2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben eşime tembihledim olur da gece beni sırtüstü uyurken görürsen uyandır dedim.o da dün gece uyandırdı fakat öyle bi derin uyuyormuşum ki deprem oluyo sanıp kocama bir yapışmışım korkudan adam uyandırdığına pişman oldu valla.zor sakinleştirdi beni:KK52: gündüz küçük bi deprem olduydu da korkmuşum...

benımkıde bılıyor ama kensısı zten cpok derın uyur

Herkese Merhabalar;

Kızlar bu şeker yükleme testine ortalama ne kadar verdiniz ? Yarın kontrolüm var da bir fiyat alayım dedim :KK17:

canım kefirle ilgili daha önce bikaç yazımız oldu bende kefir bağırsaklarımda mikrobik şeyler oluşturdu 15 gün ishal oldum doktoruna danışmadan kullanma bence ben o organizmalar bebeğede bulaşır diye bıraktım nettende bakarsan kefir okadarda masum değil

Allah allaaahh ne kadar tüketiyordun canım? hamilemiydin?

:nazar: evet canım hayırlısı bakalım dr mla konuştuk oda epidural ağrısız doğumu tavsiye etti öyle
olacak inşallah aksilik olmazsa

walla iyi cesaretlisin kız
ben korkuyorum ondan neden bilmem
bu alt taraf uyuşan dimi????
hani belden iğne yapılan sezaryan??
aslında çok istiyorum ,ilk ben göreyim bebişi diye ama
alt taraf uyuştuğu an ..oynatamayınca ben kafaları yerim o dakika
ilkinde
komple bayılltın dedim..
tüm narkoz oldum
bunda bilemedim daha :KK53:

Ama ben sağlık ocağını aradım bana dediler ki bu hastanede yapılan birşey burada yapamayız :KK30:

ay benim aile hekimi işi gücü bıraktı benle ilgilenio heralde:KK52:
habire arıyo yok su ayda su var, bu ayda , bu var diye
aman unutma gel kan tahlili yapalım gel idrar tahlili yapalım die :KK70:
walla özel doktorum bu kadar ilgilenmio
ben şeker yüklemeyi aile hekimime yaptırdım

Yahu bunlar da beni arıyorlar ama tahlil falan yaptırmadım hiç şimdiye kadar. Sadece aşı için gidicem.
Şeker yükleme için de olmaz dedi işte. Hastanede şimdi para tutar o diye düşündüm. Hay allah hemşire yerine acaba aile hekimine mi sorsaydım direkt ?

çatlak öyle belirgin oluyor yanii dimi?? görünce tanırız herhalde:))) bende bakıyorum şuan yok o zaman varda ben mi göremiyorum diyordum :)))) aman daha şimdiden sevinmeyelim belli olmaz hava yapmayalım bari:KK9::KK9::KK9:

dün gece rüyamda göbeğimde çatlaklar vardı ayyyyy resmen kabusss:KK9::KK9::18::18::18:

$000_1154.jpg

$011-1.jpg

Böyle bu ikinci resimdeki gibi ama birincideki kadar kirmiziydi... :KK43:
Aynen simdiden sevinemiyorum cünkü genelde 30. haftalardan sonra catlayanlar var.

Bu da birinin dogumdan 7 hafta sonraki hali, catlaklar beyaza dönüyormus kirmizidan; $7weeks-after-46662.jpg

Sagol canim Ayına göre normal acidikca krem sürüyorum ben de anneme hiç cekmemisim 55 yasinda 3 çocuk dogurmus bir tane catlagi yok masallah

Valla ne varsa eski toprakta var bosuna demiyorlar. Teyzelerimde anneannemde falan hic yok, annemde de yok, ama yeni nesil kuzenlerde oldu.
Biz artik niye böyleysek? :18:

benım aıle hekımımde hastanede yaptırıp sonucları bıze getırıceksın dedı allah allah :KK14:

X