2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim ben zaten onlardan kullaniyorum. :) Pat diye kesmiyor tabi normal jiletler gibi ama yine de dikkatli olmazsan, yanlislikla bastirirsan fazla falan ufak yaralanmalar doguruyor. Ayna karsisinda hic beceremem o manada demistim. :KK52::KK52:
hii anladim cnm ben o tarafimi hic yapmadim bilmiorum bacak kolay oluyodu tabi.du bakalim ben de bugun bi agda macerasi dusunuyorum.

aha iate ben de aynisini hissediyorummmm

Canim benim Allah gonlune girr hayirli saglikli evlat versin Tesekkur ederim biraz daha rahatladim şimdi :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
Saol cnm amin insallah Allah hepimizinin gonlundekini versin.
durun bende göbiş paylaşayım
kizlarrr fotograflardan anlasildigina gore sismisizZzzzzz :)))) uyuyup uyanayomda ben de eklim foto bugunlerde bi atak yapti gobegim.

Kizlar gobek deligime bisiler olmus disari dogru pirtlamak uzere sanki onceden icime bagliydida kopmus gibi... sonra gelelim memelere aynada bakinca omuzlarima kadar yesil damarlarrrr resmen gorunuyor..
Gobege gelince kizlar
_ nefes almam zorlasti
_sirtim belim kopuyor
_egilemiyorum
_gece solumdan sagima donemiyorum
_eskisi gibi hizli degilim
_cabuk yoruluyorum
_magnezyum icmeme ragmen gece kramp giriyor bazen

Benden haberler böyle. ...

Son bisey yazip yatiyorum.
Simdi kizlar
Asla killi tuylu bi tip degildim sonra bu tup bebek tedavilerinde igneydi ilacti hormonlarimin agzina tukurduler.ustune de gebe kalinca karnima surdum badem yaginini sunu bunu benim gobegim felaket tuylendi.
Sinir oluyorum gorseniz varya ck cirkin duryor doktora acmaya utaniyorum.yeni hamileydim bi kere almistim yine uzadi.
Simdi diyorum ben bu tuyleri bugun agda mi yapsam???
Her gelen fikrini yazsin muckk...

Simdi kizlar
Asla killi tuylu bi tip degildim sonra bu tup bebek tedavilerinde igneydi ilacti hormonlarimin agzina tukurduler.ustune de gebe kalinca karnima surdum badem yaginini sunu bunu benim gobegim felaket tuylendi.
Sinir oluyorum gorseniz varya ck cirkin duryor doktora acmaya utaniyorum.yeni hamileydim bi kere almistim yine uzadi.

Evettt ben yapiyorum sahsen :)) anlattığı tum belirtiler bende de var

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evettt ben yapiyorum sahsen :)) anlattığı tum belirtiler bende de var

Simdi kizlar

Kızlar göbekteki tüyler lohusalıkta dökülüyor tecrübeyle sabit..almayın bence tüylerinizi..herkesin göbeği o durumda benimki de..

Günaydın 2 saattir yatakta dönüp duruyorum daha doğrusu dönmeye çalışıyorum bacaklarım sizliyor resmen romatizmali teyzeler gibi oldum

Kızlar gece uyumaya çalışırken ayaklarımın uyuşmasından yatamıyorum
doktor osteocare verdi ama Hergün değil 2-3 günde bir kullan dedi
bende arada alıyorum çok düzenli olmasada...
Sizde var mı aynı sorun. Ne kullanıyorsunuz??

Son düzenleme:
Günaydın 2 saattir yatakta dönüp duruyorum daha doğrusu dönmeye çalışıyorum bacaklarım sizliyor resmen romatizmali teyzeler gibi oldum

Sen benim gibi olmuşsun..20. Haftadan beri öyleyim..bacaklarım sızım sızım sızlıyor.ben bi yöntem buldum bunun için.yatağıma sıcak su torbası koyuyorum canım.tam ayaklarımın altına.rahat uyuyorum..sıcak su torbasının üstüne havlu sarıyorum yalnız, yoksa çok yakıyo ayaklarımı..bi dene istersen..

Çok tatli maşallah valla ben geçen 7 aylık hamile bir bayan gördüm hiç karni yoktu ben 6 aylık boyle birsey neden benimki küçük dedi
Yalnız karın büyükçe şikayetler artıyor ve millet eee şimdiden böyleyse yarın ne yapacan :KK66:

Sorma cnm benimde korktugum o zaten asil bebegin kilo alacagi gynler onumuzde mecbur bebise yrasin die yiyiyoruz onlar yetr gunluk akalori ihtiyacina e onlsrlada doymuyo insan diger yediklerimizde al sana kilo e ceviz badem yumurta pekmez sut meyve hrgun yenecek bi kerr

günaydın hamişler
ufak tefek rahatsızlıklar dışında herkes iyidir umarım..
sizlerin yazdığı gibi benimde nefes darlığım ve çabuk yorulmalarım oluyor.
ve bu aralar çokça otururken bel ağrım ve gece uyurken bile bacağımdan ayak parmağıma giren kramplar oluyor. çok canım yanıyor:18:

ayrıca bi sorum olacak kızlar. haziran ortasında benim otobüsle 11 saat süren ya da uçakla 1 saat süren bi yoluculuk yapmam lazım.
otobüse 11 saat dayanacağımı sanmıyorum ama uçağa bidiğimde de kalkışlarda acayip kasılıyorum.
kendimden geçiyorum resmen.
bu yüzden korkuyorum herhangi bi aksilik yaşanırsa uçakta diye :18:
sizce ne yapmalıyım?

günaydın sevgili annişler ve bebişler :) geçen hafta şeker yüklemesi yapılmıştı sonuçlar gayet iyi çıktı . ben fazla kilolu hamişlerdenim. dr a pek hissedemiyorum demiştim yağ tabakasından dolayı demişti. demekki bizim sıpa artık büyüdü tekmeleri hissedebilyoruz. dün gece benim kociş sırtını dönüp yatmıştı bende ona sarılıyordum oğluşum babasının totosuna bi tekme atmış kociş şok oldu ve çok mutlu olduk :KK16:

Bnmki ayni oglum gibi kimil kimil hic durmuyo gun icerisnde coj az hareketsz oluyo tekmeler hareketlr disaridan gozleniyor katdesim abisine bnziyeck yandik diyo oglum cok hareketlidr gercektn ikisiyle yandim yandim bnde yine 3 ay bitmeden ne kilo kalir ne bisi

günaydın hamişler
ve bu aralar çokça otururken bel ağrım ve gece uyurken bile bacağımdan ayak parmağıma giren kramplar oluyor. çok canım yanıyor:18:

ayrıca bi sorum olacak kızlar. haziran ortasında benim otobüsle 11 saat süren ya da uçakla 1 saat süren bi yoluculuk yapmam lazım.
otobüse 11 saat dayanacağımı sanmıyorum ama uçağa bidiğimde de kalkışlarda acayip kasılıyorum.
sizce ne yapmalıyım?
bence doktoruna sormalısın canım, doktorun izin verirse gidersin.benim de 2 hafta sonra kuzenin düğünü var ama izin yok gidemiycem mesela.en iyi doktorun bilir bence.

arkadslar merhaba,son ıkı gundur her ne oldu ıse karnım ekstra buyumus gıbı,bırdenbıre,gaz yapacak urunlerde yemedim ama anlamadım,tartıldım 600 gr bırden almışım,sasırdım,yuruyusum dahı değişti,sızde buna benzer bı değişim yasadınız mı?:44::emir_bebek:

yaa bende de aynı durum söz konusu sürekli gazım var halbuki çok dikkat ediyorum birde kilo almam çok hızlandı üstelik yeme alışkanlığım aynı olmasına rağmen .bu zamana kadar kilo alışım çok ideldi ama değişip böyle giderse diye çok korkuyorum şimdi:KK43:(

Benim göbeğimin aynısı canım bu:KK49: ben senden bi hafta gerideyim.daha çooookkk büyücek Allah kolaylık versin bize inşallah :KK1:

Off ya bugun itibariyle 8 kilo almisim yaaa nasil durdurcam bu kilo alma isini son kont de dr da dikkat et dedi bel agrim cok fena oturunca ayaktayken bisi yok ama yatarken saga sola donwyim drkn cok canim yaniyo sanki butun kemiklerim kirik hele oturup oturup kalkinca zor 3 4 adim atiyorum sonra duzeliyo ama ilk adimlarda bildigin canm yaniyo

cnm ben 11 kilo aldım gerçekten yatakta dönüşlerim çok sancılı kalçama ağrı giriyor oturup kalkmalar da sıkıntılı hemen yürüyemiyorum karnım acayip kasılıp sertleşiyor ve çok sık oluyor bugün dr kontrolüm var sorcam bakalım

günaydın hamişler

sizce ne yapmalıyım?

7. aydan itibaren uçağa almıyolar canım bilgin olsun.

Simdi kizlar

cnm bana badem yağını sakın kullanma dedi arkadaşlarım çok kıllanma yapıyormuş en iyisi bebe yağı yada illa doğal olsun diyorsanız susam yağı. dr ban elainee diye bi yağ verdi bebe yağıyla karıştırıp sürüyorum kıllanma olmadı çok şükür

X