2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

[video=dailymotion;xf5fl8]http://www.dailymotion.com/video/xf5fl8_ninni_music[/video]
inşallah yükleyebilmişimdir.
kızlar bu ninniyi dinletiyorum oğluşuma ben. valla bende bayılıyorum ne yalan söyleyim

canım sen bu chicco nun bebek bakım çantasını almıştın. bende şampuanı,sabunu felan ayrı ayrı almaya üşendim.
çantası nasıl kullanışlı mı?
n11 de 47tl fiyatı şuan. alsam çantayıda aradan çıkartmış olur muyum? değer mi yani?

Kizlarr az önce markette bayilacaktim!!!!! Allah`tan yardim ettiler. Bayilicam gidiyorum derken su ve seker yetistirdiler, toparlandim.
Hizli mi yürüdüm farkinda olmadan da kendimden gectim yoksa acikma saatim geliyordu ondan mi oldu bilmiyorum. Markette dolanirken hicbir sey yoktu, kasaya geldim, malzemeleri posete koyamayacak kadar kendimden gectim.

Çok geçmiş olsun canim dikkat etmek gerek eğer boyle tansiyonun falan dusuyorsa cantanda birşeyler tasi ufak agiza atmalik fazlada yorma kendini alisverisi kocan yapiversin artik

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

tambur canım benimde midemle birlikte yemek borusu yanıyor. hatta ben çok korktum ne oldu gırtlak kanseri mi oldum yoksa diye. acı hiç yiyemiyorum acayip yakıyor yemek borusunu. kaldı ki maden suyunu bile içemiyorum canımı yakıyor. şimdi sen de söyleyince rahatladım yoksa haftaya doktora gidecektim valla kanserim diye
sanırım mide asit suyu ağzımıza çıkınca boğazımızı da tahriş etti

canım ayrı ayrı alırsan daha pahalıya geliyor fiyatları.Ve çanta çok hoşuma gitti benim ilk zamanlarda bu chicconn çantasını kullanmayı düşünüyorum büyük ve kullanışlı çünkü.AMa eğer gerekirse ileride yeni bir çanta alırım

Allah allah canom dikkatli ol ya niye olduki böyle acaba?doktora gittin mi?

Bendede var maalesef ayni dert soda gaviscon falan bazen tik demiyor benim kiz ama genelde mideme doğru hareket ediyor ben o yüzden oldugunu dusunuyorum bide artik buyuyolar baski artiyor tabi biraz daha dayancaz artik ne yapalim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım Allah razı olsun ne güzel şeyler paylaşmışsın. benim gibi bu tür kurslara erişemeyenler için nimet bu bilgiler

peki pamukla silicez ya hani, normal pamuk mu alalım yoksa bu baby&me markasının bebek pamuğundan alalım.

evet bende fiyat araştırması yaptım. ayrı ayrı daha pahalı. çantanın büyüklüğünü merak etmiştim. o halde kullanılabilir bir süre.alıyorum sağol canım benim.
bu tür yakınmalara ilaç önermiyor benim doktorum. bunlar katlanabileceğin şeyler, vücuduna her şikayete bi ilaç alma diyor. bende çekiyorum şimdilik canım. ama boğazım fena tahriş oldu. dediğin gibi artık ne soda ne süt hiç bişey kar etmiyor.

Kızlar uyumayan var mi belim çok ağrıyor ateş basiyor uyuyamiyorum sabah iş de var :-(

ben ben ben... gece dınnn sanki beni biri dürtüyor.. yattıktan 2-3 saat sonra kalkıyorum daha da uyku yok.. o yana döne bu yana dön... bugün de gene öyle oldu.. bugün 24+2 olduk ilerleyen haftalarda o 2-3 saati de uyuyamayacam diye korkuyorum.. ALlah ım başka sıkıntı vermesin inşallah hiçbirimize..

rica ederim canım güle güle kullansın bebişin

ben yanlış mı biliyormuşum.. hep duyduğum sırt üstü yatırmayın kusarsa boğulma riski var derler.
bide sırt üstü yatırınca bebeğin kafasının arkası yapışıyor ama ya sağa sola yatırınca güzel şekilleniyor

Marka hic önemli canim temiz olsun pamuk yeterli hatta dedilerki hani islak mendil disarda misafirlik te iyi oluyor gibi dusunebilirsiniz koyun bir pet şişeye su bide yanina pamuk oradada ayni islemi yapin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

vet, ben geçen yazdım ama sanki kimse bana bi şey demedi bende de var aynı sorun.. sadece kahvaltıdan sonra şişkinlik yok.. onun dışında 1 bardak süt bile içsem karnım sabahki gibi değil çok daha gergin ve şiş... neredeyse dik bile duramıyorum karnımın gerilmesinden..

rica ederim canım güle güle kullansın bebişin
teşekkür ederim

aa evet çok mantıklı. öyle ne zor olcak demi. ıslat sil ohh misss...
bebişimizin poposundan kıymetli mi misafirlikte olmak

Cnm sen doktora nereye gidiyorsun ben doktoruma gidiyorum ama rutin ilgileniyo bana kendimi özel hissettirmiyo evlerimz yakın sayılır Çengelköye yakın oturuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tüm paylaşımlar için çok teşekkürler.. benim yaşadığım yerde doktor imkanım bile pek yok.. yaklaşık 150km öteye doktora gidiyorum yani böyle bir kursu takip etme şansım yok o yüzden bu paylaşımlar beni bilhassa mutlu etti..

Sagol canim. Aynen evet esimi aradim sonra, tamam bundan sonra ben yapicam sen bana listeyi ver dedi. Cok feci oldu ya, cantamda aslinda seker var ama market yakin diye cüzdani aldim ciktim. Acaba cok uyuyamiyorum ondan mi oluyor.. Günde kac saat uyuyorsun sen ?

Evet dün aksam okudum internette, hormonlardan mide kapakciklari aciliyomus hemen, rahim de mideye baski yapiyomus. Ay cayir cayir yaniyor.
Soda bana da tuhaf geldi ama cogu kisi önermisti. Süt denicem. Olmadi doktordan gaviscon diye bir surup varmis onu isticem.
Ben hamileligin basinda olusacak sorunlarda okumustum, yoksa ben de cok korkardim valla.

Allah allah canom dikkatli ol ya niye olduki böyle acaba?doktora gittin mi?

Bilmiyorum ki, birkac kere daha olmustu, kan sekerim düsüyo sanirim ama niye bilmiyorum. Yprgun hissediyorum, agirlastim sanki. Hamilelik dertsiz gecmeyecek gibi valla. Doktora gecen idrar enfeksiyonu var mi diye gitmistim, iyiydi hersey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…