2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa açlık bizi daha perişan ediyor aslında.. benimde ilk midem bulandı ama sonra geçti.. noldu senin sonuç benimki temiz çıktı Allahtan..

sonuçların temiz çıkmış maşallah çok sevindim canım.. darısı bana... yediğine dikkat ederek m gittin yoksa kasmadın mı??

Herkese iyi geceler
günlerdir kızımın hareketleri eskisi gibi değildi ve bıde 4 boyutlu grmek istediğim için bugün özel bi polikliniğe gittim
çok canım sıkkın sizinle paylaşmak istedim
hamileliğimin 18nci haftasında bebeğim 3 gün geriden geliyodu 2. düzey ultrsn sonuçlarına göre 22nci haftada tekrr gittim detylı ultrasna 1 hafta olmuştu bu arada kendi dktrm hıc cıddıye almadı bugun o fark iki haftaya çıkmış yrn bi dünya test yapılcak tekrar radyoloji uzmanı bakcak ve haftaya doktor mutlaka kontrle gel dedi sanki dünya bşma yıkııldı sureklı kontrllerımı yapan doktorumu olduresım var allahım kımseyı evladıyla sınamasın aranızda bununla karsılasan var mı? inşallah yoktur ama varsa nolur bana doktorunuz neler söyledi soylermisiniz

ben de soma olayından herkes gibi çok etkilendim... kendimi bildim bileli ülke ve dünya gündemini yakından takip etmeye çalışırım e şimdi de böyle bir hadisede haberleri takip etmeyi bırakamam ama iki gözüm iki çeşme.... hamile olduğum için iyi bir şey yapmadığımı da biliyorum ama.... Rabbim vefat eden madencilere rahmet, yakınlarına sabır versin inşallah....

arkadaşlar 28. haftamdayım ve ayaklarım şişmeye başladı ayrıca gece kramplarım olmaya başladı önerebileceğiniz bir şey varmı

ben 24. haftada birkaç kez gece krampları yaşadım doktor magnezyum verdi.. ama sen tam şişmeler ve krampların başladığı haftadasın, benimki erken oldu biraz..

ben bayadır emzirme sütyeni takıyorum... rahat ama diğer balenli sütyenler kadar sıkı değil tabi ki bence sıkı olmaması süt kanallarını sıkmaması açısından önemli... ben memnunum... sarkarlarsa da sarksınlar yapacak bir şey yok... yeterki evlatlarımız sağlıkla gelsin dünyaya inşallah..

canım benim ilk hamileliğimde 15 gün geri kalmıştı oğlum..
ben 37. haftaya girdim bebek 35. haftadaydı..
ve kalp atışları yavaştı.. o gece hastanede düzene girdi kalp atışları ama sabah sezeryan oldum..
keşke olmayıp bi kaç gün daha bekleseydim.. belki tamamen düzelir erken doğuma gerek kalmazdı..
sen de şimdi panik yapma iyice bir bak bakalım.. kalp atışlarını dinlediler mi?
inş herşey yoluna girer daha çok küçükler çnkü..

hiç oturacak vaktim olmuyor ki tatlı da yedim ama bir hareket olmadı daha şimdi oturabildim bekliycem bakalım olmazsa yarın yakındaki bir hastaneye gidip baktırayım diyorum çok endişeliyim normalde çok hareketliydi hiç durmazdı

Evet baktı kalp atışları 140 ve ritmik dedi ama doktorun telaşı beni çok huzursuz etti saatlerdir ağlıyorum sabah nasıl olacak ya daha kotu şeyler söylerlerse naparım bilmiyorum.
ben sanki 30uncu haftaları göremicekmişim gibi hissediyorum eğer o haftalarda olsaydım bukadar telaşlanmazdım da heralde her kontrolde böyle ılerlemeye devam ederse bebeğim beni terkeder diye korkuyorum
bundan sonra nasıl panik yapmadan duracağımı ben gerçekten bilmiyorum ama rabbim neylerse güzel eyler diye teselli edicem kendimi allahım hepinizin yawrularını korusun benimkinide inşallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…