2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim 1 saat tokluk.80 2. Saat 68 cikti senim gibi dusuk cikti ne dedi doktor bnmki saatni.kur gerwkiosa.mutlaka 2 saatte bir atistir vok dikkat et dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bana yardımcı olabilir misiniz bebek arabası alıcaz ama ne alacağımı bilemedim..travel sistem olsun ve fiyatı en fazla 500 olsun istiyorum..var mı tavsiyeniz?

O zaman sana önerim var. Hem travel sistem hem baston hem 8 kilo hem de 455 tl. Ben gördüm beğendim. Düşünürsün belki canım. Baston olmasa da olur dersen başka da bakabilirsin tabii. Ben kolay katlanmasını ve hafif olmasını önemsiyorum.

Babyhope BH-3010 Genius Travel Baston

http://www.bebefix.com/Babyhope-BH-3010-Genius-Travel-Baston_43520.html#0

Son düzenleme:
yavru anneler şeker yüklemesi sonuclarını aldım ama değer aralıkları yazmıyor bilemedım

75 gr açlık 85

75gr 1.saat 119

75 gr 2.saat 129 yüksek mi ya bu canım sıkıldı çok çünkü idrar tahlilimdede var birşeyler..

doktor çarşamba bakabilirim dedi pazatresi tatil ay yarın baksaydı keşke yahu canım sıkıldı bu işe

ay gözden kaçmasın lütfen çarşambaya kadar çok sanki netten değer karşılaştırması yapınca normal gibi geldi ama emin olmadım

birde idrardada kesin enfeksiyon var lokosit esteraz negatif olması gerekmiş bende +2 aman böbreğim ağrdı hemen psikolojik olarak ya da gerçek mantar sorunuda vardı ne yapacam ben antibiyotik kullanmak zararlı mı hamilieğin başındada vardı enfeksıyon kronık benımkı sanırım hep çıkıyor

o zaman bol su iç demişlerdi ama şuanda içiyorum demek kı geçmiyor ne yapacam bilemedım

Arkadaşlar ya.Hamile külodu nedir?Ben normal çamaşırlarıma devam ediyorum.Normalde düşük bel giydiğim için karnımı sıkmıyorlar zaten ama bu özel ve gerekli bir şey mi?anlamadım.

Ben 2 aydır kullanıyorum valla çok rahat. Aynı hamile pantolonu gibi yüksek bel, tüm karnını kaplıyor. Eski kilotlarım benim alt karnımı ve kasıklarımı çok sıkıyordu, dünya varmış dedim giymeye başladığımdan beri

cnm niye canın sıkıldıki benim 1. saat 140 2. saat 100 çıktı dr norMAL dedi benimde 75 gr dı başka bi sorun yoksa ferahla cnm gayet ii sonuçların

Son düzenleme:
cnm niye canın sıkıldıki benim 1. saat 140 2. saat 100 çıktı dr norMAL dedi benimde 75 gr dı başka bi sorun yoksa ferahla cnm gayet ii sonuçların

canım ben hiç aralığı bilmiyorum çarşamba günü ancak gösterebilecem,idrarda sıkıntı var şuanda enfeksiyon ama benimki hep olan birşey bundada varsa diye bu hamilelik beni iyce hastalık hastası etti herşeyden korkar oldum..

ay ben giyemem sanırım ama ilerde nasıl olur bilmem,şimdi normal çamaşırlarım oluyor ama sıkan minnaklarda var onları ayırdım

beni sıkar göbek üstü olan herşey hep evde indirirdim ama tabiki ilerde rahatlama olabilir :)

Cumartesi idrarda enfeksiyon çıktı doktor antibiyotik verdi bir de sıkı sıkı tembihledi beni mutlaka kullan diye seker değerlerin iyi görünüyor

öyle karnımı açıp izlerken karnımda hissetmediğim hareketi bile derimde seyirme gibi görüyorum. ne olduğunu çözemedim henüz :)

hadi inşallah haber ver canım

Kızlar o dediğiniz seyirme atan damarlarınız. Rahim damarları normalde kıl kadarken gebelikle beraber kocaman olup şişiyolar ve kütür kütür atıyolar. Artık atışları karından görünmeye başladı.

Cumartesi idrarda enfeksiyon çıktı doktor antibiyotik verdi bir de sıkı sıkı tembihledi beni mutlaka kullan diye seker değerlerin iyi görünüyor

sağol canım panik oldum biran bu idrarı ben nasıl düzeltecem bilmiyorum dikkat ediyorum ama bende herzamn çıkıyor belirti olmazken bile düşükte olsa var..bu yaşıma kadar ütüsüz iç çamaşırı giymedim diğer şeylere dikkat ettim ama oluyor hem mantar hem bu sıkıldım artık

özellikle karnımın yan taraflarında oluyor. demek damarların marifeti.
kızçen napıyor ? güzel pozlar veriyo mu annesine

Benim de ilk oldu yürüyemiyordum ağrı oldu çok dikkat ediyorum ben de gunde birkaç kez çamaşır değiştiriyorum doktor okuldan kapmissindir dedi bir de hamilelikte sık görülür bir durum dedi

özellikle karnımın yan taraflarında oluyor. demek damarların marifeti.
kızçen napıyor ? güzel pozlar veriyo mu annesine

Yok artık vermiyor baş aşağı duruyor doğum pozisyonu da. Artık göremeyiz yüzünü doğana kadar.
Benim moralim bozuk tabii malum faciadan dolayı.
Şimdi gördüm şekerin yüksek çıkmış ama değer çok gibi gelmedi bana sınırı biraz geçmiş. Diyetle normale döner. Su fazlalığı için de sakin panik olma. Muhtemelen şekerden dolayı artmıştır biraz. Hemen normale döner inşallah.

tatlım biz bugün kontrolümüz vardı herşey normal çıktı büyüklükte artış olmamış çok şükür ...
sizinkide normale döner inşallah ...

Gecmis olsun ya bu reflu cok zor rennie benimkini hemen geciriyo ama seninki daha agit sanirim

saol cnm zaten bende reflu vardi simdide hergun oyle olmuyorum o gunku yedigim seye gire degisiyor cok sukur bugun iyiyim.ilac da gaviscon icioedum o sadece 5 dakkalik tahatlatiyor dr lansor verdi onu icmek istemedim ama dun mecbur ictim.

Geçmiş olsun ya..tüh kötü olmuş

saol cnm gece oturur gibi uyudum hic kipirdamamisim 2 kere uyandim onda da seklimi degistirdim devam ettim.

geçmiş olsun canım yaaa.... yemeklerden sonra sakız çiğnemek birde su biraz da olsa rahatlatıyor
deneyim bakim cnm saol.

iliskiyle alakasi yok cnm orda bi damarin atiyordur senin.

arkadaşlar 28. haftamdayım ve ayaklarım şişmeye başladı ayrıca gece kramplarım olmaya başladı önerebileceğiniz bir şey varmı
canim sisme icin tuzu kes kramp icinde hem bi magnezyum takviyesine basla.

Kizlar aranizda asilama yaptiran veya ohss die bise duyaniniz var mı ???

Cnm asilama degil ama tup bebek uaptirdim ve evet ohss oldum.

Ben de dun gittim cnm doktora kafasi asagida poposu gobegimin oldugu yerde ayaklarida sag tarafima dogru midemin orda.yani artik hep o sekiller mi degismicekler mi doguma kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…