2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet baktı kalp atışları 140 ve ritmik dedi ama doktorun telaşı beni çok huzursuz etti saatlerdir ağlıyorum sabah nasıl olacak ya daha kotu şeyler söylerlerse naparım bilmiyorum.
ben sanki 30uncu haftaları göremicekmişim gibi hissediyorum eğer o haftalarda olsaydım bukadar telaşlanmazdım da heralde her kontrolde böyle ılerlemeye devam ederse bebeğim beni terkeder diye korkuyorum
bundan sonra nasıl panik yapmadan duracağımı ben gerçekten bilmiyorum ama rabbim neylerse güzel eyler diye teselli edicem kendimi allahım hepinizin yawrularını korusun benimkinide inşallh

tatlım ben seni çok iyi anlıyorum ben de çok zor geçirmiştim o geceyi..
ama sakin olmaya çalış ve mübarek cuma gecesindeyiz istersen biraz kuran oku ve dua et
Rabbim şifa versin ve kimseyi evladıyla sınamasın..

Son düzenleme:
tatlım ben seni çok iyi anlıyorum ben de çok zor geçirmiştim o geceyi..
ama sakin olmaya çalış ve mübarek cuma gecesindeyiz istersen biraz kuran oku ve dua et
Rabbim şifa versin ve kimseyi evladıyla sınamasın..
amin inşallh eğer güzel haberler verirlerse bana yarın akşam yazarım size herkese hayırlı geceler

merhaba,tecrubesı olan veya bılgısı olan arkadaşlar son ıkı buçuk ayda ozellıkle her hafta basına 500 gr alınabılonecegı soylenıyor bu doğru mu?kendımde de gozlemlıyorum yeme alışkanlığım değişmedıgı halde hızlı kılo alıyorum su sıralar:emir_bebek::emir_bebek:
hem dogru hem yanlis..şoyle duşun hamileligi boyunca 20-30 kilo alanda war 10 kilo alan da..kesinlikle oyle olucak diye bisiy yok..ewet daha hizli alinabikir son uc ay ama dikkat eder yuruyus filan yaparsak kontrol edebikiriz insallah..

Herkese iyi geceler
günlerdir kızımın hareketleri eskisi gibi değildi ve bıde 4 boyutlu grmek istediğim için bugün özel bi polikliniğe gittim
çok canım sıkkın sizinle paylaşmak istedim
hamileliğimin 18nci haftasında bebeğim 3 gün geriden geliyodu 2. düzey ultrsn sonuçlarına göre 22nci haftada tekrr gittim detylı ultrasna 1 hafta olmuştu bu arada kendi dktrm hıc cıddıye almadı bugun o fark iki haftaya çıkmış yrn bi dünya test yapılcak tekrar radyoloji uzmanı bakcak ve haftaya doktor mutlaka kontrle gel dedi sanki dünya bşma yıkııldı sureklı kontrllerımı yapan doktorumu olduresım var allahım kımseyı evladıyla sınamasın aranızda bununla karsılasan var mı? inşallah yoktur ama varsa nolur bana doktorunuz neler söyledi soylermisiniz
canim oncelikle Allah sana we bebegine saglik wersin..doktorlar bi haftalik geriligi onemsemiyolar..doktoruna kizma hicbiri bunu onemsemiyo..detaylida benimki de bi hafta geri cikmisti..doktor 3 hafta geri weya ileri olursa bi sorun war deriz dedi..insallah toparlanir minigin lutfen iyi seyler dusun kendini koywerme..
Uzun zamandır girmiyorum kayın vaildemi kaybettik :KK43:
basiniz saolsun..
Allah rahmet eylesin..lutfen kendine dikkat et..

Herkese iyi geceler
günlerdir kızımın hareketleri eskisi gibi değildi ve bıde 4 boyutlu grmek istediğim için bugün özel bi polikliniğe gittim
hamileliğimin 18nci haftasında bebeğim 3 gün geriden geliyodu 2. düzey ultrsn sonuçlarına göre 22nci haftada tekrr gittim detylı ultrasna 1 hafta olmuştu bu arada kendi dktrm hıc cıddıye almadı bugun o fark iki haftaya çıkmış yrn bi dünya test yapılcak tekrar radyoloji uzmanı bakcak ve haftaya doktor mutlaka kontrle gel dedi sanki dünya bşma yıkııldı sureklı kontrllerımı yapan doktorumu olduresım var allahım kımseyı evladıyla sınamasın aranızda bununla karsılasan var mı? inşallah yoktur ama varsa nolur bana doktorunuz neler söyledi soylermisiniz

Bu konu hakkinda bilgim yok ama baska topiklerde gezerken gördüm böyle gelişimi usgde geri çıkan ama doğduğunda birşeyi olmayan kişiler yazmıştı ..inşallah bir sorun çıkmaz ama Kimi zaman doktorlar sırf gözden birşey kaçırmamak için bu kadar korkuytuyorlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah rahmet eylesin canım, Allah sabır versin...

Herkese iyi geceler
Canım Allah sağlıkla zamanında bebeğine kavuşmak nasip etsin inşallah...tez zamanda bu farkın kapanmasını diliyorum, böyle olup sağlıkla doğum yapanlar duydum, inşallah sen de öyle olcaksın, fire vermiycez burda herkes zamanında ve sağlıkla doğuracak inşallah...

sonuçların temiz çıkmış maşallah çok sevindim canım.. darısı bana... yediğine dikkat ederek m gittin yoksa kasmadın mı??

dikkat ettim canım ama çokta değil öyle.. yine tutamadım kendimi çikolata yedim..:))) tatlı şeyleri pek kesemedim... ama şükür bişey çıkmadı.. seninde çıkmaz inşallah

Merhaba arkadaşlar.Dün gece kalbim uzun süreli olarak çok kötü sıkıştı.Ardından nefes darlığı çektim.Yaklaşık 15 dk sürdü.Niye olmuş olabilir acaba?

oo iyimiş bende hamile kalmadan önce öyleydim şimdi takıyorum memelere özgürlük demek istiyorum
Valla hic bi zaman takmadim ben de bana resmen batiyor yaa eve gelir gelmez ilk isim onu cikarmak oluyor.napim artik sarkarsada sutyenin icinde sarktigi belli olmuyor :)
Doktorum büyük ihtimal değişmez dedi. Büyüdüğü için dönmesi zormuş.
anladim cnm.

aaa basiniz saolsun cnm Allah rahmet eylesin

hiç sağlık ocağına gitmedim bütün sağlık ocaklarında bu imkan var mıdır acaba yarın bir sorayım bakalım
Bence vardir cnm kucuk bi alet sonucta.

2.doz tetanoz aşısını oldum ama bu baya ağrıdı ilki vuruncada acımamıştı sonrada ama bunda ağrı olacak gibi birde hangi akla hizmet sol kola yaptırdıysam inşallah ilk olduğu içindir olmasın ağrı

X