2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

dert etme canım sen beslenme konusunda dengeli davranıyorsan gerisi bünye meselesi.. ne kadar kilo aldığın değil ne kadarının sende kalacağı önemli..
doktora gidince yine kızacak bana korkuyorumbide aldığım kiloların hepsi bende kalırsa ozaman görürüm günümü ben

ya arkadaşlar sabahtan beri karnımın sağından solundan altından üstünden iğneler batıyor.sabit durdukça sıkıntı yok ama hareket ettikçe mahvediyor beni. ve çalıştığım için ne yapacağımı bilemedim. gaz desem sabahtan beri iki kere tuvalete çıktım değildir ya da olabilir mi bir yardımcı olabilir misiniz.

doktora gidince yine kızacak bana korkuyorumbide aldığım kiloların hepsi bende kalırsa ozaman görürüm günümü ben

Canım endişelenme kalmıyormuş , doğum yapan arkadaşlarım lohusalık bitinceye kadar 7 ile 10 kilo arası gidiyor kendi kendine demişlerdi bana, bu arkadaşlarım hamilelikte 20 ile 25 arası kilo almışlardı..

inşallah dediğin gibi olur canım.Çünkü ben hayatım boyunca en fazla 52 kilo oldum.Şimdi 59 ları falan görünce daha da alacağımı düşündükçe psikolojim bozuluyor galiba

inşallah dediğin gibi olur canım.Çünkü ben hayatım boyunca en fazla 52 kilo oldum.Şimdi 59 ları falan görünce daha da alacağımı düşündükçe psikolojim bozuluyor galiba

Bende dikkat ediyorum ama alınıyor canım ac karnına ve çıplak tartil . tüm boşaltimlari yap

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doktorum beni en son 23 nisanda tartmisti bu sabah tartiya ciktim cikmasaydim keşke 2 kilo kadar almisim doktor ne der bu duruma acep

maşallah canım hem bebeğine hem sana.. kilosu filanda iyi gittikçe büyüyorlar :)

oh masallah bebegıne yavas yavas hepsını yaparsınız canım...

çok teşekkürler kızlar Allah'a şükür hiç üzmüyor oğlum beni. Bundan sonrası da inşallah böyle keyifle geçer

geçmiş olsun canım.. 2 yıl kadar önce bende de b12 eksikliği çıkmıştı 10 tane dodex vurulmuştum ve inan hiiiiiiç acımıyor:))) penisilin ya da antibiotik iğneler gibi değil içini ferah tut...

güneş kremi olarak ben de solante pigmenta kullanıyorum... bana da daha önce bir kadın doğum doktoru tavsiye etmişti... ama kıvamı çok yoğun bence. cilde iyice yedirmek gerekiyor.. kışın ellerim bile çatladığında krem sürmekten kaçındım bebiş için ama 2-3 haftadır bu kremi sürüyorum çünkü doğum lekelerim olsun istemiyorum... elbette bir kremin katkısız saf zararsız olması imkansız ama tamamen kozmetiksiz bir hayat mümkün değil..

Doktorum beni en son 23 nisanda tartmisti bu sabah tartiya ciktim cikmasaydim keşke 2 kilo kadar almisim doktor ne der bu duruma acep
vallaha seninki ne der bilmiyorum canım ama benimki geçen gittiğimde yani 7 nisanda 56 kiloydum çok kızdı böyle devam edersen diyetisyene gçndericem dedi.Bugün tartıldım 59 çıktım offff mahvedecek beni

selamlar herkese kızlar
ben az önce doktordan geldim. iyi haberlerim yok maalesef.
sanırım gebelik şekeri bende de çıktı. 50 mg yüklemeyle 146 çıktı değer.
bi kaç gün içinde tekrar gidip 100 mg lık yaptırmamı istedi. o zaman kesin tanıyı koyucaz dedi.

ayrıca suyumun normalden biraz fazla olduğunu söyledi. daha sık kontrole çağırıcam dedi. çok korkuyoruym bu suyun fazla olmasının neye sebep olabileceklerini anlatmadı. sorunca kork diye söylemedim sadece haberin olsun diye söyledim dedi.
eve gelene kadar elim ayağım titredi valla.

aa kızcam ben artık o doktora seni nasıl korkutmuş öyle... verirsin canım hiç merak etme.. ilk altı ay emzirerek bayağı bir gider zaten sonrada diyet artı spor toparlarsın kendini... gayet fit fıstık gibi olursun :))

Kasilmalar gunde kac kez olmali tehlikeli siniri ne acaba ne son gunleerde tuhaf oluyor karnim

aç karnına tartıldım zaten ama çıplak değildim.Dur bide öyle deneyim.

Ya tuvalete gidip üstümü cikarip tartiliyorum tabi bir kilo filan değil ama 400-500 gr gidiyor kabızlık filan olunca da ağır çıkıyor ama doktorlar onla ilgilenmiyor tabiki heh

canım geçmiş olsun benimde 144 çıkmıştı şekerim.. perşembe tekrar test yapılacak.. yengem gebe eğitimi hemşiresi, onun dediğine göre 170 üzeri şeker risk kabul ediliyor, bizim doktorlar sadece önlem almaya çalışıyor diye tahmin ediyorum...

suyun azını duydumda fazlasını ilk defa duyuyorum, bu kötü bişey değildir herhalde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…