2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Cumartesi günü acilisi bende duydum daha benim kizimin citcitli bady den başka biseyi olmadigi için gidicem valla artik ne bulursak o kabalikta inş boşuna gitmiş olmam :)

Benimde aynen, kısa kol çıtçıtlı body başkaca birşey yok, çıplak kaldı çocukcağız. :KK1: Sabah erken gitmek istiyorum bende bakalım oralarda ezilmezsek inşallah :KK53::KK53:

Beni tanıyın diye o gün en sevdiğim lcw tişörtümü giyeceğim. :KK52::KK52: Yalnız ben daha kısa ve daha şişmanım ona göre arayın hehe

$M_20141-4Y5991Z8-859_A.jpg

Benimde aynen, kısa kol çıtçıtlı body başkaca birşey yok, çıplak kaldı çocukcağız. :KK1: Sabah erken gitmek istiyorum bende bakalım oralarda ezilmezsek inşallah :KK53::KK53:

Beni tanıyın diye o gün en sevdiğim lcw tişörtümü giyeceğim. :KK52::KK52: Yalnız ben daha kısa ve daha şişmanım ona göre arayın hehe

Eki Görüntüle 1113398

ayyy bu benim de en sevdiğim lcw tişörtüm :) cıvıl cıvıl çok güzel duruyor :KK52:

Bugün doktor randevum var heyecanlıyım korkuyorumda Allahim yardım etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende temizlik konusunda stres içindeyim temizlikçi tutacak kadar durumum yok ablam gelecekti oda taşınacak,herkesin bir işi var perdeleri yıkayınca eşime veya küçük görümceme astırıyorrum,camlarım küçük olduğu için kolay siliniyor Allahtan..benim plesenta aşağıda dr ağır iş yapma dedi halılar mutfak dolaplarını kafama çok takıyorum başına geçmeyede cesaret edemiyrum .bi şekilde yapılacak mecburen

hamilelikte en zor şey temizlik ALLAH yardımcımız olsun..

kızlar nasılsınız? ya benim oğlan içeriden affedersiniz vajinama öyle bir vuruyor ki ayağı çıkıp geri girecek gibi geliyor çok kokuyorum. canımın acısını geçtim kendisine bir şey olacak diye ödüm patlıyor. Böyle olan var mı aranızda?

benimde arada oluyor canım normal bişeymiş..

Kızlar, cumartesi günü İstanbul Beylikdüzünde hello baby'nin yeni mağazası açılacakmış. %80'e varan indirim diyor. Daha önce hiç gezmedim bu mağazaları, nedir ne değildir? Acaba uygun bebek arabası ve oto koltuğu bulabilir miyiz? :KK49:

Aklımda chicco lite way var ama illa o olacak diyede birşey yok. Hele oto koltuğu konusunda hiç fikrim yok.:KK50:

Sağlıkla alakalı şunları aldım sadece :KK25: Sudocrem'i buradaki arkadaşlar tavsiye etti diye aldım, Desitin'i ise eşim aldı, iş yerindeki arkadaşları tavsiye etmiş. Artık hangisi iyi gelirse onu kullanmaya devam ederiz. 120 ve 240'lık cam biberon, Lansinoh 40 gr krem, bir tanecik emzik (eşim emzik kullanma taraftarı değil, ablamın oğluda sadece 10 dakika kullandı emziği sonra ağzına almadı bir daha ama mutlaka bulunmalı tabi ne olacağı belli olmaz) İşte birazda pamuk mendil...

Bebek çantasını yurtdışından sipariş ettiydim, halen gelmedi. Gelsede içine birşeyler koysam. :KK52::KK52:

güle güle kullan canım çok güzeller :KK49:

Bugün doktor randevum var heyecanlıyım korkuyorumda Allahim yardım etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

korkma tatlım inş güzel haberlerle dönersin :KK49:

Kömür karası bu günden herkese selam olsun. Rabbim tüm ulusumuza sabır versin cümlemizin başı sağolsun. Sabah duydum ben çok üzüldüm. Eminim hepimiz aynı psikolojideyiz şu an. O sebeble çokta renkli olamayacağız sanırım bikaç gün.

Kızlar pazar günü grip gibiydim. Ptesi işe gitmedim sağlık ocağına tetenoz aşısına gittim onu da yapmadılar daha sonra yaparız diye. İalçta veremediler halime. Eve geldim yattım akşam üstü eşim nöbete gitti onun gitmesiyle ateşim 39lara bi çıktı nasıl bir sıtma çıkamıyorum yorganların altından. İlk başta geçer diye kimseyi telaşlandırmak istemedim sonra biraz düştü ateşim. Eşim sürekli aradı kızdı soğuk uygula yanına gelsin bierileri diye. girdim bi duş adım ateşimi 38e düşürünce yattım sabah ter içinde uyandım duşa girdim. rahatlayınca öğlen gibi kalktım işe gittim. akşama kadar dikkat ettim bebiş hiç haraket etmedi çok korktum ağzıma da 2 gündür lokma sokamıyordum direk çıkıyodu geriye. Kalktım hastaneye gittim hemen nstye taktılar önce kalp atışlarını duymayınca ben telaş ettiim acilde ki doktor korkma daha bebeğin nst için ufak doplerle duyarız şimdi dedi. Sonra doplerde duyduk çok şükür.Rabbim o saatleri birdaha yaşatmasın ne bana ne de hiç kimseye. Sonra yatırdılar 2 serum taktılar. Kızım vitamini alınca başladı kıpır kıpır oynamaya.

Bir salgın varmış çokta ağır geçiyormuş ve malum bizler ilaç kullanamadığımız için daha da zorluyor aman dikkat edin. Ben yakalandım sizde yakalanmayın hastane de 26. haftada olan 3 bayandık aynı durumda. Çok mecbur kalmadıkça çıkmayın dışarılara canlarım gerçekten çok zor geçiyor. Hala yüzüm gözüm şiş hapsirip aksırıp duruyorum tek tesellim kızımın hareketleri.

Kömür karası bu günden herkese selam olsun. Rabbim tüm ulusumuza sabır versin cümlemizin başı sağolsun. Sabah duydum ben çok üzüldüm. Eminim hepimiz aynı psikolojideyiz şu an. O sebeble çokta renkli olamayacağız sanırım bikaç gün.

Kızlar pazar günü grip gibiydim. Ptesi işe gitmedim sağlık ocağına tetenoz aşısına gittim onu da yapmadılar daha sonra yaparız diye. İalçta veremediler halime. Eve geldim yattım akşam üstü eşim nöbete gitti onun gitmesiyle ateşim 39lara bi çıktı nasıl bir sıtma çıkamıyorum yorganların altından. İlk başta geçer diye kimseyi telaşlandırmak istemedim sonra biraz düştü ateşim. Eşim sürekli aradı kızdı soğuk uygula yanına gelsin bierileri diye. girdim bi duş adım ateşimi 38e düşürünce yattım sabah ter içinde uyandım duşa girdim. rahatlayınca öğlen gibi kalktım işe gittim. akşama kadar dikkat ettim bebiş hiç haraket etmedi çok korktum ağzıma da 2 gündür lokma sokamıyordum direk çıkıyodu geriye. Kalktım hastaneye gittim hemen nstye taktılar önce kalp atışlarını duymayınca ben telaş ettiim acilde ki doktor korkma daha bebeğin nst için ufak doplerle duyarız şimdi dedi. Sonra doplerde duyduk çok şükür.Rabbim o saatleri birdaha yaşatmasın ne bana ne de hiç kimseye. Sonra yatırdılar 2 serum taktılar. Kızım vitamini alınca başladı kıpır kıpır oynamaya.

Bir salgın varmış çokta ağır geçiyormuş ve malum bizler ilaç kullanamadığımız için daha da zorluyor aman dikkat edin. Ben yakalandım sizde yakalanmayın hastane de 26. haftada olan 3 bayandık aynı durumda. Çok mecbur kalmadıkça çıkmayın dışarılara canlarım gerçekten çok zor geçiyor. Hala yüzüm gözüm şiş hapsirip aksırıp duruyorum tek tesellim kızımın hareketleri.

çok geçmiş olsun canım, neyse ki iyileşmişsin. Çok dikkat et kendine :nazar:

http://www.aliexpress.com/ sitesinden sipariş ettim, 22 dolardı. Ama gelmesi uzun sürüyor işte Nisan'ın 20'nde sipariş etmiştim. Evet canım sırt çantası, yanında biberon çantası, cüzdan gibi bir çanta ve alt değiştirme örtüsü var. Aslında sitede çok güzel şeyler var ama eşim bebek giyeceği yada oyuncak almak istemedi Çin malı diye tutturdu. Gene de çantam gelirse, birşeyler daha sipariş edeceğim.:KK51:

ben bayıldım bu siteye yaa harika şeyler varmış :KK49:

http://www.aliexpress.com/ sitesinden sipariş ettim, 22 dolardı. Ama gelmesi uzun sürüyor işte Nisan'ın 20'nde sipariş etmiştim. Evet canım sırt çantası, yanında biberon çantası, cüzdan gibi bir çanta ve alt değiştirme örtüsü var. Aslında sitede çok güzel şeyler var ama eşim bebek giyeceği yada oyuncak almak istemedi Çin malı diye tutturdu. Gene de çantam gelirse, birşeyler daha sipariş edeceğim.:KK51:

siteye bayıldım kıyafetler harika.Fiyatlar dolar değilde keşke tl olsaydı daha iyi olurdu

geçmiş olsun canım, dikkat et kendine yat dinlen canım..

Eki Görüntüle 1113398
bu tişört şu an üzerimde biliyormusun.Bende çoğu şeyimi lcw den aldım.Pantolonlar ve tişörtler bride bu.

Kızlar lohusalık için pijama falan ne aldınız? Annem sabahlıklı bi pijama talımı almış kolsuz.kaç tane almak lazım ki acaba..bi de internetten bulamıyorum var mı bildiğiniz siteler?

Kızlar lohusalık için pijama falan ne aldınız? Annem sabahlıklı bi pijama talımı almış kolsuz.kaç tane almak lazım ki acaba..bi de internetten bulamıyorum var mı bildiğiniz siteler?

Bende bir tane sabahlıklı pijama takımı aldım, 1 tanede gecelik alacağım, doğumdan sonra pijamı iyi oluyormuş da, doğum esnasında gecelik daha kullnışlı imiş, sürekli doktorlar alttan kontrol ettikleri için pijama giy çıkar uğraşmazmışız, bana da mantıklı geldi, bende bakıyorum gecelik...

benimde arada oluyor canım normal bişeymiş..

ayyy sağol canım ya... inş Rabbim korur bebişlerimizi...

ben bayıldım bu siteye yaa harika şeyler varmış :KK49:

siteye bayıldım kıyafetler harika.Fiyatlar dolar değilde keşke tl olsaydı daha iyi olurdu

Ne ararsan var, eşimin arkadaşları önermiş bu siteyi onlarda mont almışlar kendilerine, birkaç bilgisayar parçası filan... Bizde bu çanta ile ayrıyeten soğuk tutan bir yemek çantası sipariş ettik. Çocuğun mamalarını koyarım diye:KK9: Birde daha yeni sürekli cep telefonunu bozan eşimin abisine 16 dolarlık bir nokia telefon sipariş ettik, artık ne zaman gelirse... :KK1:

Mucar alibaba.com sitenin Türkçesi ama ben yarım Türkçeyi daha karışık buluyorum. O sebeple orijinal olana bakıyorum. :KK34:

bu tişört şu an üzerimde biliyormusun.Bende çoğu şeyimi lcw den aldım.Pantolonlar ve tişörtler bride bu.

Hamile dostu Lcw :KK49: Zaten orası olmasa ben nerden giyinecektim? xxl olmak kolay mı? :KK50:

Havuzlu handa dolaşırken çok uygun ve güzel bir takım gördüm. 30-40 liraya üçlü takımdı. S-M-XS bedenleri var idi. Neyse içeri girdim, aynı takımın L-XL-XXL bedenleri 75 tl idi şansıma işte. Yani benimde almam lazım, gecelik sabahlık ve birde pijama takımı. Pijamayı uygun birşey alacağım da, geceliğe sabahlıktan dolayı iyi birşey alayım diyorum. :KK49:

Son düzenleme:
kızlar ağlamaktan bi hal oldum dünden beri. kendi derdimi unuttum inanki. maden işçilerimize Allah tan rahmet diliyorum.
kömür karası lekeleri alınlarının teri.. hepimizin evlerine bi şekilde girdi mutlaka.. haklarını helal etsinler bize inşallah..

Eki Görüntüle 1113398

Bulurum ben seni hehe

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım benim oğluşumdada var bu problem bizde gecmesi ümidiyle bekliyoruz...
ilk kontrolümde biri 3 diğeri 5 mm idi 2 hafta önce biri 7 yi geçti bakalım perşembe günü tekrar ayrıntılıya giricem inşallah geçmiştir..

çok geçmiş olsun canım ya
napcaz biz :KK43:
senin ne zaman belli oldu
sağda mı solda mı?
kaç santim
bizimki 7 mm
sağ tarafta

3 hafta sonra kontrole cağırdı
nasıl gecicek o günler
başka doktora da gitsem mi bilemedim

kızlar ağlamaktan bi hal oldum dünden beri. kendi derdimi unuttum inanki. maden işçilerimize Allah tan rahmet diliyorum.
kömür karası lekeleri alınlarının teri.. hepimizin evlerine bi şekilde girdi mutlaka.. haklarını helal etsinler bize inşallah..

Ben durumumuzdan dolayı acaba eşi hamile olan varmıdır? Ne yapıyordur şimdi, kimbilir nasıl üzülmüştür diye düşünüyorum elimde olmadan. Allah vere de o üzüntüyle bebeğine de birşey olmasa diye dua ediyorum. Sonra acaba ağustos annelerinden biri varmıdır diyorum. Ölümün her türlüsünden korkarım da böyle yerin altında kaçış olmadan, birde yangın ve duman tövbe yarabbim, düşündükçe tüylerim diken diken oluyor. Tam rakkamı açıklayamıyorlar bir türlü, çocuk işçiler var deniliyor, sigortasız kaçak olarak çalışan var diyorlar. Bu kadar insanımız yaşamını yitirdikten sonra kim ne söylese boş, Allah geride kalanlara sabır versin...

Bulurum ben seni hehe

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bulursan yanıma gelip parolayı söylersin, "sende mi ağustos annesisin" baktın boş boş bakıyor sorduğun kişi, ben öyleyim de deyip kaçarsın. "Aaa" demişse karşındaki o benimdir. :)

Son düzenleme:
X