2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Çikolataya dondurmaya bende dayanamıyorum hiç sorma.. ondan sonra çikolatadan deli oluyo benim ki içerde kıpır kıpır :KK1: sonlara geldikçe çok tüketmemek lazım, doğuma az kala hurma sadece..

ben başlarda yemiyordum çikolata fazla.içindeki katkı maddeleri olumsuz etkiler falan diye..sonra burda yorumları okudum çikolata yiyince hareket ediyo demişlerdi bende hareket etsin diye çıldırıyodum resmen :KK70: şimdide çocuğu durduramıyorum yumruk kafa tekme kombineleriyle uğraşıyoruz..derken çikolataya alıştım heralde artık canım çok istiyor ama eşime tembihledim ben çok istesemde sen alma tamam mı dedim gülüyo o da bu nasıl manyaklıktır diye :KK37: hurmalara gelince istifledim şimdiden arada bi günde 3 tane olmak üzere yiyorum sonlara doğru artırmayı düşünüyorum doğumu kolaylaştırıyormuş :)

:) ben de dondurmadan cabuk hasta oluyorum. o yüzden henüz baslamadim sezona. :KK70:
beklemedeyim, mayis da ciksin aradan sonra baslayacagim. :) :KK1::KK1:

çok şey kaçırıyosun dersem iyilik mi etmiş olurum kötülük mü bilemiyorum ama...yine de sen bilirsin tabi...o kadar rahatlatıyor ki dondurma tabi kilolarda yapışıyor o da ayrı mevzu :KK37:

eline geçti mi sen bio olanlardan mı aldın yoksa normal mı?ya kredı kartını kullanmıyoruz çok kullanamıyoruz :) kurum değişikliğinde kağıtları geç vermişler maaşı alamadık yüklendik babam yüklendik ay şunları görüp alamayınca canım sıkılıyor :) hep pahalı alacaz biz:18::18::18:

Canım az önce limangodan aldım 2 haftaya anca gelir diye düşünüyorum.bio ne canım ben bilmiyorum?

Taç ın kendi sitesinden baktım %100 pamuk yazıyo,2 tane aldım şu an bayıldım çok güzeller..

kumaşları nasıl acaba...geçenlerde karacanın nevresim takımına bakmıştım eline alınca sanki pamuğa dokunuyormuşsun gibi o kadar güzel ki..fiyatlarıda fena ama 95 tl :KK51:

Canım az önce limangodan aldım 2 haftaya anca gelir diye düşünüyorum.bio ne canım ben bilmiyorum?

:) organık demek diye biliyorum yanı en azından yurt dısında yasarken bio diye satıyorlar organıklerı, burada bazı nevresim takımalrı 50 kusur onlarda bıo yazıyorda onlardan mı aldın demek istedim.. bende alayım bari akşama kart durumuna göre güzel duruyorlar

klozet takımı vardı benim kristalin iyi gibi yıkayaıp durdum birsey olmadı sonuçta taçın yan ürünü kötüde olmaz

kumaşları nasıl acaba...geçenlerde karacanın nevresim takımına bakmıştım eline alınca sanki pamuğa dokunuyormuşsun gibi o kadar güzel ki..fiyatlarıda fena ama 95 tl :KK51:

Canım elime geçmedi sipariş verdim yeni..taçın kendi sitesinde %100 pamuk yazıyordu ona güvendim..

kızlar,
dogum ftografcısın yaptıgı bazı dogum hikaye videoları var dogum öncesi aileyle
inanılmaz güzel inanılmaz heeycanlı izlerken kendinizi tutamayacaksınız çok duygulanacaksınız..

http://vimeo.com/87447103

Inanmiyorum ne güzel!!! Özellikle kadinin dogurduktan sonra bebegi kucagina aldigindaki gülüsü... Hani bütün sancinin cilenin sona eris ani.. :)
Cok da güzel net videolar, begendim!!!!!
Tabi gözlerimden yaslar da hemen süzülüyor. :KK1:

:) organık demek diye biliyorum yanı en azından yurt dısında yasarken bio diye satıyorlar organıklerı, burada bazı nevresim takımalrı 50 kusur onlarda bıo yazıyorda onlardan mı aldın demek istedim.. bende alayım bari akşama kart durumuna göre güzel duruyorlar

klozet takımı vardı benim kristalin iyi gibi yıkayaıp durdum birsey olmadı sonuçta taçın yan ürünü kötüde olmaz

Geldiğinde bakıcam inşallah iyidir kötü olduğunu düşünmüyorum zaten de ..bu internet sitelerinden bişii aldığında beğenmezsen iade edebiliyosun ve paranı hemen geri yatırıyolar canım zaten..

Taç ın kendi sitesinden baktım %100 pamuk yazıyo,2 tane aldım şu an bayıldım çok güzeller..

Ya ben bir sey soracagim, benim 90*50 besigin ölcüsü. Bu nevresim takimlari hep 100*150... Sonra kücük bebek yastikta mi yatar, bu yastiklar cok büyük görünüyor?

Önerisi olan var mi???? :)

kızlar,
inanılmaz güzel inanılmaz heeycanlı izlerken kendinizi tutamayacaksınız çok duygulanacaksınız..

Ayy çok güzel..ağladım ya çok güzel..Alla bize de nadip eder inşallah..

Ya ben bir sey soracagim, benim 90*50 besigin ölcüsü. Bu nevresim takimlari hep 100*150... Sonra kücük bebek yastikta mi yatar, bu yastiklar cok büyük görünüyor?

Bilmiyorum ki valla , öyle beğendim aldım ben ama beşiğe göre kıvırtırım artık yanlardan büyük gelirse..çok beğenince atladım alıverdim :KK1:

Senin beşiğin park yatakmi canim bu hazir nev takimlari büyüyen besiklere gore yani fix ölçü değişmiyor küçük bebek o kadar büyük yastikta yatamaz canim anca hani bazi alt acmalarda yastikta varya onun gibi bisey yaptirman lazim bende öyle yapicam

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlar,

çok güzel bir paylaşımdı teşekkür ederim ...doğuma adapte olamıyorum pek sanırım böyle videolar izlemek iyi gelicek bana gözlerim doldu izlerken

Senin beşiğin park yatakmi canim bu hazir nev takimlari büyüyen besiklere gore yani fix ölçü değişmiyor küçük bebek o kadar büyük yastikta yatamaz canim anca hani bazi alt acmalarda yastikta varya onun gibi bisey yaptirman lazim bende öyle yapicam

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

park yatak olursa nasıl olacak nevresim takımı canım..

ben park yatak düşünüyorum

park yatak olursa nasıl olacak nevresim takımı canım..

ben park yatak düşünüyorum

Bildiğim kadari ile onların ölçüsü 60×120 ben bi ara 70×140 olculi satiyodum ama su an yok piyasada da hic denk gelmedim herhalde çok talep yok ama yine 100×150 kullanilir fazlasini carsafin sonuçta yatagin altina kivirirsin önemli olan yorgan ölçüsünü doğru almak bide yataklariniza mutlaka sivi geçirmez Alez almayi unutmayin kizlar onla un bebek ölçüsü 70×140 park yataklara rahatlıkla olur

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

çok şey kaçırıyosun dersem iyilik mi etmiş olurum kötülük mü bilemiyorum ama...yine de sen bilirsin tabi...o kadar rahatlatıyor ki dondurma tabi kilolarda yapışıyor o da ayrı mevzu :KK37:

:KK52::KK52::KK52::KK52: Simdi bile hasta olacak gibiyim, grip oluyorum sanirim. Basim catliyor, yerimden kalkinca basim dönüyor, genzim dolu gibi...
Dondurma yesem yataklara düserim. :KK52::KK52::KK52:
Bir de ben tatliya cok düskün degilim. Cikolata falan sevmem ::KK70::KK70::KK70::KK70:D:
Tabi ben de kilolari meyveden alicam bu gidisle :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Bilmiyorum ki valla , öyle beğendim aldım ben ama beşiğe göre kıvırtırım artık yanlardan büyük gelirse..çok beğenince atladım alıverdim :KK1:

Hehehe :KK70: Güle güle kullansin bebis :) Ya aslinda evet bir sekilde kivrilir da. Ben niye o kadar inceliyorum ölcüleri bilmiyorum. Esimden bulasti bu
huy bana, titiz. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Yok park yatak almadim henüz. Esimle napsak diye düsünmelere devam ediyoruz. Benim besik kücük besik. http://www.heise.de/imagine/mWqhio67X8JUy0oi21geH6Pb90s/gallery/Die-Wiege.jpg sunun gibi, antikacidan almistik, gündüz bunu kullancam uyutmak icin falan. Ama gece icin park yatak ile yataga baglanan yataklar arasinda gidip geliyoruz.

Acaba terzide mi yaptirsam? Elimden gelse ben yapardim ama... En iyisi yaptirmak galiba. Büyük besik alinca nevresim alirim, cok da tatlilar ya...

Bildiğim kadari ile onların ölçüsü 60×120 ben bi ara 70×140 olculi satiyodum ama su an yok piyasada da hic denk gelmedim herhalde çok talep yok ama yine 100×150 kullanilir fazlasini carsafin sonuçta yatagin altina kivirirsin önemli olan yorgan ölçüsünü doğru almak bide yataklariniza mutlaka sivi geçirmez Alez almayi unutmayin kizlar onla un bebek ölçüsü 70×140 park yataklara rahatlıkla olur

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

sağol canım sen mağazada mı yoksa evde kendin mi satıyorsun :)
var mı şuanda böyle bebeklere yönelik sattığın birşeyler

Simdi netten biraz okudum da en az 1 yasina kadar yastik önermiyor doktorlar diyor herkes, yastiksiz yatiyormus bebekler.

X