2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim sirtimin sol kaburga bolumunde surekli batma oluyor canimi.cok acitiyor elimi ustunde tutuyorum galiba oglum tekmeliyor orayi bi atyor orada. Kafasi asagida ayaklari yukarda demisti doktor mide yanmasi gecti bu kezde kaburga batmasi cikti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ama hakkaten uygun 3 parçalar 150 tlden aşağı değil..

Günaydın annisleerrr

günaydin canim

sende de mi basladi? bana erken geliyor ya

aslında evet hiç söylemeseler daha iyi ama benim doktorum muayenede karın ölçüsü 27+1 olarak gözüküyor, bacak boyu 27+2 olarak gözüküyor, kafa boyutu 27+6 olarak gözüküyor şeklinde yorum yapıyor, o yüzden mi açıklama gereği hissetti anlamadım. Doğuma yakın düzelir inşallah, düzelmese de bedeniyle kafa arasında çok büyük farklılar yok, doğunca düzelir herhalde

off cogalacakmi yani bu batmalar?

tek tesellim bebegimin iyi olmasi

hanımlar günaydın,
bende kalça ağrısı var ve bence bu da erken benim için... 26. haftadayım ama kalçam çok fena iş yerinde herkes "noldu noldu" diyor... kalça ağrısı yürüyüşümü bozdu... son ay oluyor galiba genelde kalça ağrısı ama ben de birkaç gündür var( kazasız belasız sağlıkla kavuşuruz inşallah evlatlarımıza..

çok sağol canm
dediğin gibi cok zor
kontrole gitmeye bile korkuyorum
ayaklarım geri geri gidiyor
ödüm kopuyor bişey olcak diye
inşallah hersey iyi olur sağlıklı olurlar bebişlerimiz

off cogalacakmi yani bu batmalar?

tek tesellim bebegimin iyi olmasi

maalesef..bebek iyice büyücek..özellikle son haftalar şimdikinin yaklaşık 2,5-3 katı kilosu olcak düşünsene:) karın aynı karın ama minnak kocaman..nası sığcak..bastırdıkça bastırcak:)) ben sandalyede koltukta oturamadığımı hatırlıyorum..herkes dicekki bi de; bebek doğunca uyuyamassın uyuyabildiiin kadar uyu..kolaysa sen uyu koca göbekle:) ama ozaman bile şikayet etmiceksin etmiycez..anneyiz biz böyle de hastalıklı tuhaf bi duygu işte annelik

arkadaşlar bikaç gündür özellikle işten eve dönerken, servisteyken bebek tam göğsümün altına sağ ya da sol tarafa toplanıyor, sertleşiyor o bölge, doğal olarak otururken çok rahatsız oluyorum, o sürede uzanmayı geç ayaklarımı uzatabilmem bile servisten dolayı mümkün olmuyor, bunlar doğum kasılmalarına benzeyen şeyler mi yoksa yorgunluktan mı oluyor, bir de yol yaklaşık 1,5 saat sürüyor, onun da etkisi olabilir mi? Bu arada 29 haftalık hamileyim.

çok sağol canm
dediğin gibi cok zor
kontrole gitmeye bile korkuyorum
ayaklarım geri geri gidiyor
ödüm kopuyor bişey olcak diye
inşallah hersey iyi olur sağlıklı olurlar bebişlerimiz

hepiniz güzel hbrler werin inşallah bize..her okuduğumuz olumsuzlukta empati yapıyoruz içimiz gidiyo.bizi en iyi biz anlıyoruz galiba...Allah bebişlerimizi bize sağlıkla bağışlasın inşallah..

allahim sag salim elimize almayi nasip etsin insallah...

Allahim yardim etsin bizlere...annelik bebek dogunca degil hamilelikle basliyormus

Benim de bi kaç defa olmuştu bi arkadaşıma durumu anlattığımda kasılmaya benziyor tarif ettiğin şey demişti daha sık olsaydı gidecektim doktora ama geçti şükür! Sanki oraya toplanıp sertleşiyor ve acı veriyordu.. Ayakta kalmak ve uzanamamak tetikliyor olabilir bi de çok uzun bi süre aynı pozisyonda oturmak zorunda kalıyormuşsun Allah yardımcımız olsun, inşallah sağ salim atlatırız bu dönemleri de.. Geçmiş olsun!

Herkeslere Günaydın

Az önce tetanos aşımın ilk dozunu oldum. Kolumda hiç birşey yok şuan. Sonra mı ağrıcak yahu :18: Aşıyı olalı tam 25 dk oldu şuan.

:)) nasıl memnun musun, hamilelik nasıl gidiyor ...

memnunum..iyi gidiyo şimdilik çok şükür..sen de mi ona gidiyosun
Herkeslere Günaydın

Az önce tetanos aşımın ilk dozunu oldum. Kolumda hiç birşey yok şuan. Sonra mı ağrıcak yahu :18: Aşıyı olalı tam 25 dk oldu şuan.

ay ben henüz sağlık ocağına kayıt olmadımm..tamamen çıkmış aklımdan..

memnunum..iyi gidiyo şimdilik çok şükür..sen de mi ona gidiyosun

ay ben henüz sağlık ocağına kayıt olmadımm..tamamen çıkmış aklımdan..

Ben de olmadım aslında onlar beni aradı Evlendiğimden beri kaydımı almamıştım.

İlgili cici insanlar oluyor genelde git yaptır kaydını bence canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…