2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Haklı bir kararsızlık olmuş.Of ya kafam iyice karıştı.

Doktorlarınıza güvenmiyo musunuz arkadaşlar? Sonuçta yapılması çok sakıncalı olsaydı hiç bir doktor yapmazdı bence.kadının biri çıkmış sakıncalı demiş diye yaptırmayayım mı diye düşünüyorsunuz.şeker çıkmazsa tamam ama ya şeker varsa bebeğinizin sağlığı riske girmiş oluyor.bunu herkes yaptırıyor dünyada tek yaptıran siz değilsiniz , yaptıran kendim de dahil hiç bir hamileden bu testle ilgili kötü sonuçlara sebep olduğunu duymadım..tam tersine şeker varsa önlem alınıyor.siz bu konuda ihtisas yapmış doktorlardan daha iyi mi bileceksiniz anlamıyorum..karar sizin tabi ki..

kız sen niye o kdar bekliyon ki
çok görmek istersen
önce gidersin..doktor almıcakmı
bak bana mayısın ortasında gel dedi
ben gidicem bu hafta :KK70:
çok merak edersende
baska doktora da gidebilirsin
her zaman bi başka göz iyidir

yaa bu sefer böyle oldu çünkü randevuyu direk doktor ayarladı.. ama 8 mayısta gittikten sonra mayısın sonuna doğru birde devlet hastanesinden randevu alıcam ne bu canım beklenmiyor 37 gün dile kolay...

2 gün içinde karar vermem lazım bebeğim için en iyisi olsun inşallah işin içinden çıkamıyorum artık olmadı doktoruma sorucam. sen niye kararsız kaldın

Benim kayınvalide emekli hemşire.Sanırım aynı programı izlemişsiniz.O da şöyle dedi:Önce açlık,sonra tokluk şekerini ölçtürelim.Herhangi bir sorun yoksa şeker yüklemesine de gerek yoktur.
Benim de mantığıma yattı işin doğrusu.Bundan dolayı kararsızım :KK43:

ne zaman tasinacagin belli mi canim?

mümkün oldugunca stres yapma kendine...

buldugun bilgileri paylasabilirmisin canim ya...cok korkuyorum ben dogumdan:18:
cnm tasinicagim evdeki kiraci temmuza cikarim demis dur bakalim cikicaklar mi?? Cikmazlarsa rezil olurum.

ay canım benim çok sağol önerilerin için
hemen bakayım
ama 220 lira vermem ya bi uyku setine ..çok para
ama sen gene de söyle neresi bakiim:KK52::KK52::KK52::KK52:
cnm 220 lik instagramda ..instagramin var mi soylim adini.
Bu arada limangoda bugun tac var cnm ordada uyku seti var bi bakivar.

günaydın herkese .. :KK3::KK3::KK3:

bebeğimi görmeyeli 35 gün oldu :KK43: perşembe günü randevumuz var iple çekiyorum resmen... bu randevu aralıkları ne zaman kısalacak haberi olan varmı???
Aaa cnm niye o kadar uzun zamanda gidiyosun ben 10 gunde gidiyodun son zamanlarda 3 haftada bire cikardik.
canan karatayın bi konuşmasını duydumda bebeklerde insülin direncine neden olduğunu söyledi.. kafam karıştı o yüzden
ayol canan bi laf etti herkesi sasirtti.icicegin bi bardak sekerli su be gülüm icip bi kan veriver.

Doktorlarınıza güvenmiyo musunuz arkadaşlar? Sonuçta yapılması çok sakıncalı olsaydı hiç bir doktor yapmazdı bence.kadının biri çıkmış sakıncalı demiş diye yaptırmayayım mı diye düşünüyorsunuz.şeker çıkmazsa tamam ama ya şeker varsa bebeğinizin sağlığı riske girmiş oluyor.bunu herkes yaptırıyor dünyada tek yaptıran siz değilsiniz , yaptıran kendim de dahil hiç bir hamileden bu testle ilgili kötü sonuçlara sebep olduğunu duymadım..tam tersine şeker varsa önlem alınıyor.siz bu konuda ihtisas yapmış doktorlardan daha iyi mi bileceksiniz anlamıyorum..karar sizin tabi ki..

Tıp bilimi bana çok güvenilir gelmiyor.Yıllar önce bypass ameliyatından sonra sıkı bir diyet uygulanarak hastaların bakımı yapılıyordu.Şimdiyse dr lar diyorlar ki ne bulursanız yiyin.E durum bu kadar ters olunca bizim de güvensizliğimizin olması niye yanlış olsun?

doktora güvenmek sorgulamamak anlamına gelmiyor.. tabiki güveniyoruz doktorlarımıza. ayrıca yapılmaması gerektiğini söyleyende alanında uzman bir doktor.. kısa vadede olumsuz sonuç görülmeyebilir ama belkide uzun vadede olumsuz sonuçları var.. bunu araştırmadan bilemeyiz. araştırırkende kafamıza göre değil yine doktorların söylemlerine göre düşünüyoruz.. elbette herkesin kendi kararı..

Benim kayınvalide emekli hemşire.Sanırım aynı programı izlemişsiniz.O da şöyle dedi:Önce açlık,sonra tokluk şekerini ölçtürelim.Herhangi bir sorun yoksa şeker yüklemesine de gerek yoktur.
Benim de mantığıma yattı işin doğrusu.Bundan dolayı kararsızım :KK43:

ben kararsızlığımı doktorumla konuşucam. son kararı birlikte almamızı sağlıycam.

cnm tasinicagim evdeki kiraci temmuza cikarim demis dur bakalim cikicaklar mi?? Cikmazlarsa rezil olurum.

cnm 220 lik instagramda ..instagramin var mi soylim adini.
Bu arada limangoda bugun tac var cnm ordada uyku seti var bi bakivar.

Aaa cnm niye o kadar uzun zamanda gidiyosun ben 10 gunde gidiyodun son zamanlarda 3 haftada bire cikardik.
ayol canan bi laf etti herkesi sasirtti.icicegin bi bardak sekerli su be gülüm icip bi kan veriver.

bir bardak şekerli su :KK9::KK9::KK9: deliiii:KK9::KK9::KK9::KK37::KK53::KK53:

Tıp bilimi bana çok güvenilir gelmiyor.Yıllar önce bypass ameliyatından sonra sıkı bir diyet uygulanarak hastaların bakımı yapılıyordu.Şimdiyse dr lar diyorlar ki ne bulursanız yiyin.E durum bu kadar ters olunca bizim de güvensizliğimizin olması niye yanlış olsun?

doktora güvenmek sorgulamamak anlamına gelmiyor.. tabiki güveniyoruz doktorlarımıza. ayrıca yapılmaması gerektiğini söyleyende alanında uzman bir doktor.. kısa vadede olumsuz sonuç görülmeyebilir ama belkide uzun vadede olumsuz sonuçları var.. bunu araştırmadan bilemeyiz. araştırırkende kafamıza göre değil yine doktorların söylemlerine göre düşünüyoruz.. elbette herkesin kendi kararı..

Herkesin kendi kararı tabi ki kızlar araştırın tabi ki ben sadece şunu söylüyorum , yaptıran arkadaşlarımdan kötü bişii duymadım doğurdular çocukları büyüdü bile...duyduğum gördüğüm tecrübeleri anlattım..bi bardak şekerli su işte büyütüp dert etmeyin kendinize demek istedim yanlış anlaşılmak istemem..herkesin kendi kararı sonuçta..

Herkesin kendi kararı tabi ki kızlar araştırın tabi ki ben sadece şunu söylüyorum , yaptıran arkadaşlarımdan kötü bişii duymadım doğurdular çocukları büyüdü bile...duyduğum gördüğüm tecrübeleri anlattım..bi bardak şekerli su işte büyütüp dert etmeyin kendinize demek istedim yanlış anlaşılmak istemem..herkesin kendi kararı sonuçta..

belkide haklısındır canım bizde ölçüp tartıyoruz işte.. evlat naparsın :)

Bu taç markasinin yan ürünü ona gore almaya karar verin canim bide baktim ürünün ne olduğu yazmiyor yani pamukmu nedir ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Taç ın kendi sitesinden baktım %100 pamuk yazıyo,2 tane aldım şu an bayıldım çok güzeller..

Taç ın kendi sitesinden baktım %100 pamuk yazıyo,2 tane aldım şu an bayıldım çok güzeller..

eline geçti mi sen bio olanlardan mı aldın yoksa normal mı?ya kredı kartını kullanmıyoruz çok kullanamıyoruz :) kurum değişikliğinde kağıtları geç vermişler maaşı alamadık yüklendik babam yüklendik ay şunları görüp alamayınca canım sıkılıyor :) hep pahalı alacaz biz:18::18::18:

X