2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet yaa bende çıtçıtlı tulum alıp durmuşum hep baktımda:)bide çorap aldım bugün 2 tane erkek bebekler için olan kilotlu çorap aldım 6 tane de normal çorap aldım.10 lu ağız bezinden aldım.2 tane takım aldım şapkalı önlüklü vs.bide odasını süsleyeceğim dekoratif kabartmalı stickerlar aldım çok beyendim bakalım nasıl olacak?ben iyice heyecanlanmaya başladım ya şaka maka 6 aylık oldum bugün.Ne çabuk geldi geçti.Yetiştirebilecekmiyim acaba ihtiyaçları off yaaa:KK43:

yetişmiycek gibi gelsede yetişiyor canım yaaa...

ben bir tane hastane çıkışı aldım ikinciye gerek var mı?? külotlu çorap almadım ben erkekler için olanı nasıl oluyorki??

canım hayırlı olsun ama çıtlıtlı bodyleri abartmışsın biraz sanki.Bence artık alma onlardan.Başka şeyler al.3 paket ağız silme bezini napıcaksın hepsinin içinde 10 ar tane var zaten:)

10nar değil galiba 6 lı agız silme bezleri ya
tam bilmiyorum

çıtlı badilerin çoğu 0-3 ama azıcıkda 3-6
evde büyükde olsun ne olur ne olmaz diye

güle güle kullanın neler aldın???

sağol canım yazdım yukarda biyere dur bidaha yazıyım.2 tane ayaklı takım aldım önlüğü şapkası falanda var içinde.2 tane erkek bebekler için olan külotlu çorap aldım.6 tane normal çorap,10 tane ağız bezi,bide oğlumun odasını süsleyeceğim dekoratif kabartmalı stickerlar aldım çok güzeller onları yapıştırcam odasını alalımda.

yetişmiycek gibi gelsede yetişiyor canım yaaa...

ben bir tane hastane çıkışı aldım ikinciye gerek var mı?? külotlu çorap almadım ben erkekler için olanı nasıl oluyorki??

bende şimdilik 1 tane hastane çıkışı aldım.Ama 2 tane alınması gerektiği yazıyor heryerde ne olur ne olmaz diye yedekde dursun.Erkekler için olanın üzerindeki desenler arabalı uçaklı falan

sağol canım yazdım yukarda biyere dur bidaha yazıyım.2 tane ayaklı takım aldım önlüğü şapkası falanda var içinde.2 tane erkek bebekler için olan külotlu çorap aldım.6 tane normal çorap,10 tane ağız bezi,bide oğlumun odasını süsleyeceğim dekoratif kabartmalı stickerlar aldım çok güzeller onları yapıştırcam odasını alalımda.

güle güle kullanın iyi yapmışsın hepsi gerekli ve önemli ihtiyaçlar

bende şimdilik 1 tane hastane çıkışı aldım.Ama 2 tane alınması gerektiği yazıyor heryerde ne olur ne olmaz diye yedekde dursun.Erkekler için olanın üzerindeki desenler arabalı uçaklı falan

bende alayım bari kışın bacakları üşümesin :) gitti çocuğun karizması :)))

hanımlar kışlık battaniye nasıl bir şey aldınız??? örme, peluş, polar ya da başka bir şey... ben çok kararsız kaldım...

ay sanki çok bir şey aldım da bi kışlık battaniyesi eksik kaldı:)))))))))))))) ama konu açılmışken aklıma da gelmişken sorayım dedim..

Yok canım bu kadsrı yeter sanırım çokçabuk büyüyorlar diyot herkes , çoğu şeyi giyemeden büyüyorlarmış...

bende biraz bişeyler aldım ama az gibi geliyor.. sürekli altlarına yapıp kusacaklar.. yıkaması zaman alırsa kıyafet sıkıntısı olabilir korkusuyla daha almak gerek gibi geliyor bana

hanımlar kışlık battaniye nasıl bir şey aldınız??? örme, peluş, polar ya da başka bir şey... ben çok kararsız kaldım...

ay sanki çok bir şey aldım da bi kışlık battaniyesi eksik kaldı:)))))))))))))) ama konu açılmışken aklıma da gelmişken sorayım dedim..

canım bana 3 tane polar battaniye geldi.İçlerinden 1 tanesi pike takımı gbi bişey ama anlayamadım tam.3,4 Tane de penye battaniyesi var.Bence yeter bunlar abartmaya gerek yok.Daha hediye getirenlerde olur kesin.Ben artık yorganını alırım sadece.

canım bana 3 tane polar battaniye geldi.İçlerinden 1 tanesi pike takımı gbi bişey ama anlayamadım tam.3,4 Tane de penye battaniyesi var.Bence yeter bunlar abartmaya gerek yok.Daha hediye getirenlerde olur kesin.Ben artık yorganını alırım sadece.

hmm anladım canımm hayırlı olsun:) ooo sana şimdiden hadiyeler gelmiş bizim bi anneannemiz alıyor sağolsun:)))

canım ben bir polar bir örgü aldım.. kayınvalidemde örmüş battaniye.. şuan 3 kışlık battaniyesi var

ben şimdi ebebek mağazasından geliyorum.Çok güzel ve uygun şeyler vardı yine aldım bişeyler dayanamadım.Bende neyden nekadar alınacağını bilmiyorum ya resmen şuursuzca alıyorum herşeyi

nerde ankarada ebebek magazası canım ?

ya anacım doldurdu 1 yaşına kadar geçen 1 kot 2 keten pantolan almış üstlerinede birşey bunlar 6-9 ay biri 3-6 ay

eşofman altları 4 tane üzerine yine takım yapmış. 15 zıbın bir tane ayaklı tulum ama oda 6 aylık birşey

hırka,corap,külotlu çorap, alıp duruyor ya çok değil mi bunlar annem 1 eylülde gelecek benim doğumun beklenen 27 ağustos sen al birşeyler dedi haa kuzenimde alıyor ayrıca anneme 7.ayda al çok indirim olur demişler annem hm den filan alıyor ama bebek yarısını giymezse ne olacak..

ben şimdi bir tane 10 lu hastane çıkışı,bir tane 5 li dülünüyorum birkac tane ayaklı takımlardan tulum olur ,alt üst olur.

annem gelene kadar çorap lazım olacak sonra ne alınmalı yahu annem battaniye almış bir tane daha pekuş battanıye sonra penye battaniye alacam.

ya kundaklar oluyor ya onlardan istiyorum dışarı cıkarken sarıp sarmalarım diye ama ne alacağımı bilmiyorum .

X