2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Off cok kararsizim ben dr değiştirmeyi dusunuorum yanlismi yaparim bu saatten sonra gecmi oldu onuda bilmiom doğrusu asıl sebebi hastahane benim icin özele gidiorum ama herkez bişey söylüyo çok kafam karışık ya napicam ben nerde doğum yapcam devlete arastirmayami gitsem hangisi daha guvenilir olur doğrusu arastirmada 7. Aydan sonra kabul etmio diolar bi salı günü ne randevu aldim gidicem bakim ne dicekler 😕😣😵

Istanbulda mısın arkadaşım 8. Ayında zeynep kamile gitmeye başladı almama diye bir sey yok mecburlar hatta ben de 27. Haftamda devlet nasilki diye gittim zeynep kamile gayet iyi doktor da cihaz dw muayene de her seyden cok memnun kaldım tek sorun randevu almak biraz zor takip etmek lazım

canım merhaba sen kaçıncı haftandasın ve neden değiştirmek istiyorsun hastaneni??

31. Haftama girdim bugün ya dr um fazla herşeyi oluruna bırakan bi tip bişe varsada bana solemicekmis gibime gelio hem hemde hastane nebilim bi kadin dr var tecrubesine guvenmedigim o nöbetçi olurda dogumuma girer die endiseleniyorum bide hastahane icin en küçük bi risk oldugunda devlete sevk edio diolar kafam karışık çok :/

Istanbulda mısın arkadaşım 8. Ayında zeynep kamile gitmeye başladı almama diye bir sey yok mecburlar hatta ben de 27. Haftamda devlet nasilki diye gittim zeynep kamile gayet iyi doktor da cihaz dw muayene de her seyden cok memnun kaldım tek sorun randevu almak biraz zor takip etmek lazım

Yok ben sakaryadayim burda devlet arastirmadan başka birde sadece kadin doğum hastanesi var ona sevk ediolarmis die duydum bakim salı gitcem ne dicek bide bebeğim haftasina göre küçük biraz endiseleniorum iste nebilim

31. Haftama girdim bugün ya dr um fazla herşeyi oluruna bırakan bi tip bişe varsada bana solemicekmis gibime gelio hem hemde hastane nebilim bi kadin dr var tecrubesine guvenmedigim o nöbetçi olurda dogumuma girer die endiseleniyorum bide hastahane icin en küçük bi risk oldugunda devlete sevk edio diolar kafam karışık çok :/

canım bukadar zaman sonra hastane ve doktor değiştirmen senin için iyi mi olur kötü mü bilemedim.Doktoruna sordun mu?doğuma siz mi gireceksiniz?ben sizin girmenizi istiyorum de bence.İyi düşünmelisin

:KK9::KK9::KK9::KK9:çok karmaşık duygular yaşıyorsun farkındayım ama çok tatlısın:KK9:anneni tebrik ediyorum öncelikle ve benim annemde 8 tane normal doğum yapmış onada bir alkış rica ediyorum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:biz hakkaten tırtız ama çok acı çekiliyorsada içime atamam ben bağırırım ya ne gerek var okadar eziyete en iyisi ben sezeryan olayım normal yapacak arkadaşlarada mani olmayım :KK9:

Kiz 8 kardeş misiniz maşallah. .babamlar 10 kardeş rahmetli babaannemin kocaman bir göbişi vardı . Nasıl yapmış o kadar şimdi biri bile zor geliyorken..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

biz şimdi herşeyi büyütüyoruz stres oluyoruz... bebişler de etkileniyormuş... herşeyin peşine düşmesek rahat rahat doğum yapabiliriz gibi geliyor amaaaa netten her yazılanı okumadan da yapamıyoruz kiii:2:

kız sen nasıl olmuşda bunu duymamışsın spinal=epidural ikiside aynı şey oluyor bacım

belki daha sonra açıklama yapan olmuştur kızlar ama spinal = epidural değil onu söyleyeyim arkadaşlar. İkisi de farklı.
epidural tamamen uyuşma spinal ara ara veriliyor. yani epidural de bir sefer veriliyor.

yani benim araştırmalarım öyle.

günaydın kızlar nasılsınız geçen hafta annemle bebeğin eşyalarını yıkayıp ütüledik. erken mi yaptık sizce bakın resimleri de bunlarEki Görüntüle 1137047 Eki Görüntüle 1137048 Eki Görüntüle 1137049 Eki Görüntüle 1137050 Eki Görüntüle 1137051 Eki Görüntüle 1137052

Maşallah canım Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Bence erken değil bende çoktan yerleştirdim dolabı şifonyeri.

günaydın hatunlar nabersiniz???

dün gece bacağıma kramp girdi yine.. 4-5 defadır oluyor böyle.. sonra hemen geçmiyor birkaç gün ağrısını hissediyorum.. hafif hafif ayak şişmelerimde başladı ama dün tuzlu suda bekletince hem şişmesi azaldı hemde vücudumdaki hararet gitti. tavsiyemdir, özellikle çalışanlar çok iyi geliyor yorgunluğu alıyor... :) bu arada alışverişler ne durumda? ben bitirdim gibi artık.. 3-5 parça kaldı sadece.. bu ara pike takımı bakıyorum, var mı alan???

Bizimde pek bi eksiğimiz kalmadı ben pike takımını yaptırıcam pikocuda malzemelerini aldım.

buldum tatlım hatta şimdi minik kavanozlardan aldım internetten toptancılardan.Modeli de çıkardım.Üzerine yapıştıracağım baskıyıda bizim ofisin matbaacısı var ona yaptıracağım renkli şekerlerden alıp kavanozları dolduruncada tamamdır mis gibi hemde çok güzeller yaa gelsede yapsam kızlar bu şekerciler bizi kazıklıyo hee çok pahalıya satıyolar

Bende küçük kavanozlar aldım eşim etiket bastıracak sonra süslemesi kalıyor geriye. Biz eşimle anlaşamadık ben etiketi kapağa yapıştırmak istiyorum eşim ise kavanozun üstüne yapıştıralım diyor. Sen nasıl yapacaksın?

Kizlar yaa daha önce konu geçti biliyorum ozaman benim cantam vardi onu kullanirim diye çok rahattim ama annem bu çok küçük ne sigacak içine dedi yani anlicaginiz simdi bide çanta telasi başladı bende siz neler almistiniz bakiyim öneriler tavsiyeler resimler bekliyorum :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

"http://www........./tac-disney-mickey-smiley-face-baby-pike-takimi-P21904086"

baştaki ve sondaki tırnak işaretini kaldır o şekilde kopyala

http://www........./tac-disney-mickey-smiley-face-baby-pike-takimi-P21904086

hiç açamazsan n11 sitesine girip arama kısmına taç Disney Mickey Smiley Face Baby Pike Takımı yaz
56,90a satan satıcıdan al

canım sağol bugün iş çıkışı bi mağazada denk geldim.. 107 liraya 2 takım aldım :) hemde taç :)

buldum tatlım hatta şimdi minik kavanozlardan aldım internetten toptancılardan.Modeli de çıkardım.Üzerine yapıştıracağım baskıyıda bizim ofisin matbaacısı var ona yaptıracağım renkli şekerlerden alıp kavanozları dolduruncada tamamdır mis gibi hemde çok güzeller yaa gelsede yapsam kızlar bu şekerciler bizi kazıklıyo hee çok pahalıya satıyolar

bende kendim yapmak istiyorum ama daha ne modelim var ne malzemem :)

Maşallah canım Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Bence erken değil bende çoktan yerleştirdim dolabı şifonyeri.

Bizimde pek bi eksiğimiz kalmadı ben pike takımını yaptırıcam pikocuda malzemelerini aldım.

Bende küçük kavanozlar aldım eşim etiket bastıracak sonra süslemesi kalıyor geriye. Biz eşimle anlaşamadık ben etiketi kapağa yapıştırmak istiyorum eşim ise kavanozun üstüne yapıştıralım diyor. Sen nasıl yapacaksın?

pike işi de tamam artık :) kalan zamanda bişey alamıycam doğal olarak her şeyi aldım, almaya alıştım canım sıkılır benim :)

Bugün günlerden Ayzayla "Medcezir" 📺📺📺 $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401474097.972317.jpg

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

herkese selam.birkaç gündür şiddetli bel ve kasık ağrım var.yarın doktora gidicem.bel fıtığım vardı zaten.benim gibi olan var mı arkadaşlar içinizde

iyi ki atladın canım ne demek :KK9: benim gibi kararsız kazım birine yardım edin :KK9: medicana nerde onu bilmiyorum bile ben :KK17:

canim koruyu dene memnun kalmassan aklinda bulunsun..eskisehir yolu uzerinde..

bide alinti yapmayi unutmusum da simdi geri donmiyim:)) son haftalarda dr degisyirmek cok riskli..tamamen doktorun insafina kalmis..kizima hamileyken yasadim, son iki ay 15 gunde bi gitmeme ragmen sancilanip gittigimde o benim hastam diil dedi ortada birakti beni.

:KK9::KK9::KK9::KK9:çok karmaşık duygular yaşıyorsun farkındayım ama çok tatlısın:KK9:anneni tebrik ediyorum öncelikle ve benim annemde 8 tane normal doğum yapmış onada bir alkış rica ediyorum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:biz hakkaten tırtız ama çok acı çekiliyorsada içime atamam ben bağırırım ya ne gerek var okadar eziyete en iyisi ben sezeryan olayım normal yapacak arkadaşlarada mani olmayım :KK9:

Sekiz mi?:KK53::KK53: Valla maşallah.:nazar: Ne 8, ne 3, daha bir taneyi doğurabilmiş değilim. Bu yaştan sonrada artık bu sayıda kalırım ben. Kardeşi olsun çok istiyordum ama iki sene de ara versem 39 yaşında filan olucam. :KK43::KK43:

Vallahi bizim oğlan da babacı sanırım. Çünkü ne zaman eşim konuşsa hemen tepki verir. Eşim ninni söyler bizimki içerde döner durur. Bana bile bu kadar yapmıyor sıpa :emir_bebek:

Duygusallık her daim tavan bu aralar hepimizde sanırsam :KK17: dün akşam kedi yavrusu gördüm kapının önünde yalnızdı. Annesi terketmiş sandım ağlıyorum diye eşim alalım balkona koyalım dedi. Annesi çıkageldi bize bakıyor kötü kötü evladımı nereye alıyorsunuz der gibi. Bu sefer de kediler bile ne kadar iyi analık ediyor ya ben edemezsem diye ağlamaya başladım. Geçecek herhalde bunlar :KK49:

O kedilerle benimde başım dertte zaten. Nerede hamile bir kedi görsem, tek başına nasıl doğum yapacak, yemek bulabilecek mi diye derde düşüp üzülüyorum. Hele ki doğum yapmış memeleri sarkan kedi gördün mü daha beter buruluyorum. Acaba aç kaldı da sütü gelmiyor yavruları aç mı kaldı diye...

Annem çok ilgilenir kedilerle, yüzlerce yavru kedi büyütmüştür. Dün yabani bir kedi doğum yapmış. Üç yavruyu doğurmuş, dördüncü tersten gelmiş. Bir türlü doğuramamış, annem müdahale etmiş ama yavru tabi sizlere ömür. Valla moralim bozuldu, gözlerim doldu zavallı diye diye:KK43:

Kizlar yaa daha önce konu geçti biliyorum ozaman benim cantam vardi onu kullanirim diye çok rahattim ama annem bu çok küçük ne sigacak içine dedi yani anlicaginiz simdi bide çanta telasi başladı bende siz neler almistiniz bakiyim öneriler tavsiyeler resimler bekliyorum :KK66:

Valla ben sırt çantası aldım. Çinden bir siteden almıştım bir ayda geldi:KK37: Isı geçirmez biberon çantası, alt değiştirme bezi ve cüzdan var içinde. Birde aynı siteden yemek çantası aldım. Ona da mamasını filan koyarım artık meraktan aldım :p

$Untitled.jpg $mama.jpg

X