2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ıkı bebek arabası arasında kaldım sız ne aldınız veya alıcaksınız ya...yardım edın bana fıkırlerınızı beklıyorum...ve park yatakmı besıkmııııı..kuzenım park yatak almıstı annesıne gıdıyorlarda park yatagıda goturuyorlardı..cok pratk geldı bana
http://www.e-bebek.com/chicco-lite-...si_CHI-15023?gclid=CPTyrYD3pr4CFYjjwgodygQAsA chıcco
http://vimeo.com/61175883 kraft

Bebek arabasi bende hazir onceden olduğu için arastirmadim çok ama burdaki kizlardan chicco lite way çok duydum tercih edebilirsin eğer bebek odasi kurmicaksan tatlim kesinlikle park yatak derim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

s.aleyküm kızlar :))) ben kk ya bayadır takılıyorum ben de sizin gibi hamiştim bebeğimi kaybettim Rabbim böyle uygun gördü hayırlısı buymuşş :))) yaşasaydı ekim annesi olacaktım tabi..neyse sizler adına çok seviniyorum Rabbim hayırlısıyla ve sağlıklı bi şekilde kucaklarınıza almayı nasip eylesin yavrularınızı :))

insanbuuuulll...bebekiiiiiim sana ulaşamıyorum ben yaaa kk da bi ara problem vardı giremedim bi süre sonra bayaaaaa mesajlar attım ulşmıyo herhalde sana kuzum yaaa :KK43:(( nasılsın napıyosun hamişlik nasıl gidiyo ??? :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bebeğine kaybetmeye gerçekten üzüldüm ama dediğin gibi takdir ilahi seninde boyle düşünüp gulmen bence harika birşey o yuzun hep Gülsün Allahım en kisa zamanda sana dünyalar güzeli saglikli hayirli bir bebek nasip etsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlar ıkı bebek arabası arasında kaldım sız ne aldınız veya alıcaksınız ya...yardım edın bana fıkırlerınızı beklıyorum...ve park yatakmı besıkmııııı..kuzenım park yatak almıstı annesıne gıdıyorlarda park yatagıda goturuyorlardı..cok pratk geldı bana
http://www.e-bebek.com/chicco-lite-...si_CHI-15023?gclid=CPTyrYD3pr4CFYjjwgodygQAsA chıcco
http://vimeo.com/61175883 kraft

Kesinlikle chicco. Ben memnunum yani kullanmadım tabiki daha ama cok hafif kendim açıp kapatabiliyorum ve kendim taşıyabiliyorum. Kocaman puset alan tüm arkadaslarımın bir de baston arabaları var.

Park yatak yanında al götür cok kullanışlı ama yatiya kimseye gidiliyorsa. Bizim gibi aynı sehirde iseniz tüm insanlarla gerek olmayabilir. Bir de esim hic beğenmedi park yatakları. Hatta onlara sürekli çadır diyor vazgeçiremedim. O yüzden babaannesinin de ısrarıyla ahşap beşik aldık. Asansörlü 4 çekmecesi var epey is görür gibi. Geldi kurduk bile.
Anlatacağın her şey senin nasıl kullanacağına bağlı :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

http://www.bebefix.com/Baby2go-8844-Ruby-Baston-Bebek-Arabasi_42258.html#0

kızlar bu arabaya bizzat yakından baktım
ve çok beğendim
katlanması doğuştan itibaren kullanılması
hafif olması
benim aradığım tüm özelliklere sahip
tentesi tam kapanıo
ayak örtüsü var
çok güzel ve kullanışlı
ben bundan alıcam kesin karar verdim
paşam sağlıklı sıhhatli gelsin de

Bebek arabasi bende hazir onceden olduğu için arastirmadim çok ama burdaki kizlardan chicco lite way çok duydum tercih edebilirsin eğer bebek odasi kurmicaksan tatlim kesinlikle park yatak derim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

bebek odasını dusunmuyorum canım oda yapıcam ama bebek odası tarzında olmayacak..clasık oda olucak sımdılık park yatak ılerde bakarım normal yatak dıyorum 3-4 yasında kadar kullansın dıyorum...bız annemelr vs gıdıyoruz sehır dısına..benım ıcın ıyı olur ama ınsan bebek odalarınada ozenıyor bılmıyorummmmm karar verıcez..bende chicco lıte vayı cok duydum onu gormem lazım..magazası yok burda tam yatıyormu puset gıbı sekıl alıyormu bılmıyorum goremedım..dogumdan ıtıbaren tam yatabılsın ıstıyorum acıkcası...

bebek odasını dusunmuyorum canım oda yapıcam ama bebek odası tarzında olmayacak..clasık oda olucak sımdılık park yatak ılerde bakarım normal yatak dıyorum 3-4 yasında kadar kullansın dıyorum...bız annemelr vs gıdıyoruz sehır dısına..benım ıcın ıyı olur ama ınsan bebek odalarınada ozenıyor bılmıyorummmmm karar verıcez..bende chicco lıte vayı cok duydum onu gormem lazım..magazası yok burda tam yatıyormu puset gıbı sekıl alıyormu bılmıyorum goremedım..dogumdan ıtıbaren tam yatabılsın ıstıyorum acıkcası...

Canim chicco hakkinda cok iyi yorumlar var, digeri hakkinda pek bir bilgim yok. Park yatak da o zaman senin icin cok mantikli olur. Bebek odasi ben de yapmiyorum, cocuk 3-4 yasina gelince normal oda yaparim diye planliyorum.

Canim chicco hakkinda cok iyi yorumlar var, digeri hakkinda pek bir bilgim yok. Park yatak da o zaman senin icin cok mantikli olur. Bebek odasi ben de yapmiyorum, cocuk 3-4 yasina gelince normal oda yaparim diye planliyorum.

aynen canım bende oyle dusunuyorum 3-4 yasından sonra kafama gore bır oda yaparım bebısıme..sımdılık park yatakla ıdare etsın..chıcco onde gıdıyor kafamda zaten En Büyük TÜRKİYE

Ben Kanz kz 715t jogger trawel sistem alıcam canım..

aleykumselam:) yasadigin uzuntuye ragmen bukadar pozitif bi msj atabilmen cok tatli:)) enkisa zamanda rabbim once gobusunu sonra kucagini doldursun insallah..

hayat devam ediyo canım ilk bebeğimdi çok zor günler geçirdim ama şükür bugünüme beterin beteri var..her şerde bi hayır vardır bu aralar diş problemi yaşıyorum günde 3-4 ağrı kesici almama rağmen gram fayda etmedi 24 saat agrıdı dişim şu an hamiş olsaydım napardım bilmiyorum neyse...3 ay olacak bebeğimi kaybedeli....artık tam gaz ÇALIŞMA VAKTİİİİİİ :))))

Bebeğine kaybetmeye gerçekten üzüldüm ama dediğin gibi takdir ilahi seninde boyle düşünüp gulmen bence harika birşey o yuzun hep Gülsün Allahım en kisa zamanda sana dünyalar güzeli saglikli hayirli bir bebek nasip etsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

AMİNNN CANIMMM Allah razı olsunnn 3 ay olacak bebeğimi kaybedeli artık bebiş çalışmalarına başlayabiliriz :)))

hayat devam ediyo canım ilk bebeğimdi çok zor günler geçirdim ama şükür bugünüme beterin beteri var..her şerde bi hayır vardır bu aralar diş problemi yaşıyorum günde 3-4 ağrı kesici almama rağmen gram fayda etmedi 24 saat agrıdı dişim şu an hamiş olsaydım napardım bilmiyorum neyse...3 ay olacak bebeğimi kaybedeli....artık tam gaz ÇALIŞMA VAKTİİİİİİ :))))

İnşallah tez zamanda bebeğine kavuşursun canım...Allah her şeyin zamanını hayrını biliyor , çalışmalara başla bakalım :nazar: zamanı geldiğinde sen de anne olucaksın inşallah...

kızlar ben öğretmenim...beni bebeğimi kaybettim ama Rabbime olan inancımın ve güvenimin yanında başka bi sebebim daha var benim o kadar çooookkk bebeğim var ki okulumda manevi anneyim ben çocuklarımın tatlı gülüşleri beni kısa sürede hayata bağladı

insanbulla başka topikte tanıştık...çok seviyorum ben bu çatlak kızı yaaa :)))

Allah sabir versin.ne kadar likti gecen yil ben de kaybetmiş tim.ama rabbine şükürler olsun tekrar nasip etti inş seninde en kisa zamanda olur

kızlar hastaneden geldim az önce... bugün bi perde asayım dedim baya bi akıntım geldi ama akıntıyada benzemiyordu daha önce bi kez daha gelmişti...doktorumu aradım saat geç olduğu için doğumhaneye ebeye yönlendirdiler...ay doğumhaneye girince çok tuhaf oldum anlatamıyorum duygularımı...neyse muaayene ettiler nst ile bebeğimi izlediler sorun çıkmadı geldik eve çok şükür.. ama gerçekten panik oldum ilk işim hastane çantamı hazırlamak olur artık..bundan sonra hep tetikte olmalıyız her anlamda doğuma hazır olmak lazımmış...bebeğime bişey olur diye çok üzüldüm ama bişey olmadı çok şükür bundan sonra daha dikkatli olcam inşallah çok üzücü bir durum sizde kendinize dikkat edin kızlar..inşallah sağlıklı bi şekilde yavrularımıza kavuşuruz..hepinize iyi geceler...:KK43::KK43::KK43::KK43:

Selam kızlar, bugün iş yoğunluğundan hiç giremedim. Artık çok takip edemiyorum ama ara ara bakıyorum.

Cumartesi doktor kontrolümüz vardı, bebişim 1025 gr - 33 cm olmuş. Ben de 7 kg almışım toplamda. Şeker ve idrar tahlillerim çok iyi çıktı çok şükür. Bebeğin hareketleri, plasentanın konumu, rahim ağzının ölçüsü filan çok şükür iyi. 4 hafta sonra tekrar gideceğiz hem kontrol, hem de 32 hafta raporunu almak için. :nazar:

Cumartesi ufaklığın odasını da boyattık, sırada gardrop alma işlemi var. Sonrasında da yerleştireceğiz yavaştan inşallah :)

Bizden haberler böyle, herkese iyi akşamlar :nazar:

hazancığım maşallah canım bebişin gelişimi çok iyi..
az kaldı artık böyle güzelce biter inş hamileliğin canım
boya en zor kısım onu da atlatmışsınız güle güe yatsın bebeiş odasında :KK54:

X