2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Allahım soma daki insanlara yardım etsin evlatlarımızı babasız bırakmasın.Eşi yanında olmayanlara sabır ve güç versin inşallah

Canim güzeller ama bize eğitimde boydan gecelik ve önden düğmeli tercih edin dediler bunlarda yok galiba

Gecelik ben de düşündüm canım ama gecelikle hiç rahat edememişimdir , ama lohusalıkta rahat mı olur ki bilemedim..bi de sıcak olcakya kapri olunca hoşuma gitti bu ama önden düğmesi yok sanırım yanlarda var ,düğmeleri..neyse başka bişii bakayım o zaman...

Bugün doktora gittim ama beğenmedim dokturu aman ben ne olacaksam sorunlu gebeliklere bakan prof. Kadın beni korkuttu başta bebeğin gelişimi nasıl dediler sana kafa çapı normal gibi vs vs korktum sonra yine gelişimi sordu ne dediler sana dıye bende baya korktm şimdi 25 haftalik ama 25+5 çıkti iyi dedi..sonra oradan başka bir doktora gittim erkek ben erkek doktorları daha çok seviyorum konuştum ayrıntı için bir yere gönderdi ama kafamin karıştığı muayene ücreti ödemezsin dedi konuşuruz dedi kafam karıştı 122 tl yatırıyoruz ama yatırma dedi acaba doğumda 5-6 bin hatta üstü mü isteyecek veremeyizde onu aman konuşuruz parayi dedi yeni Prof. Oldu acaba başka birşey mi.809 gr bebişim inşallah iyidir ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gecelik hastanede kullanışlı.Böyle alttan muayenelerde pijamayı indir filan zor oluyormuş.Geceliği direk sıyırıyolar.O yüzden öyle bak

Hadi gözün aydın canım, maşallah ikinize de

Maşallah canım
saolun kizlar

cnm sen baskent hastanesine mi gidiyosun oranin muayenesi de 122.

Kizlar ben de bugun soyle bi geceliklere baktimda fiyatlar ucuyor.3 lu sabahligiyla 200 filan yani.
Ben de diyom ki illa logusa pijamasi almamiza gerek yok büyük beden aliriz dugmeli olmak sartiyla.
Ben bi tane gecelik bi tane de pijama alayim diyorum.

Kizlarrr ben de dr
Dan geldim cok sukur kizcem iyi haftasinda cikio tam 3 haftada 2 kilo almisim dr 3 u gecmedigin surece sorun yok dedi karbonhidrat ve yagli cok yeme dedi.ben ekmegi cok yiyom.benden haberler boyle :)

canım çok sevindim senin adına :)) inş böyle devam eder maşaallah

Aycaaa en son ne zaman dr. A gittin cnm ?

ben geçen ayın 30 unda gittim en son canım.. aslında yarın yine çağırmıştı dr.um eşimde nolur pazartesi git bende gelebileyim geçen
seferde görmedim dedi.. kıramadım onu beklicem..
15 te bir çağırıyor bizim dr.

saolun kizlar

cnm sen baskent hastanesine mi gidiyosun oranin muayenesi de 122.

Canim adanadan ankaraya geldım ya.gazi tip fakültesine..ay valla iyice bi hoş bir oldum hamilelikten beri kac dr değiştim. .

Anladim cnm ben de dicektim yakinlarda gittiysen kilosu boyu filan ne cikti ?

ama arrik bi doktorun olmali cnm.aha surda ne kaldi doguma :)

Valla işte şimdi biri var şükür ama kadını hiç sevmedim o yüz ifadesine bakacam diye bebeğime bakamadım korkudan. Tamam ben ilk gidiyorum sorunlu gebeliklere bakıyormus yanlış anlamış olabilir ama orada normal söyle burada gayet normal neyi vardi size ne dediler de direk size bebek iyi mi dediler böyle deyince korktum. .

Hii kadin normal gebeligi duyunca sasirmis yanlis anlasilmis tabi .. ama sonra seni bebise herseyi iyi dedi dimi ?

Hii kadin normal gebeligi duyunca sasirmis yanlis anlasilmis tabi .. ama sonra seni bebise herseyi iyi dedi dimi ?

Iyi dedi canım bebeğin gelişimi iyi dedi beş gün ilerde filan dedi. .birde aldığım ilaçlari kesmek istiyor magnezyum ne için alıyorsun dedi bende kasılma kramp filan olmasın diye verdi ayrıca kabızlık yaşamıyorum dedm kalsiyumu kesebiliriz dedi bende yeterli derecede kalsiyum aldığımı düşünmüyorum dedim onla takviye ediyorum yeterli olursa dedim. Bu sefer eleviti keserim dedi zaten magnezyum, kalsiyum, demir alacaksın tek tek almış olursun dedi..bunların zararı mi var acaba yani kullansam ne olur. ..

Kizlar merhaba ,
Sizlere bir sorum olacak 3 gundur karnimda gobek hizasinda sancilar oluyor hareket ettikce derin nefes alip verdikce agriyor gecen gun acile gittik bir suru tetkik yapildi fakat hicbirsey cikmadi doktorlar aciklamasini yapamadi bile dogru duzgun onemli bisey degil dediler sizde de boyle oluyor mu yada hic oldu mu nedeni nedir ? midem ile gobek arasi fena agriyor geceleri yatamiyorum 25 haftaligiz
Lutfen bilgi verebilir misiniz

Sent from my iPhone 5 S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…