2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
herkese günaydın hayırlı bir hafta olur inşallah.Bende cumartesi günü gittim ayrıntılı ultrasona girdim 1 saat durdum bebişimin birtek yerini göremedi bide inat hareket etmiyo 5 kat merdiveni çık gel dedi doktor çıktım geldim neyseki yer değitirmiş ve gördü :) valla daha çok erken ama renkli resim görüntüsü biraz belli ediyo kendini yahuu sanki :)) ben benzettim bile bebişimi sizde öle benzetme varmı renkli resimlerde...

Gunaydin minnaklar ve anaciklarii.nassiniz bakem.bu ara surekli bas donmesi yassiyorum.kafami hizli cevirsem bile bayilacak gibi oluyorum.varmi boyle olan.

Gunaydin canim.benim doktorum surekli renkli ayrintilida bakiyor.en son girttigimizde azini burnunu babaya benzetti.cenesinde gamze varmis.o da bendevar.ikinizden de almis dedi doktor.

Gunaydin minnaklar ve anaciklarii.nassiniz bakem.bu ara surekli bas donmesi yassiyorum.kafami hizli cevirsem bile bayilacak gibi oluyorum.varmi boyle olan.

ben yaşamıyorum ama doktorum baş dönmesini yaşarsın demişti .Bünyeye bağlı birde tansiyonunu ölç bak bakalım ne durumda

Gunaydin canim.benim doktorum surekli renkli ayrintilida bakiyor.en son girttigimizde azini burnunu babaya benzetti.cenesinde gamze varmis.o da bendevar.ikinizden de almis dedi doktor.

bizim demir bebekte böle resmi burnunun kalkıklığı bide ağzı aynı babası alnıda geniş aynı bennnn çünkü ilk resimler yaratırken allahu teala zaten belli ediyo bebişimziiii...:=))

canım az önce bir arkadaş da doğru söylemiş en doğrusu eczane testi alman,

Hmmm. Toonbaligi gibi baliklar falan yaziyordu. Hamside yiyebiliriz bak. Ama biraz buyuk olunca pisrmeside kolay oluyor heheee. Tadi kotu degildi sanki ama cok baliktan anlamadigimdan oyle gelmisde olabilir..

canım evet ton balıklarında da civa var yemeyin diye duymuştum

zaranın kumaşlarında kanserojen madde tespit edilmişti.geçenlerde haberlerde baya söylendi.boşver canım zaradan uzak dur bence.
iyi akşamlar kızlar nasılsınız hafta sonu nasıl geçti?

o haberi ben de okudum ama yıkasak da mı gitmez acaba o madde?

canım stres bende de var, ve sanki ben de usgde poz vermemesini bana kızıyor mu diye alınıyordum endişeleniyorum, bu hafta hep dua edeceğim stresli olmayayım stresli olsam da bebişim etkilenmesin diye,
doktor biraz concon ama şundan dolayı öyle dedi normalde somon da dip balığı ama dedi ki norveç somonu dip balığı da olsa civa yoktur ve kokusu falan daha az ve kılçığı da rahat ayıklanıyor o yüzden, hani migroslarda falan dilim dilim satılıyor ama tabi hamsi yiyebiliyorsanız bence daha iyi

balık yiyemezseniz ceviz yiyebilirsiniz diyenler vardı, bu arada sütü bol içmmen süper ben bazen unutuyorum ve ertesi gün dişlerim kanıyor fırçalarken

bizimki de önceki üç kontrolde göstermedi doktor bir iki öksürttü beni falan öyle bakmıştı, en son detaylı usg de allahtan yan duruyordu gerek kalmadı, ben taa 12. haftada babama benzetmiştim ama bu sefer 22. haftada ilk doktor eşime benzetti, deemk ki yavaş yavaş benzetilebiliyor birilerine :))

ben yaşamıyorum ama doktorum baş dönmesini yaşarsın demişti .Bünyeye bağlı birde tansiyonunu ölç bak bakalım ne durumda
Tansiyon hep normal cikiyor.ben anlamiyom bas donmesi gorunmez mi tansiyonda.yani yukselmesi ya da dusmesi gerekmez mi.tansiyon normal olup bas donmesi olur mu.hep 12 9 cikiyor.doktora soriyim bari.
bizim demir bebekte böle resmi burnunun kalkıklığı bide ağzı aynı babası alnıda geniş aynı bennnn çünkü ilk resimler yaratırken allahu teala zaten belli ediyo bebişimziiii...:=))

Evet canim belli oluyor kemik yapisindan felan.bu hafta kontrolum var.boyunu soracagim normalden uzun mu diye.esimin sulalesi sulak yerde yetismis gibiler.ben aralarinda cuce gibi kaliyom.boyu da uzun derse kesin esime benzer

Günaydın güzel anneler ve bebişleri :))
çok yoğunum bugün sağlıklı ve mutlu bir hafta dilerim herkese :))
svem duanı okudum canım Allah kabul etsin inşallah ,
sevgilerimle..

günaydın kızlar herkese,

güzel bir hafta sonunun ardından yeni bir iş haftası

inşallah güzel bir hafta olur bizler için.

bugün benim aşı günüm :18:

haftasonu da ayrıntılı usg ye gideceğiz inşallah.

sizler nasılsınız kızlar? işler yoğunlaştığından takip edemiyorum pek ama hepiniz aklımdasınız

Günaydınnnnnnnn... Güzel anneler ve melekleri.....
nasılsınız bakalım...??? biz çok iyiyiz oğluşumla dün kıpır kıpır sürekli tekmeledi babamızla güzel bir pazar gezintisi yaptık
bugünde biraz evle uğraşmak istiyorum bn hafta sonu temizlik yapmayı kesinlikle sevmiyorum kızlar yaa hafta başında temizledim mi kendimi çok rahat hissediyorum oyüzden birazdan hijyene vericem kendimi
cuma kontrolümüz var detaylı ultrasonumuz yapılıcak inşallah istediğimiz pozisyonları yakalarsak.. bu hafta çabuk geçsin yaa..
ara ara uğrarım öpüldünüz...

güzel haberlerle gel inş..

Günaydın temmuzun en güzel annelerii

Birkaç gündür giremedik biz oğluşumla. İşlerden vakit bulamadık
Geçmişi okumaya başlamadan önce bir selam vereyim dedim
Hepinize keyifli huzurlu bir gün diliyorum.
Bugün herşey gönlünüze göre olsun inşallahhh

Günaydın anneler ve onların melekleri.. Kızlarr benim dünden beri acayip diş ağrım var Ne yapacağımı sapıtmış durumdayım. Hastaneye gitmenin hiçbir anlamı olmuyo yapacakları bir şey olmadığı için. offf!! var mı bildiğiniz bir şey? Ağrı kesici de alıp durmak istemiyorum. Hakikaten bu ağrı hiçbir şeye benzemiyor yaa..

kızlar iş yerinden bi arkadaşımızın 10 gün sonra bebeği olacak 2.bebeği bu ve erkek. bizde hepimiz parça parça bişey almaktansa topluca bişey alalım dedik 4-5 kişiyiz sice ne alabilriz. işine yarayacak ele gelecek bişey mesela fikriniz var mı size ne alınsın isterdiniz :)

aslında 10 günde doğuma kaldığı için herşeyi hazırlamışlardır gibi geliyo ama eğer arandaki samimiyet iyiyse sor olmazmı hani ihtiyacın ne var biz almak istiyoruz die yada sölemezse mesela bebeğe oyun halısı yada yalancı çingene beşiği olabilir mesela.kıyafeti çoktur.yada bebiş için katı meyve sıkacağı ileride çok işine yarayacak :)) bunar gbi bişey

birde ikinci bebek ya ikiside erkek abisinden kalma kıyafette vardır diye bizde kıyafet almayı düşünmedik uyku seti felan düşündük ama daha orjinal bişey gelir belki aklınıza diye sorayım dedim. katı meyve sıkacağına bakılabilir aslında mantıklı :)

gunaydınlar hanımlar hayırlı gusel haftalarınız olsun ınsllll

ogluma Yasin actım dınlıyor o ve kıpır kıpır sureklı yavrum benım hayırlı evlat olur ınslll...
hafta sonu muz gene bos du sıradan...
yarın esımle nete baktıgımız evı yakından gormeye gıdecegız eı aynı sekılde beyenırsekk esım le oradan kredı basvurusuna gıdecegızz RABBIM hakımızda hayırlısı olacaksa nasıp etsın sevdırsın bıse eger hayırlsız olucaksa gonlumuzden beynımızden cıkarsın o fıkrı ınsll

caım benım sıfır ıstahım var ama bebegımın paşa la gıbı lmasın ıcın zorluyorum kendımı haftada bır tuketıyorum ben et lerden tıksındıydım ama gectiii bılmem bız normalız dr goree de genede bırsey demıyorr dogal bızım dr sunu bu ye demıyorr ve bulgur pılavı cok faydalıı bugun corbasını yapıcamm oglusumaaaaaaa kemık suyunda hehehe

bızımkı sıyah beyazdıı ama burnu cok bellı babası kılıklı olucak oglusummm gozlerıde babasına benzesın ıstıyorum ı cekık goze hayranım heheh esımın gozlerıne cok dıkkat ı bakıyorum o yusdennnn

ayyyy ben genede dr haftasında her gune bır gezme bır ıs ayaralıyorum o zaman cok cabuk gecıyorr gunlerrrrrrrrrr
canımbenım cok sukur hıc dıs agrım olmadı ama sıyah zeytın koyuyorlarr dısın agrıyan yerıneeeeeeeee
canım altın alabılırsınız ve bolelıkle oda bozdurur ve eksıgını alırrr

Canim biz dugun bebek gibi ziyaretlerde altin aliyoruz ya da direk parasini veriyoruz.para abes kacar dersen altin olarak verebilirsiniz.bir iki de kucuk duvar saati oyuncak tarzi biseyler alirsiniz guzel olur.hem kendi daha iyi bilir ihtiyacini.ya da sorabilirsin.biz hediye alacagiz.senin almadigin bisey alalim de.ama ben mesela hediye yerine altin getirilmesini tavsiye ederim.altin derken tabii alacagin hediye o kadarliksa degerine gore yani.cunku neyden hoslanacagini begenecegini bilemezsin.
Mesela bikac ay once gittik 10 kisi 5 altin taktik.bir de ufak tefek oyuncak felan aldik.

Son düzenleme:
Kizlar unnado da super markalar var.graco felan cok indirimli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…