2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynı durumu bende yaşadım canım ama dr larım stres yapmamamı söylemişti her gittigimde tekrar bakılıyordu ve şükür şimdi geçti,bebek rahat pozisyonda rahat idrarını yapmayınca oluyormuş bunu incelediler yapınca normale geçmişti ki erkek bebeklerde sık rastlanan bir durummuş aynı olay dr umun oğlında da varmış doğunca %99 geçen bir durummuş

kızlar benim bebeğim poposunu göbek deliğinin oraya dayamış çok acı çekiyorum ilk gebelikte karın geniş olmayınca bu yaşanıyormuş hiç doğrulamıyorum birde bel ağrım var artık dayanamaz hale geldimaynı durumu yaşayan varr mı bu en azından göbeğimdeki agrı kısa sürede geçer mi sizce?

Nasil mutlu oldum bunu duyduguma anlatamam yasayan bilen birisinden boyle seyler duymaya cok ihtiyacim vardi Allah razi olsun

geçmiş olsun kızlar.hepimize yavaş yavaş ağrılar gelmeye başlıyor heralde.bende daha ağrı batma vs yok şükür.bebek kasıklarımda duruyor resmen.doktora sordum yatış şekli böyle sorun olmaz dedi.gerçi böyle daha iyi mide tarafım boş hiç batmıyor.ayrıca rahatça oturabiliyorum.
inşallah sıkıntısız atlatırız bu günleri...

kizlar yine basinizi sisirecegim ama yine kendimi iyi hissetmiyorum...kaburga kemiklerim karnima batiyor cok kötü...oturamiyorum...

benzer durumu yasayanlar varmi aranizda?
bu kaburga batması 30larda we özellikle son haftalarda baya kötü bi hal alıyo..seninki erken başlamış..geçmiş olsunn

çok geçmiş olsun.inşallah normale döner..sen lütfen pozitif olmaya çalış.

merhabalar kızımın odasına halı aldık :)

bir de anne yanı beşik ve dolap yaptırıyorum.park yatak vardı oğlumdan kalma sezeryanlı old.için eğilip ağilip almak zor oluyordu.yatağa monte yapılıyo şimdi.

hayırlı olsun..ewet sezeryandan sonra eğiliğ alması koyması bebeği çok zor oluyo..ağladığımı bilirim gece..biz de yatağın altına bi kat bişiy koyup yükseltelim diyoruz..beşiği duruyo kızımın çünkü

Kiz valla şimdi yine iyi işten gelir birde bir saat polatli ankara yapıyor disari çıkıyoruz bir iki saat geziyoruz.az az bakıyor.biz evlendik bir ay sonra elinde kitap yatakta o zaman dövsem iyiydi ben kardelenim diye geziyor ay birde geçen benden gizli kpssye başvururken yakaladım..normalde benim arkadaş olmayacağım biri yoldan çıkarırdim ama bu çıkmadı. .benim bebiste 900 gr. Ama sen çok deme bence maşallah kuzuşa

Durbakalimin bebeğinde çıkmışti ama sanırım onuda bu aralar görmüyorum inşallah o sana daha çok yardımcı olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geçmiş olsun canım ne iğnesi???

demır ıgnesıymıs canım..kansızlık ıcın sınırın altındaymıs kan degerlerım doktor hıc hosuma gıtmedı bu dedı korkuttu benı...ınt yok gıremkyorum fazla...optm hepınızı...bırde benım plesantanın esıgı bebegın onundeymıs..ultrasonda gorusu engelloıyor..normal doguma engelmı sormayı unuttum ya kafama taktım...

Canım elinle göbek deliğini ittirsen acaba bebek pozisyon değiştirir mi ki ? Bi yerde okumuştum bebek sizi rahatsız ederse ittirebiliyomuşuz...

Benim de öyleydi , sebepsiz su fazlalığım vardı endol tablet kullandım bi haftada normale döndü, doktoruna bi sor istersen sana endol tablet versin, rahatlarsın...

Rahim ağzını ölçtü mü canım doktorun? Erken doğum rahim ağzı kısalmışsa olur çünkü..

Rahim ağzını ölçtü mü canım doktorun? Erken doğum rahim ağzı kısalmışsa olur çünkü..

Evet her gitmemde ölçüyor çok kısa değil çok şükür ama benim kasılmalarım çok fazla 4. aydan beri kasılıyorum. Erken doğum olmasın diye mümkün olduğunca yatırıyor dr.um.

Evet her gitmemde ölçüyor çok kısa değil çok şükür ama benim kasılmalarım çok fazla 4. aydan beri kasılıyorum. Erken doğum olmasın diye mümkün olduğunca yatırıyor dr.um.

Ben de yatıyorum canım tuvalet harici kalkmıyorum ahh öyle zor ki Allah bizlere sabır versin, sen yine riskli haftaları atlatmışsın ben gün sayıyorum 7 aylık olmak için...

Ben de yatıyorum canım tuvalet harici kalkmıyorum ahh öyle zor ki Allah bizlere sabır versin, sen yine riskli haftaları atlatmışsın ben gün sayıyorum 7 aylık olmak için...

Evet canım 7 aylık olduk çok şükür darısı başına inşallah. Yatmak gerçekten zor hem işten ayrıldım hem evde yapılacak birsürü iş var ben hiç birşey yapamıyorum. Bunada şükür gerçi Allah beterinden saklasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…