2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet ya bunu bende tam olarak koruyamıyormuş duymuştum acaba ne yapmak gerek en güvenilir yol ne,ben eşime diyorum doğumda kordonlarımı doktor bağlasın yeter 2 çocuk diyor daha yaşımız genç belki üçüncüyüde isteriz filan o yüzden izin vermiyor,diyorum kociş ama ben korkuyorum hiçbir güvenilir yöntem yok oda benle dalga geçiyor,diyor ölümüne kankayız hacı(anladın demi ne demek istediğini)
ölümüne kankayız hahahhahaha :KK52::KK52::KK52::KK52:çok iyiymiş yaa.Canım doktorlar en güvenilir yolun kondom olduğunu söylüyorlarmış.

canım ben utandığımdan söylemedim de ben kondomla hamile kaldım:KK53: şu içimdeki bebek kondomun bir armağına hemde pahalı bir markanın
aaaaaa ciddimisin sennnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: nasıl başardınız anlamadımki canım :KK9:bravo yaniiiiiiii. ozaman sen bağlat bencede üzerine ceket atsa eşin hamile kalablirsin demekki maşallah boşver öyle olsun daha iyi hiç olmamaktan daha iyidir.:KK34:

hamişler bu arada gittigidiyordan çok güzel 1 tane bebek şekerlerini koymak için hasır sepet aldım bebek arabası şeklinde büyük.1 tanede araba şeklinde hasır sepet aldım.Şekerlere çok baktım araştırdım ve kendim yapmaya karar verdim.Üşenmezsem eyer yarın gidip maleze alacağım.Yapımı çok basit görünüyor.Hemde bana eylence olur:KK76::KK76:

evet hareketsiz kaldığımız için sanırım kramp giriyor canım.Mama sandalyesinide alıp kurtuluyum diyorum nasıl olsa alınacak dursun mutfakta.Kıyafet alma diyip duruyor etrafımdakiler bana çabuk büyüyor diye çocuk çıplakmı gezsin ne istiyolar anlamadım:KK9:haklılar ama gerçekten abartmamak lazım kıyafet alırken dediğin gibi hediye getiren çok olur zaten.Topiğe döndüm canım çünkü seviyorum burayı sorularım oluyor merak ettiklerim vs.sen gitme sakın biyere yada götür beni gittiğin yere:KK9::KK9:

offf offff arabeskede bağladık dilime takıldı emrah kaşları yapıp götür beni gittiğin yereyi söylüyorum :)):KK9::KK9:

canım Koru Hastanesi süper.Ben eyer ilk hamile olduğumu öğrendiğimde randevu alabilseydim kesinlikle koru ya gidecektim.Ama doktorlar çok yoğundu ve randevumu 1 ay sonrasına verebildiler düşün yani.Doktorları çok iyi özellikle orada Ümit korucuoğlu var ismini yanlış hatırlamadıysam.O çok iyi bir doktor.Eşimin yengesi falan ona gitti hep.Özel hastane olmasına rağmen fiyatları benim gittiğim bayındırdan daha uygun ve ssk ile anlaşması var.Ve hastanede her doktorun 3 boyutlu ve renkli ultrason aleti varmış detaylı ultrason için ayrı bir yere göndermiyorlar kendileri bakıyorlar orada.Eşim 2.bebeğimizde koruya gidelim diyor.Ben de öyle istyrm.

ayy içimi rahatlattın canım. valla aklımda sadece iki hastane vardı önerdikleri. lokman hekimi ben sevmiyorum. ama korudan arkadaşım memnun kalmış. sadece doğum bölümü 15 odalı sadece boş oda bulmakta zorlandık dedi. o da aklıma takıldı. io halde bende ankaraya gitmeden randevuyu garantilesem mi acaba. randevu bulamazsam üzülürüm son zamanlarım paniğe kapılırım nerde doğumcam diye :KK9:

ölümüne kankayız hahahhahaha :KK52::KK52::KK52::KK52:çok iyiymiş yaa.Canım doktorlar en güvenilir yolun kondom olduğunu söylüyorlarmış.

Valla bizde güya onla korunuyorduk hayir bitti almadık unutuk bir ikiden birşey olmaz diye oldu valla .onuda stoklamak lazım 20 li filan ama bitiveriyor pat diye kaldik böyle. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

zaten seninki de yuksek sayilmaz..sinir 140 oldugu icin tedbiren yapiyolar.dikkati elden birakma ama

Allah saglikla tamamlamayi nasip etsin insallah

atladim ama:) medicanaya gidiyorum..guzel bi hastane we orda dogum yapip memnun kalmayan birine rastlamadim henuz..personel cok ilgili..drum suleyman akarsu

iyi ki atladın canım ne demek :KK9: benim gibi kararsız kazım birine yardım edin :KK9: medicana nerde onu bilmiyorum bile ben :KK17:

aaaaaa ciddimisin sennnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: nasıl başardınız anlamadımki canım :KK9:bravo yaniiiiiiii. ozaman sen bağlat bencede üzerine ceket atsa eşin hamile kalablirsin demekki maşallah boşver öyle olsun daha iyi hiç olmamaktan daha iyidir.:KK34:

valla başarımı becerisizlikmi bilmiyorum,bide ben çocuk emziriyodum diye fark etmedim hamile olduğumu,sağlık ocağına çocuğu götürmüştüm dedim çok halsizlik var aile hekimide dedi tahlil yapalım,hamileymişim,sonra eşime hamile olduğumu söyledim adam inanmıyor bende inanmıyorum tabi akşam 3 tane gebelik testi yaptık hepsi pozitif biz yine inanmadık,sabah eşim hastaneye gitmeden kanımı aldı ben tahlil yapayım dedi,eşimin yaptığı tahlilde pozitif çıktı doktora gittik filan ondan sonra bizde kabullendik evet gerçekten hamileyim

ayy içimi rahatlattın canım. valla aklımda sadece iki hastane vardı önerdikleri. lokman hekimi ben sevmiyorum. ama korudan arkadaşım memnun kalmış. sadece doğum bölümü 15 odalı sadece boş oda bulmakta zorlandık dedi. o da aklıma takıldı. io halde bende ankaraya gitmeden randevuyu garantilesem mi acaba. randevu bulamazsam üzülürüm son zamanlarım paniğe kapılırım nerde doğumcam diye :KK9:

Canim sen şimdiden bir ara konuş doktorunu ve yer durumunu ayarla haziran sonuna dogru 30 küsür hafta oluyor. .

Arakdaşlar,lütfen yardım. Şu çantayı beğendim.Sizin fikirleriniz nedir? Alayım mı?

http://www........./avvio-neo-style-anne-bebek-bakim-cantasi-8022-kirmizi-P15663370

$15663370_186394681.jpg

Son düzenleme:
Ay Mucar kilo iyi ya sen zaten 9 kilo almıştın iyi boşver ben 20. Haftamdan 27 ye kadar hiç kilo almadim 27 de aldım. .9 oldu ama iyisin yani ben 12 kiloda bitirmeyecgimi baştan biliyordum.
Birde ben çok dr. Değiştirdim kimse kiloya laf edemedi..Önce ne olduğunu bilmedikleri için takılma ama dikkat et ben ediyorum ama demek yapı meselesi şimdi bebede 1200 kg hepside benim değil diyorum ne alakaysa

hamişler bu arada gittigidiyordan çok güzel 1 tane bebek şekerlerini koymak için hasır sepet aldım bebek arabası şeklinde büyük.1 tanede araba şeklinde hasır sepet aldım.Şekerlere çok baktım araştırdım ve kendim yapmaya karar verdim.Üşenmezsem eyer yarın gidip maleze alacağım.Yapımı çok basit görünüyor.Hemde bana eylence olur:KK76::KK76:

model buldunmu ??

Bence randevu al yoğun olunca doktorlar gün vermezler.Bide özellikle dediğim doktordan almaya çalış randevuyu Ümit korucuoğlu

canım hiç öyle şeylere kapılma moralinide nozma tamamen kuruntu yapıyoruz bende de var aynısı.Eşim hergün iş çıkışı dersaneye gidiyo akşam 10 buçukda eve geliyor eve girer girmez onu kokluyorum parfüm falan sinmiş mi başka bayanın falan diye:))oda gülüyo bana delimisin nesin diyo.Geçenlerde benide götürdü dersaneye derse girdim bende onunla.Hoca maliyet muhasebesi anlatıyo ben eşimin yanına oturdum koca göbeğimle oğlumda bitaraftan tekmeliyo çok komikti ya :))geçicek bunların hepsi merak etme psikolojik.

hahaha üç kişi girmişsiniz derse :KK9: yazık bebişe şimdiden ders eziyeti çektirmişsin:KK9:

valla canım bu duygular geçer mi bilemem ama iyiden iyiye sinirime dokunur oluyor her şeyi. normalde benimle bile doğum hakkında konuşmaya gocunan adam meslektaşıyla bu konuda konuşup bilgi almış. sohbet etmiş yani. evde ağzını bıçak açmaz ben ona sinir oluyorum:KK47: bide gelmiş bana ders çalış diyor. hayır insan kartısıyla muhabbet etmeye üşenirse dışarıda başkalarıyla bi saat nası konuşabiliyor. böyle sinirimi doya doya çıkarmak istiyorum akşam ama nerden giriş yapsam bilemedim :KK19:

taç çok güzel canım ondan eminim zaten.. alırsam güvenebileceğim üç marka var nevresim vs adına.. taç linens ve sarev.. linens ve sarevin bebek pike takımı malesef yok.. taç alıcam o yüzden. ama sana gelen ürünler orjinal değil mi??? çakma filan olmaz herhalde

yooo arkadaşlar
gayet güvenilir başka markalarda var
hem de öyle güzel nevresim takımları uyku setleri var ki
sertifikalı
onaylı
organik vs..
mesela kidboo var
ben hastasıyım o markanın
harikaaaaa
şiddetle tavsiye edilir
biraz pahalı ama değer
çok sade ve şık bence

Eklentiler

• $Kidboo-Bebek-Nevresim-Takimi-5552.jpg
    $Kidboo-Bebek-Nevresim-Takimi-5552.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 20

güle güle kullanın.. bence de kendin yap canım. ne büyük zevk.. ben keçeden yapmak için çok heveslendim ama tayin çıkınca kaldı.

X