2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sen mi ben mi canım ya(((((((((((( kahroldum içim kan ağlıyor.Göz göre göre öldüler.Bukadar ihmal olur mu?Allah yakınlarına sabır versin,ölü sayısı 350 ye yaklaşmış((

Anlastik

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım ya ben bikaç bişey satın almaya çalışıyorum.Adresi giriyorum kabul etmiyor deli olucam

canım ya ben bikaç bişey satın almaya çalışıyorum.Adresi giriyorum kabul etmiyor deli olucam

Valla ben hiç sorun yaşamadım kayıt olurken. Tam olarak ne hata veriyor belki geçici birşeydir. Aldığın şeylere dikkat et, birincisi free shiping olanlardan seç (ücretsiz kargo), ikincisi bir tane sipariş edilenlerden seç, (one piece only seçeneğini seç filtre de) bazıları 5-10-100 filan paket oluyor. Birde dediğim gibi en az 20 gün sürüyor gelmesi onu da göz önünde bulundurman lazım.

please enter english only diyo adresi yazdığımda.Noktalama işaretlerini kullanmıyorumingilizce karakter olduğu için yinede uyarı veriyo ya öf

inşallah canım ya..Allah yardımcımız olsun... :2:

Allah allah birde buradan dene bakalım aynı site ikiside http://turkish.alibaba.com/ Şifre yazarken de sadece rakkam kabul ediyor harf istemiyor.
canım bu siteye şöyle bi göz attım da diğerindeki ürünler daha güzel ve burada minimum şukadar sipariş verilmesi gerek falan diyor.Neyse artık ablama falan yaptırırım çok sağol

22. haftamızda belli oldu ...
ilk belli olduğunda sağ 3 mm sol 5 idi 2 hafta sonra gttimiğizde ise sağ 4 sol 7 küsürdü birde yarın gideceğiz inş artmamıştır ..
benim yiğenimdede vardı ama doğduktan sonra geçti şimdi 1 yaşında inşallah bizimkiside geçer ...

inşallah canım ya
sabahtan beri durup durup ağlıyorum
nette bi ton sey okudum kafayı yicem
3 hafta sonra gel dedi doktor
nası beklicem
bi de amniyon sıvısının bitmesi söz konusuymuş
doktorun sana ne dedi?
bizim ki idrar birikmesinden dolayı büyümeymiş...
bu ne demek oluyor
yani bebekler çişini yapamıyor mu???

canım korkulacak bişiy yok Allah beterinden korusun ...
internetten okuma öyle şeyler hep olumsuzluklar var nette çişini yapıyor fakat idrar yolunda darlık olduğu için çişin bi kısmı geri gidiyormuş erkek bebeklerin % 50 sinde oluyormuş ve büyüme durursa korkulacak bişiy yok olaki durmadı küçücük bir operasyonla doğduktan sonra yol genişletiliyormuş 25 mm çıkanlar olmuş doğduktan sonra hiç bir operasyon gerekmeden geçmiş ... bende öyle umut ediyorum inşallah geçicek sıkma canını

inşallah dediğin gibidir
herşey yolundadır iyidir.
tedavisi vardır
hallolur
kendimi durduramıyorum nete bakmadan duramıyorum
beni haberdar et olur mu
inşallah gecer
bebeklerimiz sağlıklı sıhhatli gelirler yanımıza

Kizlarrr ben de dr
Dan geldim cok sukur kizcem iyi haftasinda cikio tam 3 haftada 2 kilo almisim dr 3 u gecmedigin surece sorun yok dedi karbonhidrat ve yagli cok yeme dedi.ben ekmegi cok yiyom.benden haberler boyle :)

Ben de bugün sızlayan dişimi göstermeye dişçiye gittim, meğersem dişim çürümüş, dişimde koca bi delik açılmış..diş doktoru geçici dolgu yaptı, doğuma kadar idare edicekmiş.. sonra yaptırıcam gerçek dolgu...ucuz atlattım diyorum çünkü diş ağrısından ödüm çıkar benim..

Son 3 ayda diş için de birşey yapılamıyormuş. Allah korusun. Doktorum 4-5-6. aylar içinde yaptıracaksan yaptır sonra olmaz demişti.

Kızlar butikbebede gümüş lingerie diye bi marka girmiş, lohusa hamile pijamaları var, orda altı mavi kapri, üstü pembe kısa kollu kapri pijama var..sizce nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…