2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ben oldum olası sevmem kızartma :):)eşim sever ama yapmadığım için yiyemiyor..annesinden istiyor :):)bu arada poğaça filan da yememek lazım dışarıdan onlar hep margarinli..
hem margarin hemde bol maya ikiside çok iyi değil aslında. mayalı şeyler bende çok şişkinlik yapar çok tercih etmem o yüzden :))

cnm nesquikli süt içsen bende sütten nefret ederim ancak o şeki,lde içebiliyom

Bende öyle yapıyorum bazende gevrekle sütü karıştırıyorum. Normalde çok severim soğuk sütü. Ama şimdi içim almıyor. İçemiyorum bi türlü

ben oldum olası sevmem kızartma :):)eşim sever ama yapmadığım için yiyemiyor..annesinden istiyor :):)bu arada poğaça filan da yememek lazım dışarıdan onlar hep margarinli..

ewet çok doğru... ben çalışırken 2 gün üstüste poğça yemek durumunda kalmştım 20 gün ishal oldum (çok afedersiniz)

arkadaşlar herkese neraba.Size bi sorum olacaktı.Bu çatlakları önlemek için kakao yağı kullananlar sulandırıpta öyle mi kullanıyosunz,yoksa yağı olduğu gibi teninize mi süürüyosunuz???

yağınıda kreminide sulandırmadan kullanıyorum sabah akşam

Önemli değil canım evet tamda istediğim arabanın kampanyaya girmesi de şanstı
Allahtan bebişinin cinsiyetine sen karar vermiyorsun desene

e-bebek mağazasının 2.el ürünleri var canım sitesinden bir bak istersen belki twistn vardır, bende görüntülü telsizi ikinci el alayım dedim ama yoktu

Çok geçmiş olsun canım baya iyi çarpmışsın demek amam çok dikkat et yinede şimdi nasılsın tehlikesi geçtimi

arkadaşlar sizlerin ilk gebeliği mi, benim ilk gebelim ve ben de daha hiçbir kıpırtı hissetmedim,ama nette biraz karıştırdığım kadarıyla ilk gebeliklerini yaşayan anneler 20-22. haftalara kadar bebeğin hareketlerini hissetmeyebilirlermiş, bence bi sıkıntı yoktur da biz tecrübeli olmadığımızdan hissetmiyoruzdur

cnm çok üzüldüm çok geçmiş olsun allah başka kaza vermesin sadaka ver istersen

Lyre güzel haberlerle gel inşallah canım
bu arada çok guzelmıs bu ana kucagı nerede vardırki acaba:44:

ben ist da yaşıyorum cnm bütün bebek mağzalarında gördüm ben bu siteden bi arkadaştan aldım yarı fiyatına geldi bana int tende bulabilirsin sunny baby ana kucağı diye fiyatı 80-100 tl arası çok ama çok hafif

Son düzenleme:

çok geçmiş olsun canım.Allah bir daha göstermesin,görünmez kazalardan korusun.

içime su serptin resmen :)

Benim oğlum önce bağdaş kurmuştu sonra doktr amca uğraştı gösterdi hemen pipisini ( sizinki doktor uğraştığı halde mi göstermiyor nasıl oluyo

Kizlar benim doktorum bi yonden kitleniyor goruntuye sonra onu her sekilde ceviriyor.cocuk donmese de her yerine bakabiliyor.sizin de oyle degil mi.

Benim oğlum önce bağdaş kurmuştu sonra doktr amca uğraştı gösterdi hemen pipisini ( sizinki doktor uğraştığı halde mi göstermiyor nasıl oluyo

bizimkinde bağdaş kurma felan yok direk ayaklar birbirine sıkı bi şekilde birleştirmiş. 15- 20 dk kadar baktık belki açar diye sırtını döndü bi daha geri dönmedi :44:

aslında iyi içiyorum ama söylemesi ayıp çokta tuvalete giriyorum içtiğimden daha fazlası çıkıyo demekki
şi,mdi salıyı iple çekiyoruzzz

Arkadaşlar, eğer bebişleriniz cinsiyetlerini gizliyorsa, ultrasona girmeden biraz önce çikolata ya da şekerli birşeyler şeyler yiyin, benim oğlum da 17. haftada göstermedi bu tavsiyeye uyduk ve gösterdi hemen

Arkadaşlar, eğer bebişleriniz cinsiyetlerini gizliyorsa, ultrasona girmeden biraz önce çikolata ya da şekerli birşeyler şeyler yiyin, benim oğlum da 17. haftada göstermedi bu tavsiyeye uyduk ve gösterdi hemen

ewet çok farkediyo bende hep yiyip gidiyodum kıpır kıpır çok hareketli oluyodu bugün unuttum o yüzdende olabilir çok sakindi bugün hatta ellemeyin beni der gibiydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…