2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim wvimin yakininda meslek lisesi açıktı idaresi falan cok iyi bos gün hatta günler veriyor oraya çıktı:nazar::KK1:

Cok iyi sevndim adına :) bizim idare de cok iyi bi gun bosaltabiliyoruz istersek programi biz nasil istersek ona gore ayarlıyorlar falan. Tabii degismezlerse :KK43: hakkimizda hayırlısı olsun :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canlar nasilsiniz...biz buyuyoruz yavas yavas...int buldukca giriyorum takipteyim..cmrtesi doktora gidicem.plesantanin esinin onde olmasi kafami karistirdi sorucam bakalim.intte normal dogum yapamaz yaziyor :KK43: puffff allah beterinden saklasin...

Canim bebek basinc yapiyor olabilir mi? Ben de gece yatarken bazen bir tarafima agri giriyor, bir süre sonra geciyor tabi, hele uyuyup uyaninca. Ayni sey degil ama senin dedigin sanirim? Sürekli mi?

Evet canım sürekli ağrıyo , dayanılmıycak kadar değil ama tuvalete giderken ayağımı her iler attığımda adım attığımda acıyo, hep sola yatıyodum sanırım incittim ya , düzelmez bu şimdi ...

Annisler doktordan geldim 26+2 olduk boyumuz 32 cm kilomuz 1000 gr doktor herseyimiz normal hic bir problem yok dedi maşallah ama ben yinede sizinde fikrinizi alayim nasil ?bu arada normal doğumda saat farketmeden geliyormuş doktorum cok sasirdim nedense beklemiyodum ama ekstra para aliyomu onu sormayi unutmusum aliyomudur sizce ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Maşallah canım :nazar::nazar::nazar: aramızda 4 gün var senle, benim kontrol de yarın , hayırlısı...

merhaba hanımlar bebeişlerinize isim düşündünüzmü benim kızım olacak
ilk çocuğum erkek di adı da kayra şimdi ikinciye isim arayışları içerisindeyim ama karar veremedim
nevra meyra büşra ebrar arasında kararsız kaldım

1 haftadır nezleyşe uğraşıyorum ya 😭😭😭 burnum koptu silmekten nanr limon,ballı ıhlamur başka ne önerileriniz var 😔😔😔

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

ilk çocuğum erkek di adı da kayra şimdi ikinciye isim arayışları içerisindeyim ama karar veremedim

Melda ismi uyar bence :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

1 haftadır nezleyşe uğraşıyorum ya 😭😭😭 burnum koptu silmekten nanr limon,ballı ıhlamur başka ne önerileriniz var 😔😔😔

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Cok geçmiş olsun canim en güzel tedavi zencefil yemek :)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canlar nasilsiniz...biz buyuyoruz yavas yavas...int buldukca giriyorum takipteyim..cmrtesi doktora gidicem.plesantanin esinin onde olmasi kafami karistirdi sorucam bakalim.intte normal dogum yapamaz yaziyor :KK43: puffff allah beterinden saklasin...

Canim benim de öyleydi en son kontrolde doktor düzeldi dedi. Zamanla kendiliginden düzelme ihtimali cok yüksek demisti doktor zaten, öyle de oldu.
Insallah seninki de dogru yerine ulasir. Kafana takmamaya calis.

Evet canım sürekli ağrıyo , dayanılmıycak kadar değil ama tuvalete giderken ayağımı her iler attığımda adım attığımda acıyo, hep sola yatıyodum sanırım incittim ya , düzelmez bu şimdi ...

Gecmis olsun. Sürekli ayni tarafa yatmaktan olabilir bak evet. Ben arada sirada pozisyon degistiriyorum, bir de sen sürekli yattigin icin arada degistir pozisyonunu. Bir sonraki doktor kontrolü yakin mi? Doktora sormayi ihmal etme..

Meyra ya da büsra güzel bence. Ebrar kulaga hos gelmiyor narin bir isim degil. Nevra da fena degil ama en güzeli Meyra sanki :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Canim baska caresi yok ben söyle atlattim, sicak suya limon sikiyordum, bir tatli kasigi bal ekliyordum, bir de toz zencefil almistim aktardan, böyle isaret parmagimi bastirip yapisanlari fincana aktariyordum, yani cok kücük bir tutam karistiriyordum. Toparladim, bilmiyorum benimki seninkinden hafifti de mi 4 5 günde toparladim...Yoksa balli limon karisimindan mi ama... :)

Canim benim de öyleydi en son kontrolde doktor düzeldi dedi. Zamanla kendiliginden düzelme ihtimali cok yüksek demisti doktor zaten, öyle de oldu.
Insallah seninki de dogru yerine ulasir. Kafana takmamaya calis.

Gecmis olsun. Sürekli ayni tarafa yatmaktan olabilir bak evet. Ben arada sirada pozisyon degistiriyorum, bir de sen sürekli yattigin icin arada degistir pozisyonunu. Bir sonraki doktor kontrolü yakin mi? Doktora sormayi ihmal etme..

Meyra ya da büsra güzel bence. Ebrar kulaga hos gelmiyor narin bir isim degil. Nevra da fena degil ama en güzeli Meyra sanki :)

Canim baska caresi yok ben söyle atlattim, sicak suya limon sikiyordum, bir tatli kasigi bal ekliyordum, bir de toz zencefil almistim aktardan, böyle isaret parmagimi bastirip yapisanlari fincana aktariyordum, yani cok kücük bir tutam karistiriyordum. Toparladim, bilmiyorum benimki seninkinden hafifti de mi 4 5 günde toparladim...Yoksa balli limon karisimindan mi ama... :)

Zencefilde yok ki evde eşime söylerim yarın çıkarız almaya

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Enteresan bir insanla tanismis oldum sayende mucar. Hayir, herkesin alabilecek durumu var, herkesin durumu yetiyor cayci bile aldi bak diye yazan sensin. Cevirip cevirip duruyorsun konulari ben de cevap yetistirmekle vakit harciyorum.

Ben de burdan yola cikarak, durumu olmayan insanlarin varligini bilmedigini düsünüyorum (cünkü herkesin durumu yetiyor diyorsun) ve anlatmak icin, ve organik üretimde bulundugumu da ifade etmek icin, üstelik söylemek istemezdim diyerek, yardimda bulundugumuzu anlatiyorum, icler acisi halde yasayan insanlar var diyorum....Sen de bana cikismak icin yer arayip, yapilan yardim söylenmeze getiriyorsun konuyu. :)

Üstelik ortami yumusatmak icin konuyu degistirmeye de calisiyorum, koca hatunlariz kaldigimiz yerden güzelce sohbete devam edelim uzatmayalim diyorum. Verdigin yanit cok sasirtici.

O kadar kisisel kavgaya döktün ki durumu, gida üzerine okumus bilgi sahibi birisine akil vermemelisin diyebilecek kadar gururlanmissin. :) Bence herkes birbirine akil verebilir. Akil akildan üstündür demis atalarimiz. Senin mutfakta calismis olman ve gida konusunu biliyor olman ile benim organik üretimde bulunmus olmam ve satis yaptigimiz icin organik sektörün icine girmis olmami kiyaslamayalim istersen, ben senden daha cok biliyorum kavgalari bence cok cocukca :)

Kapatalim istersen bu konuyu, sen arkadaslarla güzel sohbetine devam et.

Mucar için merve suyu icen kadına "bu insanlari anlamıyorum"demesine takildiniz ama simdinsiz katsinizdaki insana enteresan bir insansin diyorsunuz bence daha fazla uzatmayin burda hertürlü düşüncemizi birbirimizle paylaşıyoruz durumu bu kadar uzatmanin anlami yokki

Benim Allahim nasip ederse oğluşum olucak ismi Ahmet Asaf :))

daha iyiyim sabah işe gittim eve döndüm şimdilik sakiniz bakalım :)

iyi akşamlar arkadaşım... seninle aramızda 1 gün var o yüzden bişey sormak istiyorum. kaç kilo ile hamile kaldın ne kadar aldın ve boyun kaç?? ben sanki cok aldım yaaa almam değil umarım bebek alıyodur ve ona zarar vermem. haftaya randevum bakalımm...

Guclu kuvvetli olacagi isminden belli paşanin :) allah bagislasin hepimizin bebeklerini. Oglum olsaydı çağan ali koyacaktim ama kizim oluyor Defne'm :))

Aaa bak ilk Çağan alp ya da alp Çağan düşünüyorduk sonra değişti Defne de güzel tinisi hoş. .Allah sağlıkla versin bizlere

iyi akşamlar arkadaşım... seninle aramızda 1 gün var o yüzden bişey sormak istiyorum. kaç kilo ile hamile kaldın ne kadar aldın ve boyun kaç?? ben sanki cok aldım yaaa almam değil umarım bebek alıyodur ve ona zarar vermem. haftaya randevum bakalımm...

Benle de aranda 1 gün var , ben de sölim mi?:KK52:

Sen var ya o kadar yatmaya iyi alıyorsun kiloyu gerçekten. .ben ayakta aldım 9 kilo 26 haftada ,sen canını sıkma

Kız valla ağzından bal damlıyor , ay çok mutlu oldum haa:KK52: teşekkür ederim canım benim :KK52::KK52::KK52:

Zencefilde yok ki evde eşime söylerim yarın çıkarız almaya

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Belki de toparlasin yarina kadar grip bazen bir günde bitiveriyor. Bol bol dinleniyorsun degil mi? O da cok önemli, ben uyuyunca ve cidden hicbir seyle ilgilenmeden uzaninca daha cabuk toparliyorum. Son care belki bir iki gün sirf uyuyup uzanmakla tabi imkanin varsa gecirmeye calisabilirsin.

X