2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allah yardımcın olsun be canım..ya şu izin konuları çok sıkıntılı mesela yurt dışında 8.aydan sonra çıkıyorsun ya 2 sene fix oluyor paranı veriyorlar

artı çocuk parasıda 2 yil bitince istediğin gibi başla buradada olsa keşke çalışan anneler çok zorluk çekiyor yazık günah

canım o ucuz al şurda nekadar giyebilecek muhabbeti çoğu insanda var.Ama neyi ucuz aldığın önemli.Mesela body,tişört,kazak,tulum vs.Bunlar bebeğin cildine direkt temas edeceği için %100 pamuklu veya organik olmalı ki bebeğin cildine allerji yapmasın.Ama her ucuz olan şeyde kötü değil.Bize buzamana kadar hep böyle öğretildiği için ucuz şeyleri çok kötü kullanışsız diye düşünürüz.Bu bazı şeyler için doğru evet ama çoğu şeyde biz kazıklanıyoruz.Mesela zara mothercare benetton vs.bu mağazalardaki ürünlerde tamamen markaya para veriyoruz aslında sonuçta kumaşı %100 pamuklu olması yeterli.Ben 36 tl ye de body aldım 12 tl ye de ikisinin kumaşıda aynı sadece markalar farklı anlatabiliyomuyum.Ama önlük gibi ıvır zıvır şeylerin pahalı alınmasına gerek yok.

Allah yardımcın olsun canım benim... iş arkadaşların inşallah anlayışlıdırlar sana yardımcı olurlar böylece sen de çok hareket etmemiş olursun...

babaymall mağazası acity alışveriş merkezinin yanında canım çokda zor değil ulaşımı aslında otobüs veya dolmuşla gidiliyor önüne kadar

Canım geçmiş olsun , merak etme erken doğmıycak bebişlerimiz , zamanında gelicekler inşallah , hem sen riskli dönemi atlatmışsın ne güzel 7 aylıksın , üzülme...

aynen canım çok zor oluyor bebeğime o kadar üzüldümki ona bu zorluğu yaşattığım için yani erken doğsa diyorum kendimi nasıl hissederim ona haksızlık etmiş olurmuyum bilemiyorum ama bu psikoloji çok zor,
bide şimdi hangi hastanede doğum yapsam diye kara kara onu düşünüyorum , yardımcı olurmusun ankara atatürk eğitim araştırma hastanesine giden doğum yapan tanıdığın varmı???

Allah yardımcın olsun canım benim... iş arkadaşların inşallah anlayışlıdırlar sana yardımcı olurlar böylece sen de çok hareket etmemiş olursun...

anlayışlılarda canım eleman eksikliğinde bi kişinin yerine daha bakıyorum bazen yoğun oluyo zorlanıyorum , çok yorucu bi işim yok ama hamilelik çok farkediyo gerçektennnn

Canım geçmiş olsun , merak etme erken doğmıycak bebişlerimiz , zamanında gelicekler inşallah , hem sen riskli dönemi atlatmışsın ne güzel 7 aylıksın , üzülme...

evet canım öyleyim ama kasılmalarım devam ediyor çok yavaş hareket ediyorumm....7-8 hafta daha sıkmam lazım dişimiii:26:

Canlar ben gittim ya oraya dünyanın şeyini aldim mesela aventten aldigim emzikler indirimle on lira falandi Disney kiyafetlerinde yari yariya avent ürünlerinde yari yariya mustelada yüzde otuz chiccoda yari yariya daha bir çok markada indirim vardi ben butun eksiklerini oradan tamamladim valla hatta aldiklarimin resmini atmistim birkaç sayfa önce biraz yorulursun ama gitmesi kolay illaki arabayla gitmeye gerek yok metrobusle haramidere duraginda inin beysan sitesi var karsisinda onun hemen yaninda yani bence gidebiliyosaniz gidin bi göz gezderin tabi seçilip bitmemisse cumaya kadar sürüyor

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlar bebeklerinize giysi olarak neler aldınız, kaçar tane aldınız?

bir liste yapmak istiyorum, fikirlerinize ihtiyacım var..

. Hamilelik,doğum ve bebek bakım kitabı 100.sayfa...Ayşe Öner ... Belki ilgilenenlere yardımcı olur..Fotoğrafı düzeltemedim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

resimleri tekrara atsamna bulamadım
birde nerde magazası var

İstanbul'daysan hangi kurslara gidiyorsun?

canım niye öyle oldu yayaş kaç senin?dikkat et bari mümkün oldukça kalkmamaya çalış Allah yardımcın olsun.

canım sen istanbuldasın sanırım.Biz Anakaradaki babaymall mağazasını diyoruz:)çokmerak ediyorum oraya mutlaka gitmeliyim.

Hangisine bineceZ ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım sıhhıyeyi biliyorsundur.Orada Adliye Sarayı'nın önünden 540 - 520 - 515 - 510 - 514 - 508 - 505 gibi otobüsler Acity'nin önünden geçerler.Oraya gittikten sonra zaten sor babymall mağazasına nasıl gidebilirim diye tarif ederler

Canım üzülme geçmiş olsun dua et inşallah zamaninda gelir bebis..seb ufuk hastanesıne gitmiyor muydun?canım ben gaziye gidiyorum valla benim kuzenim özel hastanelere pek güveniyor..bilmiyorum inan diğerini gazide dediğim gibi kuzenim o doktor ayarladi..perinatolog bir bayana gittim prof. merih bayram 122 tl muayene ücreti doğumu sezeryan yapıyormuş şimdi Prof mesut Ökteme gidecem doğum şekli ne bilmiyorum..

canım niye öyle oldu yayaş kaç senin?dikkat et bari mümkün oldukça kalkmamaya çalış Allah yardımcın olsun.

yaş 25 canım ,
çok fazla hareket ettım şikayetlerım baslamadan once sankı hamile değilim gibi sonradan böyle oldu işte,araba olmayınca işe yürüdüm hastanelerde dolmuş otobüs derken işte idare ediyorum...

Kuzenim gazide değil o doktoru ayarladi orada olur doğum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…