer bez getir deseneee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:neyse kilolardan kaçış yok anlaşılan korkunun da ecele faydası yok Allah yardımcımız olsun:KK9::emir_bebek:

Ya kızlar bez demişken bezlerinizi aldınız mı :) Ne aldınız? Dr stok yapmaya gerek yok demişti.Ben o yüzden çok almicam ama kampanya gözlüyorum.

Ya kızlar bez demişken bezlerinizi aldınız mı :) Ne aldınız? Dr stok yapmaya gerek yok demişti.Ben o yüzden çok almicam ama kampanya gözlüyorum.
kız o bezden bebek bezine nasıl vardın bravo sana:KK9::KK9:bende henüz bez almadım.Çok fazla alma evet gerek yok ve şu anda en uygun çağdaş markette satılıyormuş haberiniz olsun bizim ofiste ikizleri olan bi abimiz var o sürekli bez takibinde garibim napsın 2 kız birden ocağına incir ağacı dikiyor:KK9:en ucuz çağdaşdaymış

Herkese günaydın canlar :)
biz de maraşa gittik geldik eşimle,doğurmadan geldim şükür.
kızlar geçen gün dr a gittim kızım 1071 kg olmuş boyu 36 di.çok şükür iyi gidiyor.
haziran sonunda doğum iznine çıkcam dr asistanı öncesinde 20 gün rapor alıp 2.900 doğum parası yerine 3.500 tl alan bi kadından bahsetti.sen de yap dedi böyle bişey nasıl oluyo haber vercek bana.ama öncesinde bilgisi olan var mı diye ya da yapmayı düşünen sormak istedim..

ya canım senin doğumun 31 ağustos gözüküyor benim 11 ağustos .. sen haziran sonunda ayrılmayı düşünüyorum demişsin erken değil mi? ya da ben mi geç ayrılıyorum izne:S bir yandan da erken doğum olursa yanar mı izinlerim diye tereddüt içindeyim hadi hayırlısı

ben başlangıç olarak 1 paket molfix aldım , iyi gelirse ona devam etmeyi düşünüyorum ...
Mantıklı olmuş.Güle güle yapsın kakasını ohh sağlıklı günlerde :)

kız o bezden bebek bezine nasıl vardın bravo sana:KK9::KK9:bende henüz bez almadım.Çok fazla alma evet gerek yok ve şu anda en uygun çağdaş markette satılıyormuş haberiniz olsun bizim ofiste ikizleri olan bi abimiz var o sürekli bez takibinde garibim napsın 2 kız birden ocağına incir ağacı dikiyor:KK9:en ucuz çağdaşdaymış

He valla güzel çevirdim dimi :KK9:

Eki Görüntüle 1142653

kızlar baby tech in bu modelini almayı düşünüyorum. hem tahta daha sağlıklı tekerlekli rahat taşınabiliyor..yükselip alçalabiliyor yatagı.. bebek karyolası almayayım diyorum kullanışsız oluyormuş..ilk başlarda yatak odasına koyarım diyorum.. nasıl sizce kullanan var mı? bir kaç yere sordum 750 tl diyorlar cok pahalı geldi..indirimde satılan yerleri var mıdır acaba

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1142653

kızlar baby tech in bu modelini almayı düşünüyorum. hem tahta daha sağlıklı tekerlekli rahat taşınabiliyor.. bebek karyolası almayayım diyorum kullanışsız oluyormuş..ilk başlarda yatak odasına koyarım diyorum.. nasıl sizce kullanan var mı

Güzelmiş :) Asansörlü mu canım?
Ben de böyle bir şey alcam.Park yatak demiştim ama çok kaba geliyorlar.Vazgeçtim.

Güzelmiş :) Asansörlü mu canım?
Ben de böyle bir şey alcam.Park yatak demiştim ama çok kaba geliyorlar.Vazgeçtim.

evet canım asansörlü.. diğer parkyataklara baktım muşamba bildiğin etrafı cok sağlıksız geldi bunun tahta olması cezbetti beni.. 2-3 yaşına kadar yatabiliyormuş galiba sonra da normal genc odası alıp kenarlarına korkuluk yaptırırım diyorum..hem ben de yanına uzanabilirim arada :)))

Son düzenleme:
X