2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım bende evtemizliğimi yapıyorum oda oda ama perde asmıyorum perde işi olursa eşime söylüyorum
sen de asma dikkatli ol.. çünkü kordonu bile kopanlar varmış ALLAH korusun perde asarken.

canım bende evtemizliğimi yapıyorum oda oda ama perde asmıyorum perde işi olursa eşime söylüyorum
sen de asma dikkatli ol.. çünkü kordonu bile kopanlar varmış ALLAH korusun perde asarken.

ayy ne diyorsun ya Allah korusun yavrularımızı bidaha tövbe (((43:

Son düzenleme:
ayy ne diyorsun ya Allah korusun yavrularımızı bidaha tövbe (((43:

yavrularımız ALLAH a emanet ama dr.a gitmişsin nasıl olsa için rahat olsun..üzme kendini zaten yorulmuş bebe bi de üzülmesin..
ben de sadece salonumun camını sildim büfelerin içini sildim şu an sırt ağrısından ölmek üzereyim..
ama temizlik yapmadan da olmuyor hamileliğin en zor tarafı

ben chicco ile ikisinin arasinda kaldim...benden once alirsan haber ver canim cok merak ediyorum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar gunaydin ya benim oglus hiç yerindevynm durmuyo bütün gece karnimi resmen acitti uyuyamadm bu kadar hareketli olması normal mi acaba sizde durumlar nasıl???

Kızlar gunaydin ya benim oglus hiç yerindevynm durmuyo bütün gece karnimi resmen acitti uyuyamadm bu kadar hareketli olması normal mi acaba sizde durumlar nasıl???

Benim kizim da ayniydi dun cok hareketliydi göbeğimi acip izledim saatlerce esimle. Biz de dedik hatta normal mi bu kadar hareket etmesi falan die.normaldir heralde :)) su an yeri geniş oldugundan rahat harelet edio buyudukce daha az hareket eder ya da biz alisiriz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar,bebek arabası için Chicco Liteway Baston
düşünüyorum ama jokerde ve ebebek sitesinde stokta yok düşünüyor.
sizler nerden bakıyorusnuz? ne kadar bilgisi olan var mı?

Benim önceden arada akşamları ayaklarım uyuşurdu özellikle yatarken zorlanırdım sallardım
ama 1-2 haftadır sabah başlıyor artık
Anlamadım ya bu saatte uyuşuyor. kaldırıyorum ayaklarımı filan ama yinede uyuşuyor
çok rahatsız edici bazen duramıyorum boşlukta gibi bacaklarım geliyor

:)))ohh iyiymiş senin doktor

günaydın hamişler nasılsınız?Benim canım sıkkın biraz bugün sabah aç karnına tartıldım ve 59 kilo olmuşumof yaa okadarda dikkat ediyorum nasıl aldım bukadar anlamadım ki.Yani 23 haftada toplam 8 kilo almış oldum offf off

canım sen ne diye perde asmaya kalktın ki ya tühçok geçmiş olsun dikkat et kendine

yap canım tabi bende yapıcam doğumda makyajımı biz güzel bakımlı hamişleriz.Bebişler annelerini güzel görsünler

canım ayak uyuşması b12 eksikliğinden oluyor genelde diye biliyorum ama doktoruna danışmalısın bence bu konuyu

Günaydın annisler seker yüklenmesine gidiyoz bisey cikmicagindan emin gibiyim inş hüsrana uğramak bu arada bende bugün tartldim bugün itibari ile 7 kilo almus bulunmaktayım korkuncccccccc

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ayy bu süper bi yaziymis Bebislerimizin düsünceleri

dert etme canım sen beslenme konusunda dengeli davranıyorsan gerisi bünye meselesi.. ne kadar kilo aldığın değil ne kadarının sende kalacağı önemli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…