2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

tatlım ben seni çok iyi anlıyorum ben de çok zor geçirmiştim o geceyi..
ama sakin olmaya çalış ve mübarek cuma gecesindeyiz istersen biraz kuran oku ve dua et
Rabbim şifa versin ve kimseyi evladıyla sınamasın..

Son düzenleme:
amin inşallh eğer güzel haberler verirlerse bana yarın akşam yazarım size herkese hayırlı geceler

hem dogru hem yanlis..şoyle duşun hamileligi boyunca 20-30 kilo alanda war 10 kilo alan da..kesinlikle oyle olucak diye bisiy yok..ewet daha hizli alinabikir son uc ay ama dikkat eder yuruyus filan yaparsak kontrol edebikiriz insallah..

canim oncelikle Allah sana we bebegine saglik wersin..doktorlar bi haftalik geriligi onemsemiyolar..doktoruna kizma hicbiri bunu onemsemiyo..detaylida benimki de bi hafta geri cikmisti..doktor 3 hafta geri weya ileri olursa bi sorun war deriz dedi..insallah toparlanir minigin lutfen iyi seyler dusun kendini koywerme..
Uzun zamandır girmiyorum kayın vaildemi kaybettik
basiniz saolsun..
Allah rahmet eylesin..lutfen kendine dikkat et..

Bu konu hakkinda bilgim yok ama baska topiklerde gezerken gördüm böyle gelişimi usgde geri çıkan ama doğduğunda birşeyi olmayan kişiler yazmıştı ..inşallah bir sorun çıkmaz ama Kimi zaman doktorlar sırf gözden birşey kaçırmamak için bu kadar korkuytuyorlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Uzun zamandır girmiyorum kayın vaildemi kaybettik
Allah rahmet eylesin canım, Allah sabır versin...

Canım Allah sağlıkla zamanında bebeğine kavuşmak nasip etsin inşallah...tez zamanda bu farkın kapanmasını diliyorum, böyle olup sağlıkla doğum yapanlar duydum, inşallah sen de öyle olcaksın, fire vermiycez burda herkes zamanında ve sağlıkla doğuracak inşallah...

sonuçların temiz çıkmış maşallah çok sevindim canım.. darısı bana... yediğine dikkat ederek m gittin yoksa kasmadın mı??

dikkat ettim canım ama çokta değil öyle.. yine tutamadım kendimi çikolata yedim..:))) tatlı şeyleri pek kesemedim... ama şükür bişey çıkmadı.. seninde çıkmaz inşallah

Merhaba arkadaşlar.Dün gece kalbim uzun süreli olarak çok kötü sıkıştı.Ardından nefes darlığı çektim.Yaklaşık 15 dk sürdü.Niye olmuş olabilir acaba?

2.doz tetanoz aşısını oldum ama bu baya ağrıdı ilki vuruncada acımamıştı sonrada ama bunda ağrı olacak gibi birde hangi akla hizmet sol kola yaptırdıysam inşallah ilk olduğu içindir olmasın ağrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…