2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar kac günde bır kontrole gıtmek laazım?benım dr bır ay dıyor,ama bırkac gebe ksıden duydum 15-20 gun ıcınde dıgerr kontrollerine cagryorlarmıs,sız ne sıklıkla gıdıyorsunuz?

arkadaşlar kac günde bır kontrole gıtmek laazım?benım dr bır ay dıyor,ama bırkac gebe ksıden duydum 15-20 gun ıcınde dıgerr kontrollerine cagryorlarmıs,sız ne sıklıkla gıdıyorsunuz?

canım eğer bir problem yoksa 4 haftada 1 gidiliyor. ben de şuana dek öyle gittim... zaten 32-34 civarı sıklık doğum yaklaştığı için azalacak...

gecen aykı kontrolümde boyu 1 hafta onden gıdıyor demıstı dr um,sımdı ıse olması gerekenden kısa boyu,sasrdım,36 cm dedı bugun,normalde 38 olması lazımmış,sızlerde de böyle benzerı durumlar oluyor mu?

bizde kararsiziz...aklinizda hangi isimler vardi yada var?

açıkçası hiçbirine de tam ısınamadık ki.. biraz olsun diye ortaya atılan isimlerdi: hakan, burak, doruk, Kubilay başka da vardı ama diyorum ya hiçbirine ısınamadık öyle söylemiş olmak için söyledik sanki...

doruk ismi benimde aklimdan gecti ama ben yurtdisinda yasiyorum ve r harfi biraz problem olabiliyor burda yani ismin bir özelligi kalmiyor bozuluyor...yagiz ismi var o da öyle...

insallah canim...adiyla büyüsün insallah...erkek de isim daha zor bulunuyor sanki

öyle biz evlenmeden önce 8 sene çıktık hep bebek isimleri muhabbeti geçince kız isimlerinden bulurduk birde uyuz eşim hemen isimler türk ismimş değil mi

araştırırdı. sonra hamile kaldım erkek olacak erkek olacak dediler 6. hissim kuvvetli diyen inan o kadar kaptırmışız ki ismi bulduk cinsiyeti öğrenince hiç şaşırmadık..

türk ismi olsun istedik..ben aslında şimdilerde saltuk buğra diyorumda artık herkes alıştı buna değiştirmiyoruz

Teşekkür ederim zümrem sen istemiş miydin

Yok canim ben hem daha zorunlu hizmetteyim hem de okulumdan her anlamda memnunum anadolu lisesi evime arabayla da olsa yakon vs :)) hangi okula ciktin ? Hakkinda hayitlisi olur inşallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim wvimin yakininda meslek lisesi açıktı idaresi falan cok iyi bos gün hatta günler veriyor oraya çıktı

kızlar belimin sol tarafı çok ağrıyo , sürekli yatıyorum biliyosunuz hiç yorulmadığım halde niye ağrıyo? Böyle olup çözümü olan var mı?

Annisler doktordan geldim 26+2 olduk boyumuz 32 cm kilomuz 1000 gr doktor herseyimiz normal hic bir problem yok dedi maşallah ama ben yinede sizinde fikrinizi alayim nasil ?bu arada normal doğumda saat farketmeden geliyormuş doktorum cok sasirdim nedense beklemiyodum ama ekstra para aliyomu onu sormayi unutmusum aliyomudur sizce ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlar belimin sol tarafı çok ağrıyo , sürekli yatıyorum biliyosunuz hiç yorulmadığım halde niye ağrıyo? Böyle olup çözümü olan var mı?

Canim bebek basinc yapiyor olabilir mi? Ben de gece yatarken bazen bir tarafima agri giriyor, bir süre sonra geciyor tabi, hele uyuyup uyaninca. Ayni sey degil ama senin dedigin sanirim? Sürekli mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…