2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet ufuk a gidiyorumda bı arkadaşım daha gidiyordu dogum fiyatlarını sormuş hangi dr. nöbetteyse o yapıyor 1000 tl hesap çıkarmışlar özel seçersen ayrı ücret ödeniyor yani bana pahalı geldi , bana 600 tl denilmişti öyle uygundu bide yenidoğan ünitesi yokmuşşş,

Tamam bebek çok sağol. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

resimleri tekrara atsamna bulamadım
birde nerde magazası var

Bunların hepsini belli baby magazasindan aldim canim hepsini de indirimden aldim ayakli albüm hariç

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Eklentiler

• $1400591402657.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 27
  • $1400591414090.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 29
  • $1400591426072.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 32
  • $1400591438287.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 43
  • $1400591451112.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 30
  • $1400591461958.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 27
  • $1400591472661.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 26
  • $1400591485551.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 35

doğumda ne kadar ücret alıyor hoca canım konuştunmu

çok gençsin henüz bende 25 dim hamile kaldığımda şimdi 26 yım.Bende çok dinleniyo sayılmam aslında hareket bendede fazla.Dikkat etmemiz lazım çok geçmiş olsun

doğumda ne kadar ücret alıyor hoca canım konuştunmu

Daha konuşmadık ya bana dediki şimdi muayene ücreti veriyoruz ya sen verme dedi gel üç hafta sonra bir saatini ayır dedi bende vereyim hocam dedim üç hafta sonra gel konuşalım dedi acaba doğumda çok mu alacak bende anlamadım:) bakacaz artık. .sen neden gittiğin yerden vazgeçtin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım memorial a gidiyorum.Birçok hastane veriyor.Bu arada İst da değilim malesef.Ama bir ara sor hastanelerin çoğu veriyor.Medical park ı da duydum.

Araştırıyorum ,memorialı biliyorum da medical parkı bilmiyordum.İçeriğinde doğumu kolaylaştıran nefes egzersizlerinin olduğu bir kurs arıyorum...Bi bakayım sağolasın :)

bende senin şeker yüklemenin iyi haberlerini bekliyorum canım. senin doktorun farklı bi taktik uyguluyo bence. çünkü zaten normalde şekeri sağlıklı bir insanında tüketmemesi gerekir. kanseri besliyor. bende artık çayıma dikkat ediyorum. şeker çıkmasa da çikolatayı felan çok azalttım. korkuyo insan yinede.
canım gözün aydın sonucunun iyi çıkmasına çok sevindim.Su fazlalığını son zamanlarda çok duyar oldum ya neden oluyor acaba çok enteresan?inşallah onuda atlatırsın

çok sağol canım. şimdi geldim doktordan. iyi ki başka bir doktora daha gitmişim. evet suyum fazlaymış. bunun en büyük sebebi diyabet olabilir dedi. diyabet yoksa bebekte gırtlak gelişmemiştir ya da yarık dudak ve damak problemi vardır dedi. bebekte sağlıklı görünüyor. o yüzden benim suyumun fazla olmasının sebebi de bilinmeyen sebepler katagorisine giriyormuş. şimdilik sorun yok çok şükür. bakalım neler olacak. Allahtan rahim ağzım kapalıymış şuan. yoksa erken doğum riskini her an yaşabilirmişim.

özel doktor seçemiyorsun ona rağman 1000 tl istiyorlar , hangi dr.gelirse o yapacak,bana pahalı geldi bi de yenidoğan ünitesi yokmuş...

ay deli doktor beni korkuttu. 25 dk ya bir ne demek. bazen 4-5 saat hissetmiyorum. ama bi bakıyorum akşam kudurmaya başlıyo. ayağını ısırırım bak dur artık deyip ayağının vurduğu yere dürtüyorum
yarım saate bir hareket ediyosa canavar olur zaten bebeklerimz bugün hastanede aramızda bir hafta olan bi bayanla konuştuk. daha 3 gündür hissediyormuş bebeğin vurduğunu. hep seyirme gibiydi diyo. iç karnı çok genişmiş. çok şaşırdım. burda nerdeyse hepimiz 17.haftalarda başladık hissetmeye.

sağol cancağızım. inşallah normale dönerde erken doğum korkusuda kalkar.
bende doktorla dalga geçtim zaten. ne var içimizde bella ve Edward'ın bebesi mi var dedim öyle kıpırdak olsun
ahanda senin kuzun geceleri uyumayacak sana saçını başını yolduracak

anladım canım çok geçmiş olsun dikkat et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…