2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayda bir gidiyordum 3 haftada bir görüşelim dedi:26: doğum yaklaştıkça pinpiriklenme daha çok artıyo. senin randevu aralığın nedir şu anda canım?

anladım canım benim... ben bu cuma 2. yüklemeye gidicem ona göre bir şey der herhalde yoksa şuana dek 4 haftada 1...

evet ben de sürekli takvime bakıyorum:)) bu halimize de hamdolsun:)) Allah beterinden esirgesin hepimizi..

eşimle birlikte pazara gittik pazarda eşim suratını asmaya başladı sonra ben sadece iki poşet taşıyorum o bütün ağır yükü taşıyormuş diye beni azarladı sonra beni bırakıp hızla yürüyüp eve gitti ben eve girdiğimde bu saçmaladığı için özür dileyecek zannettim ama ben eve girer girmez adam bu sefer de neden ondan önce hızlıca yürüyüp onun önüne geçip 4. kattaki evimizin kapısını ona açmadığım için evde bana bağırdı ben ağlayınca zaten hep ağla hakli çık dedi ben de ona acınacak bir halde olmadığımı sinirden ağladığımı ciddiye alması gerekmediğini söyleyip bağırdım sonra bana piskopat deyip evden çıktı gitti saatlerdir yok hafif bi baygınlık hissi yaşadım aradım bunu açmadı telefonunu kendime geldim yemek yiyip kendime baktım allaha sığındım allah bana ve kızıma bakacaktır zaten dr da gidecek taksiye binecek param kalmadı hepsini pazarda vermiştim ama daha iyiyim şimdi sadece şoktayım ben demi bir bozukluk var yoksa kocam ....
gercekten aşık olduğum evlendiğim çocuğunu doğurmak istediğim adam nasıl böyle olur

canım lütfen üzülme belki canı bişeye sıkıldım. .anlamıyorum bu erkekleri neden odun oluyorlar. Gerçekten diyecek birşey bulamıyorum üzülme ama lütfen. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ilk önce çok ağladım ama sonra bebeğim aklıma geldi onunla konuştum biraz sakinleştim :) daha şimdiden bana destek oluyor kızım teyzesi o iyi olsun da başka herkes gelip geçici

ay maşallah sen bizden büyüksün:))) takviminde 30 yazısını görünce ben heyecanlandım:))))) korkular, kaygılar hepimizde var ve bence olmaması düşünülemez... Allah kimseyi o dar yolda bırakmasın biz ide inşallah... sağ tarafındaki ağrı da önemsizdir inşalah..

çok geçmiş olsun canım... inşallah bu bahsettiğin durumlar seni ve bebeğini hiçbir şekilde olumsuz olarak etkilemez..

ilk önce çok ağladım ama sonra bebeğim aklıma geldi onunla konuştum biraz sakinleştim :) daha şimdiden bana destek oluyor kızım teyzesi o iyi olsun da başka herkes gelip geçici

Evet canım bende bu haftasonu çok kötüydüm hersey batıyordu ay hormonların esiri olduğumu düşündüm.ya ben kavga ediyorum tamam ama eşimde maşallah cevap veriyor anlatıyorlar ne güzel kendine geldiysen ben valla yelimi yenemez oldum. .geçen hafta hep doğumdan sonra boşanmayi düşünüyordum neden doğumdan sonra ama onu bilmiyorum

yani ne diyim bilemedimki.. çok üzüldüm..neyin depresyonunu yaşıyolar anlamıyorum ki..çok mu sıradan çok mu basit bi dönem sanıyolar yaşadığımız süreci..azıcık olsun zora mı gelemiyolar.. onlar için zorsa bu durum bizim için daha zor akıl mı edemiyolar..bunun bide doğum sonrası kısmı war ki Allah korusun bizi..bizden çok lohusalık yaşıyolar çünkü..sen bebişini üzme arkadaşım..ağlayıp kawga edip yawrunu üzme..unutma dilsizin söyleyemediği Hakk'a malum olur..dua et Allah' a sığın..hatasını anlar inşallah.

çünkü anne olunca ne kadar öfkeli olsan bile mantıklı oluyorsun o yüzden doğumdan sonra :)
biz de sanırım eşim daha hamile kavgayı hep o çıkartıyor ben genelde susuyorum artık patladım bu arada hala dönmedi napim ben böyle adamı benim burda hiç bir akrabam ailem yok eşimin ailesininde arayıp sorduğu yok herkes beni kendi halime bıraktı o yüzden kendime gelmek ve güçlü olmak zorundayım

doğru söylüyorsun Allah razı olsun arkadaşım da ilk yapışı değilki bak saat kaç hala ortada yok ne geldi ne aradı ama benim rabbim yanımda bebeğim hareket ediyor yanımda mutluyum yine de ama eşim kiminle nerde onun yanında kim var bilmiyorum Allah yardım edecektir bana

kıyamam ben sana(

Maşallah cok güçlü ve akli selim birisin..belkide bebeğinizi etkilememek icin böylesin bilmiyorum ama masallah allah mükafatıni verir

çok uygun almışsın hem de çok güzel Allah sağlıkla kucağında yavrunla giymeyi de nasip etsin:)

amin amin :)) hadi yaa alırken uygun diye almadım aslında eşim çok beğendide aldık.. eve gelince giydim üstüme bandanasınıda taktım...:))) çok değişik bir duygu yaaa elimi kucak yapıyorum bebeğim orda gibi prova yapıyorum eşim gülüyor :)))

canım nasıl oldun???

off cogalacakmi yani bu batmalar?

tek tesellim bebegimin iyi olmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…