2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

145 sınırda çıkmış, o suyun iki katını içeceksin ve 3 saat aç kalacaksın. yanında mutlaka bişeyler götür. son ölçümden sonra ye . ben yanımda bişeyler götürdüğüm halde eve kadar yemedim. ama inanılmaz fenalaştım. şekerim 50 nin altına düştü sanırım. bir anda sırılsıklam terledim ve elim ayağım titredi, yemek yerken ağzımı zor buluyodum

inşallah kontrol altında tutabilirsin hatta düşer seninkisi de..50lik 145 çıkmış benim de..o suyu bidaha nası içicem onu düşünüyorum çok zorlanmıştım çünkü..

Herkeslere Günaydın

Az önce tetanos aşımın ilk dozunu oldum. Kolumda hiç birşey yok şuan. Sonra mı ağrıcak yahu :18: Aşıyı olalı tam 25 dk oldu şuan.

Benimde hiç agrimadi..ben sol koluma yaptırmıştım ayrıca solak olduğumdan cok korkmustum. Ama agrimadi şükür ,ikinciside yapınca baya agridi ama sonra oda agrimadi. .

Kalça ağrısı derken yürürken bel kalça arası olan ağrı mi iki üç gün yürüyüş yaparken birden kalçamdan çekiyor bacağım ağrıyor yürümek zor ve işkenceli oluyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

of ya çok fena..zaten insan bi de ençok su içmek istiyo..bi saatte bile nası ekşimişti midem aç olmama rağmen bişiy yemek istememiştim..bi de süleyman bey su içebilirsin bişiy olmaz demişti hemsire kesinlikle içmiceksin etkiliyo sonucu dedi içmedim.ama 3 saat de duramam galiba susuz

Canim yarilan ne göbek mi anlamadim..ne güzel iç karnin genişmis çatlak olmaz diyorlar..kilo konusunda 24.haftamdayim 8-9 kilo aldım son iki aydır kilo pek almıyorum ama zaten vardı bende ama karnimda büyük sanırım dün doktora giderken kadının Biri kaç aykik son zamanlar heralde dedi 6.5 aylık diyecekken 7.5 çıktı düzeltemedim geri o kadar mi kötü duruyor bilmiyorum açıp bakınca degil ama kıyafetle büyük bence

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba nasıl gidiyor hamilelik, hala süleyman hocaya mı gidiyorsun? memnun musun?

Merhaba canım. Çok şükür ki bebeğimde bende gayet iyiyiz. Oğluşum 6 mayısta ki 25+5 teki randevumuz da 1.130 gram ve 37 cm olmuş tu.seker yuklemem ve idrar testlerimde gayet iyi çıktı. Süleyman hoca bebek iyi beslenmis ve 2 hafta önde gidiyor dedi . ilgisinden ve alakasindan memnunum ,ben işini yapıp sadece gerekli konularda bilgi paylaşımı yapan doktoru seviyorum. Ben gereksiz konularda bazen soru soruyorum meraktan ,süleyman bey de mantıklı bir şekilde cevaplıyor. 10 haziran randevum var.bekliyorum bakalım. Odasının siparişini felan verdim ve hazırlıklar devam ediyor. Allah yar ve yardimcin olsun güzelim. ..Sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin inşallah rabbim:)

umarım kolay geçer canım...

herkese günaydın hamişler şeker yükleme sonuçları yüksek çıkan arkadaşlar geçmiş olsun.Hiç üzülmeyin sadece doğuma kadar yediğinize içtiğinize dikkat edin nasıl olsa sonra geçecek hepsi

umarım kolay geçer canım...
saol canım inşallah..

günaydınn..çok saol ..resmen yasağın cazibesi diye bişiy war..şimdi dikkat etmem gerekiyo ya aklıma nerde saçma zararlı şey warsa geliyo:)

günaydın kızlar benim 2 haftadır ellerimde ve ayaklarımda şişme var sizlerdede böyle şikayeti olan varmı ?

günaydınn..ödem olmaya başlamışsın.tuzu azalt mutlaka çook su bide yürüyüş yapabiliyosan iyi olur..sıcaklar başladıkça artıcaktır yoksa..tuz önemli ama..

günaydınn..ödem olmaya başlamışsın.tuzu azalt mutlaka çook su bide yürüyüş yapabiliyosan iyi olur..sıcaklar başladıkça artıcaktır yoksa..tuz önemli ama..

tuzsuz tam buğday ekmeği yemeğe başladım ,biraz daha iyiyim ama eğer o gün yemeği biraz kaçırsam yada hamur işi yersem hemen şişiyor .bide çalışıyorum ayaklarımı uzatıp dinlenemediğimdende oluyor sanırım.tansiyon ve nabzımda fazla atıyor 105 lere kadar çıkıyor ,sence şişmeden kaynaklımıdır nabız problemi ?

nabzı bilemiycem de canım çalıştığın için hareketsiz kalıyo ya bacaklar o da ödemi tetikliyo iyice..yemeklerin tuzunu da azalt.bide domates salatalık filan doğruyosun ya tuzlama onları..hamurişi de arttırır ewet

saol canım inşallah..

günaydınn..çok saol ..resmen yasağın cazibesi diye bişiy war..şimdi dikkat etmem gerekiyo ya aklıma nerde saçma zararlı şey warsa geliyo:)
o bende de var canım merak etme.Benim de hamur işi vs.den uzak durmam lazım.Aksi gibi canım sürekli börek,açma,poaça vs istiyor ya başka zaman olsa yemem

günaydın kızlar benim 2 haftadır ellerimde ve ayaklarımda şişme var sizlerdede böyle şikayeti olan varmı ?
canım el ve ayak şişmesiyle birlikte tansiyo yükselmesi de varmı?onu mutlaka takip et asıl önemli olan o.Tansiyonunu takip et ve bu durumu doktoruna söyle.Büyük ihtimal ödem olmuştur vücudunda tuzu kesmelisin.Bu arada aklında olsun erik fazla tüketme vücuttaki suyu emip ödeme neden oluyormuş doktor söyledi bana bilmiyordum.Yürüyüş yap bol bol su iç.

kalça ağrısı ile evet bence aynı durumu kastediyoruz ama benim hem yürürken var hem de sağ kalçamı özellikle yatarken hareket ettirmek zorunda kalınca var

canım o nabız olayı kilodan olabilir.Benimde bazen kalbim sanki azımın içinde atıyorcasına sert hissediyorum.Ve ben sürekli nefes nefeseyim sanki koşmuşumda çok yorulmuşum gibi.Birdenbire aldığım kilolardan hep işte.Bide benim sürekli burnum tıkalı hamileliğimin en başından beri.Oyüzden nefes alamıyorum ve nefes nefese kalıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…