2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Cnm o zaman kes eleviti bi bildigi vardir kadinin bana da kendi dr.um degilde baska bi dr. Istahin yerindeyae elevit icme bosuna demisti.
cnm lcw deki dediginiz gecelige baktimda sevmedim ya fiyatida uygundu ama almadim linke de girdim cnm valla her kafadan bi ses cikmis en iyisi ikisinden de almak.

inanki bilmiom cnm benimde agrim oluyo ama sanci gibi degil.hani hastaneye gidicek kadar degil.bende asiri derecede mide yanmasi var suan resmen oturup aglicam.insallah seninkide onemli bise degildir.

Ölüyorum ölüyorum nasil yaniyor nefes borum bogazima kadarrr gecmedi sabahtan beriii kafayi yicem hele dunku yanmami anlatmiyorun bile mide hastalarinin ilacindan ict tikkk yok oturup aglicam simdi cok uykum var uyuyamiyorum sanirim neredeyse oturur vaziyette uyumayi denicem.

Gecmis olsun ya bu reflu cok zor rennie benimkini hemen geciriyo ama seninki daha agit sanirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçmiş olsun ya..tüh kötü olmuş

geçmiş olsun canım yaaa.... yemeklerden sonra sakız çiğnemek birde su biraz da olsa rahatlatıyor

günaydın kızlar..
ben ikinci kere şeker yükletmeye gidiyorum... bu seferde 100 mg.. benle beraber bugün şeker yüklemesi yaptıracak 2 arkadaş daha vardı. inşallah temiz çıkar hepimizinki.........

günaydın kızlar..
ben ikinci kere şeker yükletmeye gidiyorum... bu seferde 100 mg.. benle beraber bugün şeker yüklemesi yaptıracak 2 arkadaş daha vardı. inşallah temiz çıkar hepimizinki.........

bende şüpheliydim kendimden annemde şeker var diye.. ama bişey çıkmadı çok şükür, 2.ye gerek duymadık.. geçmiş olsun canım çok, inşallah düşük çıkar.

günaydın kızlar..

bende bugun gıdıyorum cnm hatta ılk posta kanı verdım bile (75mg ) ıse geldım sımdı tekrar gıdıcem ama mıdem bulanmaya basladı bıle aclıktan

günaydın kızlar..

Geçmiş olsun canım.Ben dün ilk dozu 75 lik yaptırdım.Temiz çıktı şükür.Darısı başına.

gunaydin arkadaslar seker yuklemesi yapan hamisler normal gunde
sabah sekerini olsen varmi bide tokluk sekeri.i bende merak ediyorum sabk bnm 87tokluk 114cikiyo hastande bikere olctm
paniktnmi ne yuksek cikiyo sizde nasil acba...

Gunaydin bile diyemiyorum canlarim. Manisada ki olaylardan dolayi yaniyo herkesin ici.size bisey soracağım. 25 haftalik gebeyim ve sol gogsum ara ara agriyo boyle sizi yanma kasinti seklinde tarif edilmez bisey.sanki cekiyolar ara ara koltuk altina dogru.siz de de boyle oldugu oldu mu

Benim de 2 gündür sol göğsümün altı acıyo ve kaşınıyo, niye bilmiyorum ?

günaydın kızlar..

bende bugun gıdıyorum cnm hatta ılk posta kanı verdım bile (75mg ) ıse geldım sımdı tekrar gıdıcem ama mıdem bulanmaya basladı bıle aclıktan

kızlar grev varmış hastanede Soma'da ki şehit madencilerimiz için.
haberim yoktu sabah hazırlanıp gittik ve yaptıramadan geri döndük. sanırım özel hastanelerde grev yok öyle mi?
benim ki yarına kaldı sanırım. sizler iyi haberle gelin inşallah

gunaydin arkadaslar seker yuklemesi yapan hamisler normal gunde
sabah sekerini olsen varmi bide tokluk sekeri.i bende merak ediyorum sabk bnm 87tokluk 114cikiyo hastande bikere olctm
paniktnmi ne yuksek cikiyo sizde nasil acba...
114 yüksek değil ki canım. normal değerde.
Bide seker yukleme testi icin ac mi gittiniz sabah mi gittiniZ

evet canım sabah aç gittim. bi gün önce de akşam saat 10 dan sonra bişey yeyip içme diyolar.

Gunaydin annisler ben simdi sirt ustu yatiyorum karnima baktigimda böyle nabiz atiyomus gibi yükselip indiğini görebiliyorum bu normalmi ya bana biraz acayip geldi nedense bide afedersinjz ama esinle dun gece baya bi uzun zamandan sonra beraber olduk simdi nedense korktum bi alakasi yoktur dimi bisey olmaz

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

seyirme gibiyse bende de oluyo o. tekme desen tekme değil, garip bi kıpırdama oluyor değil mi

Şeker yüklemesini verdim doktor kan ve idrarda istedi fıtıl vermişti akintim var die idrar tahlinini verirken gördüm nasıl değişik olmuş cok fazla bembeyazdi off inşallah birsey olmaz. ..inşallah şekerde çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…