2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim 1 saat tokluk.80 2. Saat 68 cikti senim gibi dusuk cikti ne dedi doktor bnmki saatni.kur gerwkiosa.mutlaka 2 saatte bir atistir vok dikkat et dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim ben daha gitmedim sonucu alip haftaya ctesi randevum, ama muhtemelen bana da aynisini solicek ne dedigimi yazarim cnm sanada aman dikkat et sende.

kızlar beğendiğim bebek arabasının ağırlığı 15.7 kilo..sizce bu çok etkiler mi kullanımını?

benimki küçülse küçülse en fazla yine eski haline döner diye düşünüyorum yani 80 bedene.Ama sarkma olayı offff offf ondan kaçış yok sanırım

maalesef

Gerçekten sarkcakmi ama bu çok kotu yaaaaaaaa benim sadece bir beden büyüdü yinede sarkarmiki :? Sarkmasin neolurya

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

cnım yüzde 90 sarkar

bebeğim bu gün sadece bir kez hareket etti ve dün gece ani bir karın ağrısıyla uyandım kısa sürdü geçti ama çok merak ediyorum neden az hareket etti bebeğim ya da ben hissedememiş olabilir miyim

bebeğim bu gün sadece bir kez hareket etti ve dün gece ani bir karın ağrısıyla uyandım kısa sürdü geçti ama çok merak ediyorum neden az hareket etti bebeğim ya da ben hissedememiş olabilir miyim

Bugün nasil bir gün gecirdinki canim hareket halinde isen anlamamis olabilirsin ben genelde calisirken pek anlamiyorum tatil birşeyler ye istersen sonra da sol tarafına doğru yatip hareketlerini takip et

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

bende bugun gıdıyorum cnm hatta ılk posta kanı verdım bile (75mg ) ıse geldım sımdı tekrar gıdıcem ama mıdem bulanmaya basladı bıle aclıktan

yaaa açlık bizi daha perişan ediyor aslında.. benimde ilk midem bulandı ama sonra geçti.. noldu senin sonuç benimki temiz çıktı Allahtan..

hadi yaaa benim yapıldı canım.. özel hastane ondan herhalde..
bu arada 100 mg da 4 kere ayrı ayrı kan alınıyor her saat başı.. damar yolu açtılar bende öyle saat başı kan verdim... Allahtan gebelik şekeri çıkmadı... ama yinede genetik yatkınlığımız olduğu için doktor dikkat et dedi.. egzersiz yap yürü filan dedi... sende yaptırda inşallah temiz çıkar haberdar et

hadi bakalım canım inşallah temiz çıkar sonucun güzel haberlerle gel
haberler güzel canım.. sabah açlık şekerim için kan aldılar önce , sonra 100mg şekeri içtim.. saat başı kan alındı . toplam 4 tüp.. 1 tanesi biraz sınırdaydı.. doktor onun bir anlamı yok dedi.. gebelik şekeri değil dedi... genetik olarak yatkınlık olduğu için dikkat et yürüyüş egzersiz yap dedi.. öyle işte canım:)) çok şükür yaniii... ama hala albeni yemedim yarın ilk iş gidip alıcam :)))

canım benim bebeğimde baş aşağı dönmüştü ama daha doğuma varya tekrar dönermi acaba... bizde yüzünü çok göremedik ondan demek :)) başını eşine yaslamış yastık niyetine kullanıyor:))))

Hafif seviyedemi atlattin sen?? ya eltim oldu ve en şiddetli olanini gecirio korkuttu bizi çok acayip şiş karni gebelikte var o vücut hala su üretiyo bekliyoruz 5 gunde hastane de yatiyo

Hafif seviyedemi atlattin sen?? ya eltim oldu ve en şiddetli olanini gecirio korkuttu bizi çok acayip şiş karni gebelikte var o vücut hala su üretiyo bekliyoruz 5 gunde hastane de yatiyo

Geçmiş olsun ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba,tecrubesı olan veya bılgısı olan arkadaşlar son ıkı buçuk ayda ozellıkle her hafta basına 500 gr alınabılonecegı soylenıyor bu doğru mu?kendımde de gozlemlıyorum yeme alışkanlığım değişmedıgı halde hızlı kılo alıyorum su sıralar

himm o agir atlatmis ha zaten cogu gebe kalinca ohss oluyo artan bhcg ile.ben hastanelik olmadim ama nefes alamadim filan .. benim ohss riskim yuksekti dr.um bunu alnlafi her gun gidip serum yedim 5 sise serumla isi halletik.

bnde cok yerde okudum onu hatta geccen gun takvimimde yaziodu .ben de bu 3 hafta da 2 kilo almisim haftada 500 gr mi da gecmisim anlicagin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…