2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kız valla ağzından bal damlıyor , ay çok mutlu oldum haa teşekkür ederim canım benim

Valla ben kendimi düşündüm şu halde kac saat yürüyorum filan zaten ben 12 kiloyla kapatacak yapı yok zaten zayıfsinda başlangıçta ee bukadar yatmaya böyle az bile ya senin bu sefer gittiğinde mi diyecek doktor biraz daha ya da artık tamam yavaş yavaş dolanabilirsin diyecek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yarın kontrolüm var canım , ama doktorum 28 haftaya kadar yatıcaksın dedi, ahhhh ahhh , napalım bebişim iyi olsun da

Yürüyüs mü yapiyorsun sen BuzlarUlkesi? Aslinda yürüyüs dogumu kolaylastirir diyorlar. Her gün ne kadar yürüyorsun? Bir arkadasim ilk cocugunda 17 kilo almis ve cok hizli kaybetmis. Hizli kilo alanlar hizli da veriyorlar diyenler de var ama... Sagligin el versin de verirsin bence dogumdan sonra, emzirirken falan cok gidiyormus diyorlar. Bir de son aylarda daha cok kilo alirsiniz diyorlar ama cocuk da büyüyor onun da kilosu ekleniyor sonucta, bir de ödemden falan da daha kilolu gibi cikiyormusuz.

Veririz inşallah canım , hatta daha burda bebişlerimiz emiyo yok emmiyo gazı var yok muhabbeti yapcaz , işte bu sorunlarla meşgul olurken gider kilolar diye düşünüyorum...

iyi akşamlar aslında benim 1 hafta fazla yazıyor takvimimde ben hamilelikten önce sigarayı bırakmıştım o yüzden çok kilo almıştım 61 kiloyla hamile kaldım en son 68 kilo olmuştum boyum 169 ben tartılmıyorum kilo takıntısı yapmak istemiyorum çünkü normalde çok korkardım kilolu olmaktan şimdi ben hamileyim ve kendimi üzmeye ne hakkım ne de niyetim var :) bence sen de kiloya takılma çok güzel şeker bir anne olacaksın bir sene sonra da seksi ve güzel bir anne olacaksındır cumartesi kontrolüm var bakalım bebeğim ne kadar olmuş onu da yazarım inşallah sağlıklı olsun bebeklerimiz bütün ömür rahatça bizim kiloları alırız veririz kime ne

Günaydın herkese benim sağ ayağımda şişlik oluştu geçmiyor da bilerek 1 numara büyük ayakkabı almıştım olmuyor şimdi bir de ağrı yapıyor bu şekilde ödem oluşan var mı

bende oluşmuştu iki ayağım ve ayak bileklerim insanların bakıp şok olacağı kadar :) şişmişti çokta ağrıdı iki gün dinlendim soğuk sularla yıkadım yüksekte tutarak yattım geçti

Kızlar English Homeda nevresmlerde % 50 indirim varmış bugün giden oldu mu indirim bebek nevresimleri içinde geçerli mi acaba :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Veririz inşallah canım , hatta daha burda bebişlerimiz emiyo yok emmiyo gazı var yok muhabbeti yapcaz , işte bu sorunlarla meşgul olurken gider kilolar diye düşünüyorum...

Bir an önce gelse o günler :) 28. haftaya geldigime ben hala inanamiyorum, rahim agzi kisa, yok plasenta rahimi kapatiyo derken, hatta 28. haftaya kadar gelebilir miyim acaba diye üzülürken nasil gectiyse günler, dedigin gibi gazi var, cok agliyo, gece uyutmuyo derken yine gecirecegiz yillari :)::):):):):)
Bence de gider kilolar gider, ben 15 16 yaslarinda feci kiloluydum, 17 kilo kadar verdim azimle üniversitede, bir daha da hic almadim. :):):) Insallah dogumdan sonra da vericem ayni sekilde. Annem dogumdan sonra kilo veremeyen kuzenlere hep sey der, nerde hareket orda bereket :)

Bu bizim imzalarda yazan takvim cok dogru degil sanirim herseyiyle, öyle mi? Artık doktorunuz veya sağlık kuruluşunuz sizi iki haftada bir kontrol için çağırıyor olmalı diyor. Doktor bana 32. ve 36. haftalara randevu verdi.

Yani 4 hafta ara ile.

canım hergün yürüyorum eşim geliyor 6 gibi çıkıyoruz haftaiçi eve geldiğmiz 8 i geçiyor..doğuma ne kadar faydası olur bilmiyorum ama çıkmasam yatar kalırım :)

eve gelincede biraz ağrım oluyor ama yatıyorum..

kiloyu inşallah veririm doğumdan 7 ay sonra spora yazılma fikrim var bakalım artık

Gunaydin arkadaslarr
seker testi yaptiranlar testten onceki aksam saat kaca kadar yemek yediler yarin testim var da kacta kesmem gerekiyor yemeyi icmeyi

günaydınlarr kızlarr nasılsınız bu aralar? biz bugün 30. haftaya girdik. son 3 aylık dönemin zorluklarını yaşamaya başladım sırtım çok ağrıyo yediklerimi hazmedemiyorum ya bi de en önemlisi bebeği çok aşağıda hissediyorum yani burda bi arkadaş yazmıştı üstüne oturuyorum sanki gibi diye normal mi bu sizce? yarın randevum var doktora sorcam bakalım sizlerden böyle birşey hisseden var mı diye merak ettim.. onun dışında iyiyiz şükür bi günü bi gününü tutmamakla beraber bebişim hareketli baya maşallah dışardan hareketleri çok komik görünüyor karnımın bi bi tarafını bi öbür tarafını şişiriyo :) bizden bu kadar teyzeleri Allah bu son zamanlarımızda hepimize güç kuvvet versin inşallah

Gunaydin arkadaslarr
seker testi yaptiranlar testten onceki aksam saat kaca kadar yemek yediler yarin testim var da kacta kesmem gerekiyor yemeyi icmeyi

canım benim doktorum aç olmana gerek yok dedi ben de birr güzeell kahvaltımı yapıp gittim

günayddınn.bende 27.haftadayım.bende hep aşağıda hissediyorum tekmelerini.yaşı büyük teyzeleremiz dikkat et bebek çok aşağıda diyip korkuttu beni sadece dün göğsümün altında hissettim offf delirdim.azcık bile eğilemedim :)

sanki uzerine oturuyorum diyen bendim cnm yaaa ters donunce oyle oluyor..tekmeleri asagi vuruyo insan ondan rhtsiz oluyo..benimki dun yine donmusdu o kadar taktim ki kafaya bebis aksama ters dondu yine sukur...herhalde senin bebisin de ayagi asagida ondan oyle hiss ediyorsun..ben soluma yaptim tum butun gunu karnimi hafif hafif masaj yaptim..bilmiyorum etkisi varmi ama donduu sukur

guzel lafmisss dogum sonrasi kosa bilecek yuruyus yapacak spora gidecek zaman bulamayacagimi dusundugum icin ve cok sporun dietin sutu etkiledigini duydugum icin simdiden yontemler ariyorum acaba ne yapsam diye evde yapa bileceyim..simdilik ip atlamaya ve halka cevirmeye karar verdim..artik evde de bol bol yurumeye calisirsam gider hafif hafif herhalde..
ya kizlar hersey bir yana da emzirirken kilo alanlar cok yaaa napsakkiiii...yemeyi biraz azaltsak sut bozuluyo yemegi artirsak hemen kilo oluyo diyenler varrr

Beni de esim zorla cikariyor arada ama bir süre sonra ben de düzenli olarak cikmaya baslayacagim. Oo spora yazilirsan zaten kesin verirsin kalanini ki eminim dogumdan sonra kisa sürede yarisini bir cirpida vereceksindir. :)

Gunaydin arkadaslarr

Herkesin doktoru farkli bir sey söylüyor, bir de dozajina da bagli olarak degisiyor. Benimki ac olmam gerektigini söylemisti. Gece en son 11 de bir tost yapmistim yedim, sonra sabah 7de randevum vardi, ilk dozu aldigimda 7.45 falandi.

Ben doktora sordum bir ara bana da öyleydi, doktor o cok büyük bir sorun degil, pozisyonuna bagli, hersey yolunda görünüyor dedi. Ben de cok nadiren gögsümün altinda hissediyorum, bazen yukari cikiyo ama genelde asagida.

Gunaydin arkadaslarr

Günaydın doktor bana bir şey demedi ben yatmadan önce süt içiyorum 11 gibi ondan sonra da sadece su icmistim

Günaydin herkese kizlar benim bir sorum var. Benim bebek dün hic oynamadi ya.. Normalde cok hareketliydi, bazen hatta geceleri uykuya dalamiyorum ne tarafa dönsem o tarafa giriyo tekmeliyo falan....Dün hic kipirdamadi, gece yatarken bugün rahat birakti beni dedim sakasina esime, hani kafama da takmamistim, cünkü bir gün öncesinde doktor kontrolünde hersey yolundaydi. Sonra esime doktor ben WC`deyken sey demis, eger kanamasi olursa, bir süre bebegi hissetmezse hastahaneye gidin direk, bebeklerin elbette yasayabilitesi var ama temkinli olmak lazim demis... Bu haftalardan itibaren bebegi hissetmek önemli demis..

Kafam allak bullak oldu. Normalde ben cok kafama takarim agriyi siziyi, esim rahattir, dün esimi telasli gördüm, karnima yapisip, kiziimm ses ver falan diyince bir kötü oldum ki anlatamam. Esim cok göstermiyordu heyecanini falan ama tedirginligini böylesine gösterince...

Sizin doktorlar ne dedi? O bir süre ne demek? Yani ne kadar süre hareket etmezse doktora gitmeliyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…