2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

ooo hamarat annemiz yine iş başındaa
ben bu kadar hamarat olamıyorum yaa.
maşallah sana iyi başarıyorsun.
Bana çoook zor geliyor. İşten gelince üstümü bile değiştirmek eziyet geliyor

Gunaydin kizlar.gece yine kotu ruyalar gordum.bu ara surekli esimin beni aldattigini goruyorum.:18f yaaa.kalkip adama daliyom kiziyor artik ben ne yaptim diye.
ayy yazık kız kocişine ne suçu var adamın bendede durum tam tersi, aldatan hep ben oluyorum sonra bi suçluuuu, bi pislenmiiişş uyanıyorumki sorma

canım allah yardımcın olsun çok üzüldüm yaa, hepsi bir arada paketi gibi bu aksilikler başlayınca arka arkaya sıralanıyorlar en azından gaz için bi dr una telf. açsan yardımcuı olsa sana çok zor böle ama yaa

bu koçişler hep aynı benimkide haftasonu beni sinir etti, benden de lafları yedi yedi, sonra surat beş karış hamile pantolonu iç çamaşırı falan almaya götürdü. boşver sen dinlenmene bak işleride ona yık gitsin keyfini çıkar bunların hepsi aynı üretim

maşallah ancak bu kadar malum olabilirdi şaşırdım ama eşinin senin onu sevdiğinden daha fazla sevmesi gerek doğru söylüyosun bu sözüne sonuna kadar katılıyorum

ben 21+3 üm yani 22. haftanın tam ortasındayım ,bugün 527gr dedi dr.um. ama seninkide normal bence canım
benimki sanki biraz tosuncukmu ne?

Ben zaten doktorların cinsiyeti nasıl anladığını anlamış değilim. Banada erkek dedi ama ben hala emin değilim
Yarın yine gidicez bakalım kesin konuşçakmı doktor

bende anlamıyorum? simsiyah bi ekran nerden görüyosun sen orasını doktor diye sorasım var?:) hemen hemen herkes öğrenmiş ama cinsiyetini

Sen bugün doktora mı gittin
Maşallah kocaman olmuşşş kızçenn
Ben de yarın gidiyoruumm. çok az kaldı yatçaz kalcaz oğluşumu görcezz
yarın kardeşimi de götürmek istiyorum. Doktor 3 kişi gidince bişey demez heralde dimi yaaa ??

Ben zaten doktorların cinsiyeti nasıl anladığını anlamış değilim. Banada erkek dedi ama ben hala emin değilim
Yarın yine gidicez bakalım kesin konuşçakmı doktor

canım kızlarda bacak arasında genital organın olduğu kısım dümdüz oluyor erkeklerde ise o kısımda hafifçene bi çıkıntı oluyor. gösterirse eğer kesin bişi derler ama artık bence. dr onu bizim görebildiğimizden tabiki daha kolay anlıyor ama bazı usg görüntüleri o kadar net oluyorki ben bile anlayabiliyorum yani
bu arada sağol canım artık ben prensesimmi tosumun diye sevcem heralde cerrahpaşada bir kişiye müsade ediyolar ama özelse sorun etmezler bence

Son düzenleme:
bende anlamıyorum? simsiyah bi ekran nerden görüyosun sen orasını doktor diye sorasım var?:) hemen hemen herkes öğrenmiş ama cinsiyetini

Teknoloji çıktı mertlik bozuldu tatlım. eskiden doğunca öğreniyorlarmış. Böyle daha bir sıkıntı aslında herşeyi öğrenebilmek

Selam kızlar,
Ben de çarşamba günü ayrıntılı ultrasona giricem inşallah.
Nasıl gözükecek kızım çok merak ediyorum..

Çokta heveslendi kızcağız bi de almazlarsa oturur ağlar valla hiç demez kazık kadar kız oldum die

Yok yok kıyamaz annesine gösterir bi dahaki kontrolde

inşallah.. hayırlısıyla,sağlılka göstersin kendini. yeni anne olacakları imrendirmek istemem ama bi çocuk varken hamilelik yaşamak çooooook güzelmiş:)) umarım doğumdan sonrada aynı duyguları hissederim:)

İlki kaç yaşında seviyor mu kardeşini
Önce ilkler bir sağlıkla doğsunda sonra İnşallah bizde yaşarız o günleri.

İlki kaç yaşında seviyor mu kardeşini
Önce ilkler bir sağlıkla doğsunda sonra İnşallah bizde yaşarız o günleri.

3 yaşında erkek. seviyor gibi gözüküyor, bana sarılırken göbeğime dikkat ediyo kardeşimin canı acımasın diyo:) sırtımın ağrıdığının farkında kendince masaj yapmaya çalışıyor:) sanki tekrar ona hamile gibiyim oyüzden şimdi daha bi çok seviyorum oğlumu:) ikinci çocuğu sırf ona kıyamadığım için düşündüm tek kalmasın diye. ve iyiki de çok ara vermedim. sende ara vermeyi düşünme bence. inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini ve bende tabi:)

Merhaba arkadaşlar
Aranızda İzmirli temmuz hamileler varsa burada paylaşıyoruz.Sizide bekleriz.

Izmirli temmuz 2013 anneleri paylaşım alanı

herkese merhaba hafta sonu hiç giremedim bende 21. haftamdayım yaaa kızlar bende genital organ kemiklerinde ağrı oluyo sizde de oluyo mu yarın doktora sorcamda merak ettim yine de bu arada oğluşumun hareketlerini hisetmeye başladım çoook güzeel yaaa

canım tabiki sor dr.una ama her sorana, annişe söylediğim gibi kemik ve kas ağrılarının normal olduğunu söylüyor dr.lar. vücudumuz kendini çoktan doğuma hazırlamaya başladı çünkü allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin inş.

ya kızlar bu arada bişi daha dicem çenem düştü sabahtan beri konuşamadım ya sizinle

bu sabah 6da kalktığım içinmiii yoksa kızımızı gözetlediğimiz içinmi bilmiyorum, öğlenden beri tekme manyağı oldum diyebilirim
ve göbişimi açıp bi müddet bakınca hareketini görebiliyorum artık dıştan, su dolu balonun içinden ittiriyomuşun gibi görünüyo dışardan eşim dün akşam banyodan çığlıklarıma koştu ne durumda koştu onu demiyim artık
rabbime şükürler olsun hepiniz benim gibi tepiklenin inşaaaaalllaaaahhhh :119: :119:

Son düzenleme:

Ayy maşallah ne güzel yaaa. hakkaten özendim şimdi
Ben de çok fazla ara vermeyi düşünmüyorum 4 yaşına gelince inşallah ikinciyi yaparız diyorum. zaten benim yaş şuan 28 o yüzden de çok vakit kaybetmek istemiyorum

Bende de oluyor canım. bişey çarpmış gibi ağrıyor durduk yere. Sen sor bakalım ne dicek doktor.
Az önce bende oğluşumun kocaman bi tekmesini hissettim. Annelerinin bitaneleri onlarrrr

yazık korkmuştur adamcağız

Ben genel olarak çok söylememeye çalışıyorum hareketlerini hissettiğimi. o daha pek anlayamıyor ya üzülüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…