2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım kadın çok ketun bişey anlatmıyor fazla.Yaşadıklarınıda öyle bir üstünkörü anlatıp geçiyor.Bizde çok detay soramıyoruz anlatmayınca.Umarım bebişi iyiidr.Ben de hamile kalmadan önce günde 1 paket sigara içiyordum.Ama nezaman ki test de çift çizgiyi gördüm,o andan beri 1 tane bile sigara içmedim.çayı sabah kahvaltısında yarım bardak içiyorum oda artık şekersiz içmeye alıştırdım kendimi.hergün 1 fincan türk kahvesi içiyorum onu bırakamıyorum maalesef.Okadar.Yani iradeye hakim olmak lazım.Bebişlerin sağlığı söz konusu.

ya ben çayı zaten sevmezdim şekersiz içerdim onu bıraktımda söyle kocamla bir kahve içmek istiyorum korkuyorum

birşey olmazsa içerim bende artık :)

ya aslında sigarayı bırakıyorsa bir insan zaten bebeğini düşünüyor demektir..

topiklerden birinde gördüm yazmış biri hamileyim kocam benle içok ilgileniyor ayaklarımı öpüyor sizinki nasıl diye

biride cevap yazmış o kadar sigara içtiğini bilse öpmezdi ayaklarını diye:KK53::KK53:

yani herşey iyi hoşta bebeğe yazık ..

sen çoğunu toptan almışsın artık o kadar almazsın herhalde :)) vücutta zamanla uyum sağlıyor tani hamileliğe.. maşallah şuan çatlaksız gidiyoruz inşallah böylede tamamlarız...

Valla canım benim bütün arkadaşlarım 18 kilo ile 25 kilo arası tamamladılar hamileliklerini o yüzden daha alırım gibi geliyor.normal geliyor bana 20 kilo almak, sorun değil yani bebişler iyi olsun.:KK34:

ya ben çayı zaten sevmezdim şekersiz içerdim onu bıraktımda söyle kocamla bir kahve içmek istiyorum korkuyorum

topiklerden birinde gördüm yazmış biri hamileyim kocam benle içok ilgileniyor ayaklarımı öpüyor sizinki nasıl diye

biride cevap yazmış o kadar sigara içtiğini bilse öpmezdi ayaklarını diye:KK53::KK53:

ben çok kızıyorum hamileyken sigara içenlere.Resmen vicdansızlık.Bukadar mı iradesizmiş yani.Kocası ayağını öpüyormuşmuş hıhhhhh:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:canım günde 1 fincan türk kahvesinin zararı yok diye biliyorum.İçebilirsin bence ama kafana takılan bişey olursa doktoruna sor istersen öyle iç.

bnim gögüsümde bir tuhaf oldu o kahve yeri koyu oldu böyle büzüşük gibi kenalarında birşeyler çıktı ama sadece ucu çıkmadı

hayır ucuda olsaydı ne güzel olurdu..birde gögüslerimde yeşil damarlar çıktı çok korkuyorum bu memeden..

haa birde kuzenim söyledi genital bölge filan koyulaşacakmıs,koltuk altı fillanda göremediğm için bilemiyorum

o yeşil damarlar filan normal canım .. ama koltuk altına noluyorda o da koyulaşıyor.. nasıl bir insana dönüşüyoruz biz yaa :)))))

iç canım , bişii olmaz ama güde 2 fincandan fazla içilmiycekmiş.ben eşimle karşılıklı her gün bi fincan içiyorum.kahve benim en büyük zevkim şu an :KK34:

iç canım , bişii olmaz ama güde 2 fincandan fazla içilmiycekmiş.ben eşimle karşılıklı her gün bi fincan içiyorum.kahve benim en büyük zevkim şu an :KK34:

bende türk kahvesini çok seviyorum bebeğe iyi gelmeyecek korkusuyla tutuyorum kendimi.. en fazla 2-3 fincan içmişimdir şimdiye kadar

Merhaba güzel anneler ve melekleri...
Ben bayadır takılamadım uzak kaldım sizlerden... Buarada izne ciktik eşimle... Konya da ayrıntılı 3 boyutluya girdim 2 hafta önce çok şükür oğlusum iyi... Aylık kontrolünü gitmisken yapiyim dedim ve Dr decavit i hergun kullanma 3 güne bir kullanabilirsin dedi... Şeker yüklemesi iyi cikti çok şükür... Ama kızımda karnım bukadarken son ayımdaydım resmen göbeğim açık ara önde gidiyor şimdi boyleysem son ayımı merak ediyorum :KK43: şimdiye kadar çatlamadı ama acayip gerildiğini hissediyorum artık.... Toplamda 8 kg aldım şimdiye kadar ama hepsi on tarafta kiloların.... ve günde 2 fincan ya siyah ya yeşil çay iciyorum iyi geldiğine inanıyorum.... Kızımda hiç içmemiştim ama oglumda ortalama 1 fincan iciyorum... Şimdi ist da annemlerdeyim daha oğlusuma hicbirsey almadim bi yataği var kızımdan kalma onumuzdeki hafta bi eminonu yapicam bakalım almaya baslarım artık .... İnşallah bütün anneler ve bebisleri iyidir... Herkese sağlık ve sevgiler...

ben iila hergün 2 fincan türk kahvesi içerim..bi sabah bi de akşam yemekten sonra
bayılırım kahveye
önceden koca kupayla türk kahvesi içerdim
işte azalttık şimdi :)

Ben bayadır takılamadım uzak kaldım sizlerden... Buarada izne ciktik eşimle... Konya da ayrıntılı 3 boyutluya girdim 2 hafta önce çok şükür oğlusum iyi... Aylık kontrolünü gitmisken yapiyim dedim ve Dr decavit i hergun kullanma 3 güne bir kullanabilirsin dedi... Şeker yüklemesi iyi cikti çok şükür... Ama kızımda karnım bukadarken son ayımdaydım resmen göbeğim açık ara önde gidiyor şimdi boyleysem son ayımı merak ediyorum :KK43: şimdiye kadar çatlamadı ama acayip gerildiğini hissediyorum artık.... Toplamda 8 kg aldım şimdiye kadar ama hepsi on tarafta kiloların.... ve günde 2 fincan ya siyah ya yeşil çay iciyorum iyi geldiğine inanıyorum.... Kızımda hiç içmemiştim ama oglumda ortalama 1 fincan iciyorum... Şimdi ist da annemlerdeyim daha oğlusuma hicbirsey almadim bi yataği var kızımdan kalma onumuzdeki hafta bi eminonu yapicam bakalım almaya baslarım artık .... İnşallah bütün anneler ve bebisleri iyidir... Herkese sağlık ve sevgiler...

ben daha 24. haftadayım ve 14 kilo aldım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
daha şimdide
sonumu düşünemiyorum

canım kadın çok ketun bişey anlatmıyor fazla.Yaşadıklarınıda öyle bir üstünkörü anlatıp geçiyor.Bizde çok detay soramıyoruz anlatmayınca.Umarım bebişi iyiidr.Ben de hamile kalmadan önce günde 1 paket sigara içiyordum.Ama nezaman ki test de çift çizgiyi gördüm,o andan beri 1 tane bile sigara içmedim.çayı sabah kahvaltısında yarım bardak içiyorum oda artık şekersiz içmeye alıştırdım kendimi.hergün 1 fincan türk kahvesi içiyorum onu bırakamıyorum maalesef.Okadar.Yani iradeye hakim olmak lazım.Bebişlerin sağlığı söz konusu.

ay evet ya şu sigara mevzusu
insan dayanamıyorum
bende günde 1 paket içerdim
kız da pek dikkat edemedim..bi de çok sorunlar vardı o zaman sinir stress içmiştim baya
paşa da dikkat ediyorum
günde 3 tane falan içiyorum o da su nikotini 1 olan sigaralar var ya onlarda

ben iila hergün 2 fincan türk kahvesi içerim..bi sabah bi de akşam yemekten sonra
bayılırım kahveye
önceden koca kupayla türk kahvesi içerdim
işte azalttık şimdi :)

Ben de kahve manyağıyım hamile kalmadan önce günde 3-4 fincan içerdim.sigarayla beraber.şimdi sigara asla içmiyorum ama kahve günde 1 fincan içmeden duramam.
bende türk kahvesini çok seviyorum bebeğe iyi gelmeyecek korkusuyla tutuyorum kendimi.. en fazla 2-3 fincan içmişimdir şimdiye kadar
internetten araştırdım günde 2-3fincana kadar içilebiliyor yazıyor canım..canım çekiyorsa iç bi fincan bişii olmaz..:KK34:

ayy ne güzel bizim topicin en ileri haftalı hamilesi sensin sanırım maşallah canım..:nazar: ben de 7 aylık olacağım günü iple çekiyorum...zaman zor geçiyor...

Benim göğüsler beni esir aldı resmen benden önde gidiyorlar:KK9:taşıyamıyorum ya çok ağırlaştı,çok fena sırt ağrısı yapıyor ve dik durmakda zorlanıyorum.

evet o göğüsler çok fena ,kafam kadar oldular
uçları koyulaştı bide ucunun etrafındaki yer acaip büyüdü genişledi.bi garip oldu
meme demeye bin şahit lazım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK52:

o yeşil damarlar filan normal canım .. ama koltuk altına noluyorda o da koyulaşıyor.. nasıl bir insana dönüşüyoruz biz yaa :)))))

bende anlamdım :) baya bir çirkinleştiğimi hissediyorum ...kuzenim aynaya bak sana benzesin diyor eşime çirkin diyor ama bende diyorum şu halime bak ne biçim oldum..sıpacıklar bizleri iyice sömürüyor :=)
ben daha 24. haftadayım ve 14 kilo aldım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
daha şimdide
sonumu düşünemiyorum

kız sen bana enerji veriyorsun :)

ay evet ya şu sigara mevzusu
insan dayanamıyorum
bende günde 1 paket içerdim
kız da pek dikkat edemedim..bi de çok sorunlar vardı o zaman sinir stress içmiştim baya
paşa da dikkat ediyorum
günde 3 tane falan içiyorum o da su nikotini 1 olan sigaralar var ya onlarda

sıgara malesef kötü bir alıskanlık keske bırakabılsen canım...bende uzun zamandır sigara ıcenlerdendım ama hamıle oldugumu ögrendıgım gunden bu yana esımden haftada belkı 1 defa 1 nefes cekmısımdır onuda ıcıme cekmek ıcın arzu duyuyorum ama yapamıyorum :) ınsan ıcındekı canlının kucucuk cıgerlerını dusununce o bır nefese bıle lanet edıyor...

canım yakın zamanda doktora gittinmi?? 25. haftada bebeğin boyu kilosu nasıl oluyor merak ettimde bende 25. haftamda gidicem

yok gitmedim canm ya
haftaya gidicem bakalım
yazarım buraya

ha bu arada şeker yüklemesi yaptırdım
allaha şükür bu sefer bişey çıkmadı

ilk hamileliğimde gebelik şekerim vardı
çok zor

Ben de kahve manyağıyım hamile kalmadan önce günde 3-4 fincan içerdim.sigarayla beraber.şimdi sigara asla içmiyorum ama kahve günde 1 fincan içmeden duramam.

internetten araştırdım günde 2-3fincana kadar içilebiliyor yazıyor canım..canım çekiyorsa iç bi fincan bişii olmaz..:KK34:

ayy ne güzel bizim topicin en ileri haftalı hamilesi sensin sanırım maşallah canım..:nazar: ben de 7 aylık olacağım günü iple çekiyorum...zaman zor geçiyor...

anaaammm o zaman akşama yeni kahve makinemi deneyeyimde kocamla karşılıklı höpürdetelim :))

yok gitmedim canm ya
haftaya gidicem bakalım
yazarım buraya

ha bu arada şeker yüklemesi yaptırdım
allaha şükür bu sefer bişey çıkmadı

ilk hamileliğimde gebelik şekerim vardı
çok zor

şeker belirti veriyor mu peki ??
bu arada bende haftaya gidicem 8inde senin ne zaman?

bende anlamdım :) baya bir çirkinleştiğimi hissediyorum ...kuzenim aynaya bak sana benzesin diyor eşime çirkin diyor ama bende diyorum şu halime bak ne biçim oldum..sıpacıklar bizleri iyice sömürüyor :=)

kız sen bana enerji veriyorsun :)

teveccüüünüz efenim :KK53:
o sizin enerjiniz :21:

evet bu sıpacıklar sömürüyor hem de ne sömürme
ne diş kaldı
ne saç
ne meme
walla insanlıktan çıktım ya

2. hamilelikte perte çıktım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bi 100 bin bakımı yapılması lazım arabalara yapılanlarından :KK52::KK53:

X