2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım ya ben sürekli krem yağ vs ne bulursam sürüyorum ama yinede benim çatlarsa göğüslerim çatlar

inşallah eski halini alır diye umud ediyorum canım.Yoksa Nadide sultan gibi dolaşırım ortalıkta

ilerleyen zamanlarda küçülüyor göğüsler ama sarkarak
benim ilk gebeliğimden önce çok güzeldi göğüslerim sütyen takmasam bile kimse anlamazdı..
hamile kaldım 2 ay içinde büyüdüler çatladılar ben şok oldum..
sonra emzirmeyi bırakınca süt çekildikçe o dolgunlukta gitti
eşim hatta bi keresinde aşkım ne zaman eski haline döncek bunlar dedi
bende 2 çocuk daha doğurayım ondan sonra dedim
töbe töbe yaa :))
çocuk işini bitireyimde hemen estetiğe koşayım

Biz kontrolden geldikçe şimdi kızlar 28 haftaligiz 900 gr civari dedi kilosuna biraz az normale göre dedi ama beslenmede bi skinti gozukmuyo dedi yapi olarakda ince uzun olabilir dedi 2 hafta sonra tekrar gel dedi hiç dogumla ilgili bise demio bu dr bana yaa çok rahat herşey olacağına varır mantiginda 😕😔

bizde şimdiye kadar hiç konuşmadık ama
bi kaç gün içinde görüştükmü sorcam ben.
artık konuyu aççam :)
efendim ziyaret sebebimiz belli :))
ALLAH ın izniyle bu doğum nasıl olacak değinee

benimki küçülse küçülse en fazla yine eski haline döner diye düşünüyorum yani 80 bedene.Ama sarkma olayı offff offf ondan kaçış yok sanırım

yok canım 900 gr az olmuyor normal yani ama fazlada değil,bende geçen hafta gitmiştim 980 gr demişti normal dedi,kg eksik olmasın fazla olması için takılma,benim diğer hamileliğimde de aynı kg artışı bu seyirdeydi 3160gr doğurdum bi sorunda olmadı yani,bana demişti zayıf ve uzun olur diye,sağlıkla doğsunda emzirince sütün bebişe yarar kg alır işallah,ilk aylar çok çabuk kg alıyolar

bi sıkıntı yoktur canım her bebek aynı olmuyo sonuçta. sen sakaryadaydın galiba hangi doktora gidiyosun ben sami kemik'e gidiyorum hiç doğumla ilgili bişe söylemedi bakalım bidahakine ben sorcam

Ne zamandir giremedim buraya... Haberler beni cok sarsti. Iki gündür aglamaktan artik gözlerim sismis vaziyette. Esi hamile olan kac adam öldü acaba diye düsünüyorum... Ya da babasiz kalan cocuklari.... 11 ay önce evlendigi esini kaybeden kadini ve kadinlari....

Bir süre giremeyebilirim...

Kendinize iyi bakin kizlar...

bi sıkıntı yoktur canım her bebek aynı olmuyo sonuçta. sen sakaryadaydın galiba hangi doktora gidiyosun ben sami kemik'e gidiyorum hiç doğumla ilgili bişe söylemedi bakalım bidahakine ben sorcam

Bende karşı odaya Şenol safak a gidiyorum :)

sorma canım bende çok ama çok kötüyüm dünden beri çok ağladım ne yemek yemek ne bişey içmek geliyor içimden(Allah hala içeride olan işçilere yardım etsin ailelerine sabır versin sorumlularında cezasını versin inşallah(

arkadaşlar 28. haftamdayım ve ayaklarım şişmeye başladı ayrıca gece kramplarım olmaya başladı önerebileceğiniz bir şey varmı

Benim de ayaklarım da ara ara şişlik oluyor ve ayaklarımın altı acayip ağrıyor raporluyu bu hafta ona ragmen en iyi çözüm dinlenmek ama dinlediğim halde böyle

Arkadaşlar ya.Hamile külodu nedir?Ben normal çamaşırlarıma devam ediyorum.Normalde düşük bel giydiğim için karnımı sıkmıyorlar zaten ama bu özel ve gerekli bir şey mi?anlamadım.

evet canım ya ben sürekli krem yağ vs ne bulursam sürüyorum ama yinede benim çatlarsa göğüslerim çatlar

Geçen hafta yazmıştım sanırım Ayşe Öner'in kitabında Mustela 9 Months Specific Support Bust - Rahatlatıcı ve Toparlayıcı Göğüs Bakım Kremi'ni öneriyordu .Valla benim göğüsler baya büyüdüğü için korktum ben ,araştırdım biraz netten, aldım dün de başladım kullanmaya :)
Sarktıktan sonra bişey yapılamaz da ,öncesinde belki fayda eder diye düşündüm .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…