2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Aslında ben de yorgun oluyorum, eve gelince atasım geliyor kendimi yatağa, ama ben zaten ağır şeyler yapmıyorum,20 dak yürüyüş ve 10-15 dak egzersiz,il başlarda yorgunluk da olunca zorlandım ama daha sonra iyi hissettirdi bana,inşallah üşenmem de devam ederim, hadi siz de başlayın, hep beraber spor yaparsak gaza geliriz, birbirimize destek oluruz

Ben kendimde o ışığı göremedim tatlım
Birde bugün hastayım ondan da herşey pek bir zor geliyor bana

Arkadaşlar, ben netten çıkıyorum, tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın

merhaba kızlar 2 gün girmedim sayfalar almış başını gitmiş maşallah. kızlar kızıma isim aramaya başladım da aklınıza gelen güzel ve anlamlı isimler varsa yazabilir misiniz

benim kızım olursa rüya oğlum olursa demir :)) ama esila ismi ok hoşuma gidiyo yada petek..

kızlar birde ben 2 haftadır sürekli yorgun bitkin akşamda direk uyku haliyle oluyorum midem ağrıyo.bugün demir ilacımı içmedim işe giderken unuttum hapta evde kaldı ama inanamassınız o kadar iyiyimki cin gibiyim:) ne uyku ne yorgunluk nede mide ağrısı maşallah diyim kendime :) demekki ilaçtan sanırım.

Hayırlı uğurlu olsun yenı sayfamız Rabbim nazarlardan saklasın bütün hamişleri çok yoğun ve paşamdan ötürü tatlı yorgunluklarım oluyor ama elhamdülillah ama okuyorum gördükçede yazıcam inşallah hepiniz Allaha emanet olun...

ben de olmadı öyle bir etki.
her zamanki halim bomba gibiyim içtğimden beri
içtiğin markayla alakalı olabilir belki.

kızlarrrrr geldimmm bennn cinsiyetiii yüzde yüzzzz erkekkkkk
her şey yolunda çok şükür

kızlar dua nasıl oluyor ne okuyorsunuz o gün tarihte kim varsa ona mı okunuyor :26:

o zaman demir ilacının saatlerinde bi ayarlama yapsan belkide hiç yorgunluğun kalmıcak. bi dene bakalım

kızlar dua nasıl oluyor ne okuyorsunuz o gün tarihte kim varsa ona mı okunuyor :26:

evet canım listeye bakıyoruz o gün kim varsa onun niyetine kendininde bebeğininde sağlıklı sıhhatli olması için okuyoruz. dualar ilk sayfada yazıyo besmeleyle sırayla okuyorum ben. gremediim gün olursada hepsini arka arkaya okuyorum hayırlı olsun bu arada canım oğluşun

İyi akşamlar güzel anneler nasılsınız bugün yoktum umarım gününüz iyi geçmiştir. rm07 ve yarim duanızı okudum allah kabul etsin inşallah

Canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin bebeğin için korkma allahın izniyle hiç bişey olmaz.

ooooo süpermiş valla bende bilseydim öle bişey alırdımm geçtiii artıkk

Gözün aydın erkek annesi :)

teşekkürler canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…