2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

bende kendimi korkutmak istemiyorum. Umuyorum ki hiç bir sorun olmaz, hiç birimizde.

kızlar ayrıntılı ultrason çektirenler var mı aranızda? varsa ne kadara çektirdiniz?

ovv evet hatırladım öyle haberler cıkmıştı zara için tşkler hatırlattın tekrardan
valla benim mutfak salon arası geçti senin nasıl geçti

benim de annemlerde geçti.kardeşim gelmişti de normalde ankarada kendisi.
o haberi ben de okudum ama yıkasak da mı gitmez acaba o madde?
bilmiyorum ama risk almaya da değmez bence canım.
karanfil yağı sürmek de iyi geliyor uyuşturuyor,geçmiş olsun

arkadaşlar da yazmış da en mantıklısı altın.gram altın da olabilir yani.

Selam kizlarr.hamileligin en basindan beri hic kusmayan var mi????

benim de hiç mide bulantım olmadı,önceki hamileliğimde de olmamıştı.

kızlar ben ilk doz aşıyı vuruldum.

ebeye dedim tırsıyorum,karamanın koyunu sonra çıkar oyunu;şimdi hiçbirşey hissetmeyeceksin bu muymuş diyeceksin ,akşama doğru aaa buymuş diceksin dedi.

dopplerrle kalp atışını dinledik kuzucuğumun.ebe karnımı elle muayene etti haftasıyla uyumlu dedi.

tansiyon ,kilo ölçüp rutin takipleri yaptı.

sağ olsun çok tatlı bir ebe.

kızlar bu arada demir ilacı ve elevit(sadece gebelere) reçete edilebiliyormuş.

ben özele gittiğim için bilmiyordum.sağ olsun doktor ilaçları da reçete etti.

sizin de aklınızda bulunsun.

kızlar ayrıntılı ultrason çektirenler var mı aranızda? varsa ne kadara çektirdiniz?
ben çektirdim özel maltepe üni. hast. 250 tl...
geçmiş olsun karabiberim... ebelerin ortak özelliği sanırım tatlı olmaları... topkteki herkes çok memnun ebesinden.. bende dahil ama şimdi taşınıcaz ordaki ebe nasıl acaba diye düşünmeden edemiyorum...

ben cumartesi günü girdim 250 tl mecidiyeköyde op dr fehmi yazıcıoğlu 1 saat baktı tüm organlarına resminide verdi renkli elimize :)) zaten 200 ile 400 arası değişiyomuş

Huzur yüzlere yansısın bugün.
Sıkıntılardan uzak, huzurun gölgesinde geçireceğiniz günlerin
ömrünüze yayılması,
Ömürlerinizin bereketli, kazançlarınızın karlı,
Sevinçlerinizin daim olması dileğiyle...
Gününüz aydın, haftanız umutlu, huzurlu olsun.

bugün geç kaldım ama:)))herkese hayırlı haftalar canlarım
sabahtan beri tüp bebek merkezindeyiz ablamın tüp bebek aşılaması vardı dualarınızı eksik etmeyin olurmu kuzucuklarım rabbim isteyen herkesei evlat sahibi yapsın içindede benim ablamıda

Benim doktorum zaten her gittiğimde en az yarım saat iyice inceliyor.
ve bir yandanda gösteriyor kalbini, elini vs. vs. böbreğini gördüm iyi, şurasını gördüm iyi burasını gördüm iyi diye anlatıyor tek tek.
cuma günü muayenemiz vardı. %99 sağlıklı bir bebek dedi. boy tam ölçülemezmiş, kol beden ayak gibi kemiklere ayrı ayır bakılırmış, koldaki dirsekle omuz arası önemlidir bizim için dedi gelişimi her şeyi çok normal görünüyor şükür. amniyosentez raporumuzu da verdi elimize o daha önce belirttiğim gibi sorunsuz çıkmıştı.
Ayrıntılı ultrasonu sordum doktoruma, benim baktığım da zaten üç boyutlu dedi. gerek yok dedi, sanki bana da biraz para tuzağı gibi geldi. doktorum çok iyi ve insanı çok rahatlatıyor... Allah razı olsun...
yani normal muayenem içerisinde her ay ayrıntılı ultrasona girmiş oluyorum ek bir para vermeden.

ben özelde de gittim devlette de gittim doktorumda baktı radyoloji uzmanıda baktı baya yani toplamda 3 kez gösterdim hiç birinede ücret ödemedim.

peki özel muayenehanemi?
ve muayene fiyatı nedir öğrenebilirmiyim?

Dualarınızı okuyarak yazıma başlayayım kuzularım
Sabah anneannemizle vakit geçirip eve getirdi baamız bizi.
Ben de gelir gelmez yine gizli gizli ev süpürdüm
Babamız akşama anlayacak ama o da çok yoruluyor birazcık
yardım edelim.Kızçem yine kıpır kıpır içimde
Allah'ım nazarlardan saklasın kuzularımızı

Grafımmmmm bugün ayrıntılı vardı galiba
senin....Merak içerisindeyim...
Hadi gel anlat bize....Kocaman öpücükler size
canlarımmmmm

Selam kizlarr.hamileligin en basindan beri hic kusmayan var mi????

ben hiç kusmadım canım.. kusmayı bırak ne bir bulantı ne bir baş dönmesi zaten o yüzden belkide 8 haftalıktım öğrendiğimde üstüne adette gördüm yani kısaca ben suanda karnımın şişmesi dışında hiç hamilelik belirtisi yaşamadım zaten doktora gidip içimde bebeğimi görmesem nerdeyse inanmıcam hamile olduğuma :44: çok garip. . .

grafcımmm,ahmet güle gidicektin bugün haberlerini bekliyorum,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…